Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Cześć A. cieszę się że się odezwałeś...:) ...ale jesteś pamiętliwy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale pokręceni romantycy ...to odwiedzają chyba inne forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nawet nie wiesz jak ..znacznie latwiej sie uprzedzam do ludzi niz obdarzam ich sympatia ..odpisalem tylko przez wzglad na ok 1000 milych postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....jak myślisz...co będzie dalej.... czy w ogóle coś będzie... a tak w ogóle co u Ciebie słychać...u mnie ok...wybieram się na szkolenie w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Andaa jestes przesmieszna :) jego sie pytasz jak bedzie..... dziewczyno, nie chce sie wierzyc ze masz juz 31 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Ulituje sie nad Toba, dziewczyno, i powiem Ci, ze slowa przprosin by sie bardzo przydaly. Z Twojej strony. Inaczej nie wiem, jak nawet smiesz pytac co dalej, jak by sie nic nie stalo. Jestes tragiczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..naprawde chcialem zeby cos z tego wyszlo problem w tym ze rownie latwo wychodza Ci mile wypowiedzi jak i te przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Moralizatorko??? Dziewczyno, nie wiem w jakim Ty swiecie zyjesz, dobrze wiesz, ze ten facet poczul sie przez Ciebie mocno urazony, a Ciebie nie stac na male "przepraszam"? Ze jestes na forum o seksie to nie znaczy ze masz zapominac o podstawowych zasadach wspolzycia (miedzyludzkiego). A jesli zapominasz to chyba nie masz serca. Tylko ciiipe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Zreszta to co mowie z moralizowaniem nie ma nic wspolnego. Juz dzieci w przedszkolu ucza sie nie sprawiac przykrosci, a kiedy ja sprawia to ucza sie przeprosin, a Ty tego nie umialas opanowac? Smieszna jestes, a dojrzalosc masz niemowlecia. Okaz kulture, nie ran chlopaka, o to chce Cie prosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Wolalbym byc prosta osoba niz zeby ktos mial przeze mnie czuc sie zle. Nawiasem mowiac nie jestem dziewczyna, "inteligentna" panno :P Czy Ty w zyciu dostrzegasz cos poza wlasna przyjemnoscia? Chyba nie, bo jakze sie wzbraniasz przed przeproszeniem :) To wszak niegodne Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś facetem..nazwę Ciebie listem...a tak a propos nie wiem skąd to dziwaczne pseudo....czego Ty ode mnie oczekujesz... przeprosin Bruneta ....jak łatwo i szybko przychodzi Ci ocena będąc nie widocznym ....czytałeś Gombrowicza....człowiek przybiera w życiu wiele masek, a ja być może przyprawiłam sobie gębę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Powiedz mi tylko, czy w zyciu, jesli sprawiasz komus przykrosc (swiadomie lub nieswiadomie), to tez zostawiasz to bez wyjasnienia? Ot, pieprzyc to, jak przybiegnie na wezwanie, to znaczy ze juz mi wybaczyl, co ja sie bede znizala do przeprosin. I nie zaslaniaj sie Gombrowiczem jesli laska, tylko odpowiedz z wlasnego sumienia ze tak powiem. ps. ja wiem skad to dziwaczne pseudo, ale nie wiem czemu Cie ta geneza interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co slychac u Ciebie Ando ? ....juz po remoncie ? ...domyslam sie ze w pracy wszystko w porzadku ..skoro jedziesz na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Oj na pewno zechce, szczegolnie jak sie tak ladnie smucisz :D Czemu przewidywalem, ze nie bedzie Cie stac na odpowiedz? :P Coz, laska, nikt Ci jeszcze nie powiedzial ( i sama 30-latko tego nie wiesz) ze jesli chcesz cos z kims na powaznie, to niezbedna jest szczerosc i jasne sytuacje? Szkoda, bo rozczarowanie bedzie tym wieksze. Tego Ci (Wam) zycze, bo jestescie oboje bardzo szczeniaccy, ale Ty, laska, przechodzisz granice :D Z luboscia bede obserwowal co dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macham rzesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Widzisz, idiotko? Pokory wiecej, biedna, znudzona dziewczynko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj lista lista z jaką łatwością przychodzi ci ten bezmyślny słowotok...nie dam ci tej satysfakcji.....a niech ta żółć złości ciebie zaleje....bezczelny z ciebie typ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ...Brunecie ;) ..wiesz ..ja już nie wiem jak z Tobą rozmawiaćżeby nie urazić...może jestem zbyt porywcza czasami...to ta moja siostra bliźniaczka tak wszystko bruździ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..szkoda ..że piszesz w czasie przeszłym....musiałam dać Ci się w kość..aż taka podła byłam ....co mogłoby to zmienić o ile jest taka opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Ale Ty glupia jestes, ze o to pytasz :O ..powinnas wiedziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i mamy obserwatora----lista w całej okazałości z niewybrednymi komentarzami... ..twoja obecność jest tu potrzebna jak wrzód na tyłku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×