Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..taki miałam kocioł...że z wrażenia litery gubię.....Misiaczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a gdzie Ty byłeś Łobuzie jeden ;) A tak na marginesie.... fajne są Angielki....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie kurwia sie jak Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to stereotyp ze brytyjki sa brzydkie ..a nawiazujac do wypowiedzi pomaranczowego ...kurwia sie jeszcze bardziej ...do tego stopnia ze rzad rozdaje kondomy za darmo zeby powstrzymywac niekontrolowany przyrost naturalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Misiek ...ale dowaliłeś pomarańczowemu...i dobrze... wiesz..przeczytałam w końcu Twoją wiadomość .....aż mi się wstyd zrobiło...chyba rzeczywiście przesadziłam...wiesz z czym...ale w sumie to miał być komplement...a Ty wziąłeś to za ujmę...całkiem niepotrzebnie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to nie chodzi nawet o to jedno okreslenie ...ogolnie Twoj liscik ostudzil nieco moj zapal ..ale wciaz mozemy kontynuowac wirtualny romans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... a czemu ..konkretnie...........ostudził ;) napisz maila....o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem ...liczylem na konkretna odpowiedz a nie cos w stylu \'chcialabym ale boje sie \' ;) ..chcialem wiedziec na ile mowimy powaznie a na ile sie znow wirtualnie nakrecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny raz nie udalo nam sie pozegnac ... nie wiem czy Cie czyms urazilem ..czy znowu to wina pospiechu w pracy ...milego wieczoru Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o hej Sloneczko ....uwielbiam jak pojawiasz sie z nienacka ;) ..tylko dla mnie milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czy ja wiem ...jestem niewyspany i pogoda beznadziejna :( ...chyba najzwyczajniej sie za Toba stesknilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale miły jesteś od rana :) Fajnie..... a pogoda niestety u mnie też nie zbyt ciekawa..ale jak na listopad ok.. prawie w bikini można chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie wiem czy wypada na publicznym ...bo w wiekszosci to swinstewka ...hehe.. przez duze \'ś\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....w końcu jesteśmy na forum erotycznym ;) nie krępuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×