Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

faktycznie, tak mi sie wlasnie wydawalo :) ale to bylo z moja byla, teraz tam kontaktu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek wybierz się
na sylwestra nad morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna +
dzien dobry wszystkim 🌻 co to znaczy andaa ze nie jestes niezalezna? jestes z kims zwiazana? masz meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co to za swinger party ? ;) kazdy z kazdym ...a anda juz kolejnego smialka zaprasza do K. Uwazaj smialku ...bo to dluga i nielatwa droga ;) Powodzenia ...i Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecie....samych pomyślności w Nowym Roku życzę Ci :) może jesteś tu ? pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)...teraz jestem ...juz tak czesto tutaj nie zagladam jak kiedys ;) ...ale wciaz mam sentyment Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku A. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku,życzę wszelkiej pomyslności. Brunecie czyżbyś znalazł tę kobietę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wciaz poszukuje ...no moze nie az tak szalenczo jak kiedys ;) ..a na jakim etapie Ty jestes Milko ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu znalazłam kogoś ;) na tym forum :) i pozdrawiam Kwiatka tez z Łodzi jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc V33. tu znalazlas? to gratuluje. ja na razie z jedna fajna dziewczyna gadalem, niestety z Torunia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z łódzkiego on tez ;) dał tu zwyczajnie ogłoszenie i tak się zaczeło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..powazny zwiazek ...czy 'zakazany owoc' ? powiedz cos wiecej , bo wszyscy jestesmy ciekawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest mi dobrze?? :))) jest super :))) spędzam cudowne chwile z kimś niesamowitym ;) Kwiatek podać Ci wątek? juz nawet nie wiem gdzie jest :))) nie rozwinął się az tak dynamicznie ;) Załóż własny tak ciekawy aby wciągnąć kogoś równie ciekawego ;) Życzę Wam tego samego powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc V33. ja gadam na watku lodzkim, a czy bym wlasny zalozyl? hm, nie wiem, traktuje pobyt tutaj jako rozrywke z ktorej ewentualnie moze cos wyniknac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no...widzę że topic zaczyna...zaczynał przybierać rumieńców...i znowu ..lipa :( A. :)dziękuję za życzenia.....przyznam Ci się ...że brakuje mi \"rozmowy\" z Tobą... może naskrobałbyś coś do mnie na skrzynkę ;) Buziaki.... a niech mi będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no...widzę że topic zaczyna...zaczynał przybierać rumieńców...i znowu ..lipa :( A. :)dziękuję za życzenia.....przyznam Ci się ...że brakuje mi "rozmowy" z Tobą... może naskrobałbyś coś do mnie na skrzynkę ;) Buziaki.... a niech mi będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ...tez mi czasem brakuje \'rozmowy\' z Toba ..ale od pewngo pamietnego momentu ...ta tesknota jest mniejsza ;) ..kiedys na prawde szalalem za Toba ...poza tym wiem ze piszesz tylko jak sie nudzisz ;) a co do skrobania na skrzynke ...to wysylem takie wyznania ze az glowa boli ...i bez odpowiedzi ;) ...no i wlasnie przeczytalem ze usunelas moj adres ...wiec jaki sens ? Buziaki.... a niech mi będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...usunęłam Twój adres...myśląc że tak będzie lepiej, rozsądniej---odezwała się moja siostra bliźniaczka... ...teraz wiem...że zrobiłam to pochopnie...zbyt pochopnie... Jeśli jeszcze masz mój adres...napisz co u Ciebie słychać..OK :) A ja napiszę co u mnie....naprawdę brakuje mi..tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dwa razy dostalem informacje zwrotna ...ze wiadomosc nie mogla byc dostarczona ...moze za dlugo jej nie uzywalas ;) ...musisz mi podac jakis adres mailowy , ktory ostatnio uzywalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×