Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

...no coz ...wirtualne znajomosci ...posluchac milych rzeczy ...troche sie dowartosciowac ...i \"papa, musze leciec\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezże sie czlowieku nie
nie ponizaj, troche honoru miej :P Myslalam ze juz zrozumiales jakie ma do Ciebie podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dlatego tez przestalem sobie cokolwiek obiecywac ...ale chetnie bym sobie pogadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jestem...wysłałam ci maila ;) trochę na wyrost napisałam...bo widzę że tu byłeś...a ja....czekałam na Twój pierwszy krok...można powiedzieć że strzeliłam focha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj A. oj przewrotna z Ciebie osoba ;) ...raz mnie lechtasz a innym razem opieprzasz ...nie piszesz ...i masz pretensje ze malo jest maili na Twojej skrzynce ...znajomosc wymaga \'pielegnacji\' obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......ale zobacz..ile kolorów ma taka znajomość....od samego łechtania w końcu niedobrze by Ci się zrobiło, prawda :D.....Misiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu.....;) powiedź jak Ciebie dopieścić ? ...żebyś był zadowolony ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..widzisz ..nie jestem taka zła...ale i tak czuję ...że jesteś ostrożniejszy i rozważniejszy w słowach.....czuję ....respekt............................a tego nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ucze sie na bledach ...i zaczynam odrozniac fantazje od rzeczywistosci ;) ..chyba dojrzewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurczę...ciekawe ..kiedy ja dojrzeję :) 30 na karku.....a taka jestem jakaś crazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz przeczytalem \"kurcze ..ciekawe kiedy ja dojde\" ...glodnemu to jednak \'chleb\' na mysli ...obojetnie czy dojrzaly czy crazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....to...cały czas...głodny jesteś ;) napisałbyś maila jak tam Ci się ukłąda...i ja co nieco bym Ci opowiedziała ;)Na forum...nie będę się zwierzać. ...ale Tobie...brakuje mi tego..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopcin
brunet przyznaj sie ze naprawde masz 65 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A. jestes tutaj dzis ? ...czy zagladasz co drugi dzien ? ;) Udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć..cześć :)..strasznie jestem zaganiana....robiłam szkolenie dla nowych pracowników..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co słychać u Ciebie...jaka pogoda w Liver....w Polsce mamy wiosnę...cieplutko..faaajnie....już nie mogę się doczekać kiedy będzie zielono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u nas pogoda tez calkiem calkiem ...juz niedlugo mozna bedzie myslec o wypadach w plener ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...no...całkiem przyjemnie jest na ...zielonej trawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chętnie bym się z Tobą umówiła....na małe szkolonko ;) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A. ... a Ty znowu mnie wkrecasz Slodka Swintuszko ...tez bym chetnie sie z Toba poszkolil ;) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A. ;) ...chyba na prawde tutaj bywasz jak sie mocno nudzisz w kazdym razie ...Udanych Swiat ..bo jutro juz nie pracuje a w sobote lece do kraju Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć..cześć...bardzo mało mam teraz wolnego czasu...żeby odwiedzić kafeterię i pogadać troszkę....;) Dziękuję za życzenia...Tobie również życzę udanych, ciepłych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×