Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuuf

Wy tez tak mialyscie/mieliscie?

Polecane posty

Gość fuuf

Zobaczylem ich razem, widzialem, ze on sie do niej zbliza, nie chcialem nawet patrzec na ich przywitanie, czasami spogladalem na nich katem oka. A ja od razu az caly sie trzeslem, rece mi drzaly, zrobilo mi sie duszno, w glowie sie zakrecilo... Normalna reakcja? Czy tylko ja jestem jakis... delikatny na takie widoki mojej ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba normalne:) w koncu, kiedy kogos darzylo sie miloscia, zaufaniem, a teraz patrzy sie, jak ktos inny ja darzy tymi samymi uczuciami....szpilka leciutka jest:) u mnie na szczescie tylko lekka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuf
Kurde, obrzydliwe uczucie... A wszyscy naokolo jeszcze mnie delikatnie obserwuja co ja na to, jak sie zachowam, to juz w ogole.... A ja musze udawac, ze wszytsko jest ok i ze mnie to nie obchodzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczenie ...........
w oczach byłego - bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh niefajne uczucie fakt
ja nie kochałam ale widok podniósł mi cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuf... takie jest zycie:) ale nie ma powodu, zeby teraz psuc sobie krew;) w koncu, taka jest kolej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuf
hehe :-D Ja tam az tak nie patrze ze smutkiem i zalem, bez przesady ;-P na pewno nie daje poznac, ze cos jest nie tak ;-P Poza tym... nie czuje sie niedowartosciowany i czuje sie lepszy od tego dupka, jednoczesnie majac zal do niej, ze takiego sobie wybrala ;-P Nie mam kompleksow, a juz na pewno nie w stosunku do niego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuf
Wspolna decyzja :-) Ale to ja mialem jej dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuf
Tzn. juz teraz pokauzje obojetnosc, ale w sercu dzieje sie calkowicie co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no też tak kiedyś miałam
niby już wszystko skończone, niby rany zagojone...a jednak to jakoś rusza- widok exa z nową (i analogicznie z nowym zapewne;) ) ale przyjrzałam im się dobrze i doszłam do wniosku, że będą lepsza parą niz my byliśmy, że super do siebie pasują- co wcale tak bardzo mnie nie zmartwiło bo nie chce być taka jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuf
Heh, tez tak mysle. Widze ich, moze i do siebie pasuja, ale w taki sposob w jaki ja bym nie chcial do niej pasowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×