Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

.....ach Ty świntuszku...to zamiast po jedzonku..małą sjestę...to Ty bzykanko-preferujesz-----ale z drugiejs strony to też rodzaj sjesty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz co prawdę mówiąc...wczoraj byłam tak zmęczona...że zapomniałam zrobić sobie wróżby z wosk...ale śniłeś mi się ;) ...dziwne....a czuję się dzisiaj tak..jakbym była na niezłej imprezie....suszy mnie, boli mnie głowa..wypiłam kawę i..dalej jestem nieprzytomna...co jest grane ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak w ogóle wstałam ...dziś o 7.30-zamiast o 6.00-więc wszystko na wariackich papierach---nawet porządnie się nie uczesałam---i w dzinsach latam ;) w pracy ..myślisz że się zakochałam...ciekawe w kim ;)..... ale z tego co jeszcze pamietam---fajne to uczucie---człowiek chodzi zakręcony...nie je nie pije tylko miłością żyje ;) ale mis się zrymowało :) a w weekend... nie mam konkreetnych planów....a Ty Robaczku ;)obskoczysz pewnie puby w Liver ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj ja dzis tez sie spoznilem ...nie moglem sie rano zebrac ..moze to dlatedo ze za dlugo i zbyt intensywnie o Tobie myslalem ;) ...a co do zakochiwania sie ...kiedys sie smialem z tych objawow ...dopoki sam sie nie zakochalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakowalska
Fajnie macie. Przeczytałam wasz topic w całości......jakbym widział siebie sama i kogos kilka lat temu. Trzymajcie się, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jesli chodzi o plany weekendowe ...to tez nie mam sprecyzowanych ...najchetniej bym wyskoczyl gdzies z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakowalska
dzieki i wzajemnie. Mam nadzieję, ze wasza znajomośc przetrwa dłuzej niz nasza, która skonczyła się po spotkaniu w realu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kasia dzięki za sympatyczny komentarz....W końcu jakaś odmiana.. Pozdrawiam cieputko....a mi dziś strasznie zimno..jakieś dreszcze mam...hmhm... Misiu..ja również....chciałabym...chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam cicha nadzieje ze dojdzie kiedys do spotkania ;) ...i ze nasza znajomosc nie skonczy sie tak nagle i drastycznie jak w przypadku Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakowalska
To nie było drastyczne rozstanie. Po prostu chyba nie spełnilismy swoich oczekiwań. Mimo tego, że widzieliśmy się wcześniej przez kilkanascie minut, dłuższe spotkanie okazało sie niewypałem. Może nie zrobiłam tego, czego on ode mnie oczekiwał....w każdym razie, Wam życzę jak najlepiej. Pomimo ewentualnych konsekwencji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Kasia..dlatego ja boję się spotkania ....jak różne są nasze oczekiwania...tak lubimy idealizować..marzyć...a rzeczywistość jest często..taka twarda ...i szara...osobiście boję się spotkania jeszcze z innych względów ..takichich naprawdę racjonalnych....ale tak naprawdę...czy w życiu warto być takim zasadniczym....czy wtedy nie tracimy czegoś z barw , smaczków naszego marnego jestejstwa.... chyba jednak warto.....zaryzykować... :) ale mnie wzięło na....filozofowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....trwa..i trwa.....niedługo...chyba ją uduszę....tą moją siostrę bliźniaczkę...zaczyna mi ...przeszkadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chociaz dzisiaj ta rozsadniejsza chyba siedzi przy sterze .... bo bardziej wywazone i ostrozniejsze te komentarze ... a gdzie ta bardziej smiala i wyuzdana? ...chyba zaczela juz weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ta niegrzeczna..szykuje już kreację na sobotę-musi \"odbić\" sobie zaległe Andrzejki...... ...a ta grzeczna ..bije się z myślami...czy aby to wypada iść na imprezkę....podczas Adwentu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tutaj zbyt dlugo nie beda walczyc ...bo przeciez obie siostry bardzo lubia tanczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zgadza się Misiaczku ;)...👄 trzymaj się ciepło---udanego weekendu...myśl o mnie ;)...PA!..lecę do domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakowalska
andaaa.....ja sie nie bałam spotkania, tylko chyba jednak przerosło ono mnie, nie byłam gotowa, na to czego on ode mnie oczekiwał. Chyba strach mnie sparaliżował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakowalska
miłego weekendu Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×