Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Gość ****lista
Andoo no rozbierz sie, moze w ten sposob przeblagasz bruneta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista...chętnie byś popatrzył ....zboczeńcu...ale striptease...tylko dla Ciebie A. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy...możemy zmienić lokal ;) podaj czas i miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****lista
Mam gdzies Twoj striptiz Andooo :P Podlizuj sie chlopaczkowi jak mozesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj A. ...niestety miejsce ktore podalem troche nie wypalilo ...admin wciaz kasuje ten temat :( Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak się pogodzili
szkoda mi Ciebie - 25Brunet, nie wiem czy nie widzisz jaka ona jest, a może nie chcesz widzieć....naprawdę szkoda Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak....
nie zaluj go, nie warto. Gdyby mial choc troche godnosci, nie przybieglby jak piesek, ktorego odpedza sie i przywoluje kiedy tylko sie zechce.... Andaaa to suczka, wystarczy ze obieca cipke, a on juz leci.. piesek dla tej suczki. Ona jaka jest to wiemy, a on... niewiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy powinien dostac druga szanse ...bo najlatwiej jest cos spieprzyc poza tym jakbys widzial c*pke Andy ..sam bys zmiekl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak....
tak chwal sie posiadaniem zdjecia jej cipki, bo np. jej szacunku nie posiadasz :D jedno warte drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobietą i naprawdę
oj dzieciak z ciebie, która sie takim podnieca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co mnie obchodzi ze jestes kobieta i co cie podnieca ...ja cie tu nie zapraszalem ...nie mam zdjecia cipki Andy (a tego akurat zaluje) ...lubie po prostu prowokowac takie kretynstwo ktore zaglada tu w poszukiwaniu taniej sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak....
o Panie i mistrzu rozsadku..... po co sie znizasz i odpowiadasz nam........lec napisac goracego maila do swojej suczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynym kretynem to tutaj
jesteś Ty niestety, tylko, że nawet tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak....
aha i wjedz suczce na ambicje zeby ci przyslala zdjecie cipki, poki jest sklonna cos dla ciebie zrobic i przyjdz sie pochwalic. bardziej zalosnych osobek niewiele mozna spotkac w zyciu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak....
jesli to bylo do mnie, baranie, to nie musze sie zaspokajac na necie :D wyrazki wspolczucia, bo tobie chyba to aktualnie zostalo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tymbardziej jak zycie sprowadza sie do internetu ...samotny, zalosny czlowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak....
idzze czlowieczku z bogatym zyciem seksualnym.......i towarzyskim a jakze...... POKLIKAC z napalona wirtualnie andaaaa i baw sie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż się puknij w dynke żałosny
idioto i oprzytomnij!!! Każdy kto tu wchodzi się nabija z ciebie nie mówiąc już o tej, hmmm.....pani. Nie dociera do ciebie, ze znudzona, niedojrzała 30-latka sie tobą bawi? Skoro oszukuje własnego męża to pomyśl jak oszukuje ciebie i pewnie x innych internetowych kochanków którzy nic dla niej nie znaczą. Zastanów się nad sobą zamiast kłocić się bez sensu. Miałam się nie wtrącać, ale nie mogę wytrzymać jak to czytam bo mimo wszystko wzbudzasz sympatię, a raczej wzbudzałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż się puknij w dynke żałosny
I jeszcze jedno, skoro toczycie te rozmowy na forum to każdy może wejść i cię zjechać jeśli tylko mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie polskie ...jak wzbudzalem sympatie to nie napisalas jednego slowa ...ale jak trzeba kogos zbiorowo zjebac ...to sama zapelnilas pol strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak....
Mysle, ze nikt tu nie j..bie zbiorowo :) dostajesz po glowie za glupote tylko ty i andaaa. Mysl tez brunecie........mysl.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż się puknij w dynke żałosny
zjebałam cię własnie dlatego, że wzbudzasz moją sympatię. Byłam kiedyś w podobnej sytuacji i wiem, ze wtedy łagodna perswasja nie skutkuje, potrzebny jest cios obuchem. Zresztą może niepotrzebnie przyłączałam się do tego chóru potępiającego cię, masz rację, tak jest najłatwiej.Niech kazdy uczy się na własnych błędach. Pozdrawiam. Ps. nie bierz tego "załosnego idioty" za bardzo do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż się puknij w dynke żałosny
Całkiem prawdopodobne:) Myślę, ze te ostre reakcje (a przynajmniej część) powoduje fakt, że taki fajny chłopak się marnuje. Uciekam bo pomyslisz, ze cię podrywam:) Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×