Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilekk

Czy kazda jest taka?

Polecane posty

Gość kamilekk

Czy kazda dziewczyna musi miec jednego chlopaka po drugim? Czy kazda zaraz po rozstaniu z jednym szuka kolejnego? Nie rozumiem tego zupelnie... Boi sie byc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępak do n-tej potegi
z jednym nie zerwie a już ma następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
najlepszym sposobem na rozstanie jest druga miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi:D ja taka nie jestem:D ale chetnie poczytam jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym się strułes tym się lecz
to ma swoje plusy i minusy ale nie wszystkie kobiety tak mają ,ja już prawie rok jestem sama od rozstania,a nie kochałam go więc tym bardzioej powinnam z kims być nowym ale nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekk
Ja tego nie rozumiem... Skonczylem z jedna, trudno... ale nie pcham sie na sile, nie szukam sobie kandydatek na dziewczyne, jesli cos wyjdzie to bedzie to spontaniczne. A ona po tym jak skonczylismy ze soba, z poltora miesiaca pobyla sama i zaczela juz kolejne łowy. Czy to o to w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez jestem sama, chociaz ostatnio probowalam ....ale nie wyszlo:) ale ja kochalam:) tylko ....nei bylo nam dane byc razem, spotkalismy sie nie w tym okresie zycia, w ktorym powinnismy:) na sile nie szukam probowalam, mija sie z celem.... juz gdzies pisalam o tym:D teraz musze sie potknac o kogos.....i sie nagle zakochac:D...oby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekk
Dokladnie, mysle tak samo :D Nie rozumiem robienia takich "castingow". Moja byla najpierw zapoznala sie z jakims kolesiem, juz mieli byc razem, ona go chciala, a tu nagle taki zonk, ze jest jeszcze z innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
nie tylko dziewczyny tak robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiumiu
a ja znam odwrotna sytuacje to kolega ciagle angazuje sie w 1 zwiazek za 2, zerwal z dziewczna i od razu atakowal mnie przez 2 tyg twiedzac, ze to co do mnie czuje to milosc nie przyjazn,. Gdy nie dalam sie skusic:D - ostateczna rozmowa w piatek, to w niedziele byl juz na randce z kolejna i twierdzi ze to wielka milosc - kurcze albo ma zdrowie albo ja mam problem ze soba, bo ja nie zakochuje sie ot tak i wciaz czekam na milosc taka prawdziwa a nie chce kogos tak, by tylko z kim byc tak ood niechcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrf433
ja nigdy nie robię przerw z jednym nie wyjdzie, to zaraz szukam następnego, nie umiałabym siedzieć, rozmyslać i rozpaczać w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekk
No tak, ale wiecie jak to z chlopakami jest ;-D A od kobiety sie czego innego wymaga, ze bedzie rozsadniejsza i stala w uczuciach ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrf433
ja uważam że to faceci są bardziej stali w uczuciach. Wszyscy moi znajomi długo przeżywają rozstanie z kobietą, czasem nawet parę lat. A wszystkie koleżanki po kilku tygodniach mają już kogoś nowego. Ja też nie wyobrażam sobie jak można za kimś (nawet z kim było się bardzo długo) tesknić dłuzej niż 2 tyg. Śmieszne. Świat idzie dalej, a na świecie pełno facetów których jeszcze nie zdążyło się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekk
To samo moga powiedziec faceci. Tylko, ze istnieje jakies przywiazanie, uczucie, to nic nie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety sa jak
małpy. nie pusci jednej gałęzi,jeśli nie chywyci się następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×