Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

kuczę ...a ja zasugerowałam sie Twoim nickiem...hmmmm ...co porabiasz Kwiatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ty jedna sie tak zasugerowalas :D ja w pracy się nudzę i zagaduję niekiedy interesujących ludzi na kafeterii ;) a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to samo co Ty....tyle że ja miałam długą przerwę w odwiedzaniu tej strony...ale kiedyś namiętnie klikałam z Brunetem na tym topicu...z rok temu ;) Pozdrawiam Bruneta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szkoda...tym bardziej że naprawdę wkręciłam sie w to mocno....była wymiana zdjęć...codzienne sprawdzanie skrzynki mailowej po kilkanaście razy....ustalone miejsca spotkań.......a Brunet przystojny hmmmm i młodszy parę lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....skasowałam jego adres...zeby mnie nie kusiło... wiesz ...wszytko byłoby prostsze gdybym była niezależna...rozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku...miło mi się z Tobą gawędzi.... ale ty chyba się zraziłeś ;) co do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatekk.
szukam kobiety z Łodzi, z dużymi balonami, majętną, dyspozycyjną, sexowną, ale bez kolczyków na ciele...żeby ją walić i dręczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretnie? wyglad - zeby mnie czyms przyciągała..., wiek? masz odpowiedni... zachowanie? w porządku wobec mnie i innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Anielicaaaa
_Kwiatek uciekaj stąd i nie zawracaj głowy kolejnej kobiecie, dokończ to co zacząłeś na tym 1wszym topiku, wiesz z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie odpowiedziałeś na pytanie....jesteś sam czy szukasz kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Anielicaaaa
on szuka przygody i wygodnictwa, jest już na innym topiku gdzie obraża kobiety, i zachowuje się skandalicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...dzięki za info..to trochę dziwne że jesteś sam...po przejściach czy z wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę ci trochę...a jesteś typem domatora czy imprezowicza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą zazdrością... wiesz, każdy stan ma swoje plusy i minusy ;) ja juz chyba za dlugo jestem sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-tka.. piękny wiek dla kobiety, rozkwitała pełni jej wdwięki, poznała swoje ciało, akceptowała drobne swoje skazy.. a jej namiętność.. szybowała ku nieba.. hmmm wie co jej podoba, jak się zabawiać.. czego potrzeba.. i umie dzielić się z rozkoszą.. cudny wiek.. kwint esencji kobiecość! Kwiatek dobrze tutaj trafiłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno, taaaa. tylko powiem ci ze forum nie to co trzeba... ale na innych drętwota straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×