Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

...ze moze byc ktos , komu mogloby sie nie spodobac ze przywiazujesz mnie do lozka ....tymbardziej swoimimi ponczoszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co taki ostrożniasty nagle się zrobiłeś, stoi Ci ktoś za plecami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedzny onanista
ktorego jara rozmowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslales
? laska zna cie jeden dzien i juz ci bedzie dawala fotke? ale w sumie mozesz miec nadzieje przeciez chciala wymienic tel :) no to zacznij sie slinic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Brunecie, ale zapewne Ciebie juz tu nie ma...w kazdym badź razie miłego weekendu Ci życzę....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś podniósł temat i tym samym ułatwił mi jego znalezienie, dzięki ;) Brunecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam tyle wolnego czasu, że w końcu uzależnię się od internetu :) Jaka pogoda w Liver.??Bo u mnie zimno, mokro i szaro, a weekend był taaaki piękny. A propos, jaki miałeś weekend ?Co Ty tam robisz w soboty i niedzielę??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kolezanko Dzis niestety jest pochmurnie i deszczowo, podobnie tez wygladal weekend. A co robilem ...pilem winko i marzylem o Twoim nagim ciele ;) A co u Ciebie slychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki_26 poszukuje kochanki z okolic trójmiasta- nowy temat na forum, aha kochanki na poziomie, rozumiesz ,tak napisał baaaardzo elokwentnie, że szuka urozmaicenia w zyciu erotycznym, ale nie chce naruszać trwałych związków, bleble...strasznie go zszargali na tym forum. ..Al e mi się niewygodnie pisze na tej choler..klawiaturze, shit ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, tak jakoś pasuje mi jego profil do Ciebie, chociaż rzekomo starszy o rok, tak, ale to tylko ksywka :)prawda, każdy z nas ma w sobie brata bliźniaka, wiesz....AHA a co Ty mi wyznajesz, ale o cooo chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dobra, dosyć tego słodzenia, a może ja pierwsza chciałabym zobaczyć Twoje zdjęcie, hm :) Wiesz taki handel wymienny, najpiewrw Ty mi a potem ja Tobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'najpierw Ty mi a potem ja Tobie' ...czy Ty na pewno mowisz o zdjeciach ? ;) a co do fotek ...to nie mam teraz rzadnej w biurze. Moze dostane jakis kredyt zaufania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaaa nie daj sie zlapac
"nie mam teraz zadnej w biurze" to typowa wymowka. nie ma w biurze a w domu nie ma neta czyli nie pokaze ci ale twoja chce... uwazaj cipko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na przyszłość--żadnej a nie rzadnej, jestem uczulona na poprawną ortografię....nie wierzę że nie masz żadnej fotki, a w telefonie, hm....jak sobie zrobisz to pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×