Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amsetis

CHCE TWARDEGO FACETA

Polecane posty

Gość Amsetis

Hmm mam ostatnio refleksje na temat faceta z , ktorym zwiazalbym swoja przyszloc.Do tej pory moje zwiazki byly przelotne, bylam z kims miesiac, potem nastepny i nastepny. Dzialo sie tak, poniewaz mam charakter dominatorki, mam swoje zdanie i lubie, gdy ktos rowniez ma silny charakter. Moi faceci nie byli ciotami, w wiekszosci byli to inteligentni faceci, ale brakowalo mi w nich meskosci, sily przywodstwa. Lubie gdy facet ma swoje zdanie, gdy krzyknie na mnie gdy mowie zle, gdy przytuli mnie gdy bede tego potrzebowala. Z drugiej strony wiem, ze chce faceta, ktory bedzie mnie pociagal zarowno fizycznie jak i bedziemy pasowali do siebie charakterami. Chcialabym, aby byl wysoki, dobrze zbudowany ( nie musi byc pakerem, wystarczy zeby mial jakas mase). Doszlam tez do wniloksu, ze chcialabym miec fcaeta z przeszloscia, ktora znalby zycie, musialabym wyciagnac go z czegos, chcialabym aby byl wariate, bandziorem, a dla mnie zeby byl wspanialym czlowiekiem, zeby tylko dla mnie byl mily i zeby mnie kochal. Ale gdzie ja takiego znajde? Znudzil mi sie juz etap dyskotek. Chcaialbym juz poprostu sie zakochac w kims odpowiednim........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...bandziorem
ja tez chce twardego i gorącego facetaa.teraz faceci to lelum -polelum....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mogę zrozumieć, zwłaszcza takie ciągoty do takich facetów (wiele kobiet skrycie tak marzy) ale tego, że chcesz go z czegoś wyciagnąć... tego to nie zrozumiem. Czemu tak? Żeby był Ci za coś wdzięczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę :D Kurde, naprawdę miejsce niektórych ludzi to jest w zoo albo w dżungli. Nie obrażając nikogo.... ale Twój post jest iście zwierzecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" chcialabym aby byl wariate, bandziorem, a dla mnie zeby byl wspanialym czlowiekiem, zeby tylko dla mnie byl mily i zeby mnie kochal. Ale gdzie ja takiego znajde? Znudzil mi sie juz etap dyskotek\" Bandzior który jest wspaniałym czlowiekiem ???? Zrozumiałem że dla innych ma być skurwysynem a kochac i byc dobrym tylko dla Ciebie ?? Znudził Ci sie etap dyskotek??? Ale to przecież w takich miejscach-tylko troche droższych- bywają wieczorami twardzi faceci ,modnie ubrani, czesto ogoleni na łyso, ze złotem na rękach i jeżdzących drogimi samochodami.Tam sie rozglądaj.Chętnych i wolnych nie brakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia... przeciez to nonsens. Nie da się zlepic człowieka z kawałków... Tu wezmiesz jakąś cechę od gangstera, tam od wrażliwego kolesia, jeszcze gdzieś przylepisz trochę od inteligenta i fajnie. Pewnie, że fajnie... ale to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangster polski
kurwa...to chyba mnie szukasz dupeczko :) co ? dawaj namiary na siebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazajcie, bo ja tez takiego chcialam no i mialam. Wsztstko bylo cudownie do czasu jak kwitla nasza wilka milosc, potem niestety okazalo sie, ze jak jest sie ch... dla calego swiata to i jest sie ch... dla swojej dziewczyny. Dostalam takiego kopa w d..., ze mi sie odechcialo twardzieli, teraz jestem po prostu z dobrym czlowiekiem i oddycham pelna piersia. A zamiast wrzeszczec na siebie - sluchamy sie nawzajem. Ech, co tu w ogole porownywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała drobna
kurcze ja też tak myślalam dopoki takiego nie poznalam , co prawda miał w sobie właśnie to coś , ale nie wiesz jakie to jest męczące na codzień, gdy on chce tobą rządzić , jest o wszystko zazdrosny, chce bić innego na disco tylko za to że się na Ciebie popatrzył,nie pozwala Ci spotykać się z kolegami , jest stanowczy , uparty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała drobna
ehh... a jak sie zakochasz to koniec , przerąbane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangster polski
a co ????? jakas dupa mi do wiezenia musi nosic zarcie nie ???? a poza tym na widzeniach hehhe no tak. tak wiec dupeczki ktora chetna na twardego faceta ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała drobna
no i dokładnie dla mnie byl miły , a do moich znajomych to lepiej nie mówić, zresztą najlepiej żebym w ogóle nie miała znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała drobna
wiesz a jak ty masz podobny charakter , to chyba byście sie po zabijali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amsetis
Ja ostatnio mialam faceta, ktory spelnilal moje wymogi fizyczne, na poczatku bylo pienie, myslalam, ze pierwszy raz sie zakochma i ze w koncu bede z kims naprawde. Jednak po ponad miesiacu okazal sie skonczonym skurwysynem, czar jego zajebistego ciala i pozornie fajnego charakteru zniknal....i rowniez to byla dla mnie dobra lekcja. Mimo to nie byl on dokonca meski jak bym chciala. Jego meskosc polegala jedynie na atletycznym ciele. Ja chcialabym faceta, ktory potrafil by do mnie dotrzec, zaspakajac mnie w lozku, byc sterem, dawac mi przyklad, a zarazem zeby mial wybuchowy, szcery charakter, potrafil sie za mna wstawic gdy trzeba, przywalic frajerowi gdy na to zasluguje. To wszsytko przez moj charakter, niestey wrazliwy facet przy mnie nie wytrzma, albo zniszcze go psychicznie...na dysoteki chodzilam bardzo czesto przez pare lat, mimo to nie poznalalm prawdziwego faceta, a wielu facetow fajnych z wygladu i cieniasow z charakteru. Co ja wiec mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amsetis
Gangster Polski krowa co duzo muczy malo mleka daje, wiec nie sadze abys byl tym twardym facetem, ktorego szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslki gangster
Twoj ma nic nie mowic tylko napierdalac po mordach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...***
a nie może być mięczak z twardym penisem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfer
no cóz ..Troche to zrozumiałe..Z drugiej strony..Wspołczuje autorce bo ciulnia nie jest modna ..Mało kogo podnieca bezmozgi paker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Dziewczyno ile ty masz lat, taki facet jest tylko dobry do łóżka a poza tym do niczego. Równia pochyła do zmarnowania sobie życia, kiedy on pójdzie na dno pociągnie jeszcze za sobą ciebie bo nie pozwoli ci odejść. Jak można chcieć aby facet przy tobie zaatakował innego mężczyznę i pobił go, że się na ciebie popatrzył. Gdybyś takiego szukała to w więzieniu albo w drogich klubach nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala drobna
och.. dziewczyno uwierz mi nie wiesz co mówisz i lepiej uważaj bo marzenia czasem się spełniają :o ja na szczęście już się z tamtego związku wyplątałam choć nie było łatwo :-(, a teraz szukam normalnego , spokojnego , wrażliwego faceta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byly ciagle sie z kims bil i wcale to nie bylo przyjemne :O Twardego charakteru nie zauwazysz po miesniach, facet moze byc chucherkiem, a byc konkretny w relacjach miedzyludzkich. Poza tym w zwiazku potrzebna jest tez czulosc, a bedac z drugim czlowiekiem blisko, chcac czy nie, zawsze bedziesz skazana na ogladanie takze jego slabych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa juz poczujesz sie jak w siodmym niebie gdy oberwiesz lanie od niego a jeszcze lepiej gdy ci kosci polamie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafemaniak
MOJA DROGA Takie rzeczy to tylko w Erze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Nie wiem czy dobrze będziesz się z tym czuła jak ci przywali w obecnosci twoich znajomych czy rodziny właściwie bez powodu. No a wybuchowy charakter i zbytnia agresja znaczy rozwiązywanie wszystkich problemów z otoczeniem za pomocą siły, zwykle nie idą w parze z dużą inteligencją. Inteligenty człowiek unika walki o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala drobna
już nie przesadzajcie . że bije innych to nie znaczy że podniesie też na nią ręke , moj były nigdy tego nie zrobił , czasami krzyczał , walił pięścią w stół itd. ale nigdy mnie nie uderzył .Nie zmienia to faktu , że z takim człowiekiem nie da się żyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
--------->mala drobna Zależy jak długo jest z kobietą. Na początku raczej nie będzie jej krzywdził ale po pewnym czasie zacznie ją traktować jak innych. Szczególnie jeżeli pisała, że lubi mieć własne zdanie a co za tym idzie będzie dochodziło do spięć miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amsetis
Coz...przez jednych zostalalam zaatakowanana, przez drugich zrozumiana. Nie zmienia to jednak faktu, ze taki jest moj ideal faceta. Niektorzy napisali, iz mnie rowniez by byl. Otoz nigdy bym sobie na to nie pozwolila, a gdyby to nawet zrobil to bylby to ostatni dzien razem spedzony. Chodzi mi o to, aby byl prawdziwym mezczyzna, umial sie obronnic, ale zeby dazyl mnie szacunkiem i aby sie we mnie zakochal i przy mnie nauczyl sie czym jest prawdziwe uczucie. Co do tego ciala, to jest to tylko element dodatkowy, Moze nie miec miesni, glownie zalezy mi na tym aby mial silny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×