Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W labiryncie ludzkich spraw

W Labiryncie- pamieta ktos ten serial???

Polecane posty

Gość baasiaa1
No właśnie tez zauważyłam,że i W LABIRYNCIE i w Klanie gra Mariola Kaczorek i Duraj.Super,że znowu leci ten serial.Pamiętam go jak byłam mała i oglądałam to moje dzieciństwo.Ktoś wie co się dzieje z OLEŃKĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
Oleńkę to lubiłam jak niektórzy teraz Małgosię z Klanu:) Nie mogłam znieść tego pieszczenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleai
He to ta zosia karpinska, tego noska to nie zapomne nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisidiiefdżi
a ostatnio Mariola Kaczorek powiedziała Pawłowi, że pochodzi z Zamościa :)) to tak jak JA!!! hehe ale świat jest mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongo
ekkkstra :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć -pamiętam ten film , to był wielki hit, jak emitowali pierwszy raz, chodziłam wtedy do podstawówki. Powtarzają teraz, ale nie wiem na jakim programie, przypadkiem trafiłam.Ewy teściowa niedosza była niezła-taka pańcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humilia
Scarlet, on leci na tvp polonia, i to powtarzany 3 razy dziennie, rano koło 9.30, po południu i w nocy po północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingeborg
Oglądałam ten serial, jak leciał po raz pierwszy. I teraz oglądam na Polonii i odkrywam go na nowo. Te czasy, te ciuchy, ten wystrój wnętrz - to moje młode lata. Mariola Kaczorek też zwróciła moją uwagę. To tak jak w Zmiennikach Kobuszewski włamuje się do mieszkania towarzysza Winnickiego z Altrenatyw. A wiecie, że aktor, który grał Macieja Derbicha jest starszy od Kordka i od Marty Klubowicz. Mnie wątek Doroty i Marka bardzo się podobał. Byli bardzo fajni. Robótka- Michalska była fatalna. Taka męczennica. A Marta Klubowicz to babka z klasą. Leon Gutman był przesympatyczny. Też najbardziej na nerwy dzialała mi Oleńka. A wiecie coś o tym koledze Piotrka, tym cwaniaczku, który go ciągle na złą drogę ciągnął? Pozdrawiam Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowooka M
Hej, na youtube jest masa odcinkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!kasiunia))))
Super serial.Nie wspomnę o tym że grali tam naprawdę świetni aktorzy a nie Cichłopko-Mroczki ale była to chyba najbardziej realistyczna telenowela.Większość bohaterów prowadziła życie na takim poziomie jak większość polskiego społeczeństwa dużo bardziej realistyczne wątki niż we współczesnych telenowelach które z rzeczywistością mają się nijak.Pokazano w tym serialu jak naprawdę wyglądał życie na przełomie komuny i kapitalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Igor
:), ładna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooki 35
ja pamietam ten serial.leciał w telewizji w 1 czy drugim programie tvp.miałem wtedy 12 lat,jak ten film ogladałem,był fajny,nie jakis tam klan-tasiemiec,czy moda na sukces,ten serial liczył 120 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije piwko
Ja jeszcze lubie Jana Serce. Szkoda, ze nie powtarzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danka Mayer piękna kobieta grała ją Dorota Kamińska. Zawsze była dobrze ubrana i miała Mercedesa. Gościnnie pojawiła się Danuta Lato fotomodelka z RFN-owskich pism dla panów. Dzieki obfitemu wyposażeniu zrobiła małą karierę na zachodzie. Joanna alkoholiczka umiała bawić się na domowych przyjęciach. Renata też ciekawa postać. Była prosytutka dostała z liścia od Ewy. Uwodziła teścia Ewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tran truskawkowy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazje kiedyś osobiście poznać Karola Bulende serialowego Igora. Świetny chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×