Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W labiryncie ludzkich spraw

W Labiryncie- pamieta ktos ten serial???

Polecane posty

Gość ------No właśnie
jestem ciekawa,co z niej wyrosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka byla corka
rezysera i pewnie dlatego grala. I chyba ona jedna byla zuoelnie tragiczna, najlepszy Gutman i reszta laboratorium - Konrad ,Piotr Skarga . Ja wtedy pracowałam na Politechnice i nasz zespól był wypisz wymaluj taki sam,takie same teksty, pronlemy, ech sympatycznie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula z Klanu
to też córka reżysera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula z Klanu
A jest ich dwóch tych samych "W labiryncie" i "Klanu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamagda2
Uwielbiam ten film' kocham go tak jak szare lata PRL-u i kolorowy świat z Pewexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylaczam sie do Was. Ja w takim wlasnie otoczeniu dorastalam - ta szarzyzna na ulicach... Ale moja mlodsza siostra nie kuma klimatu - np nie odrozni za komuny kto mial super meble w chacie albo auto :) Biale, zgrabne mebloscianki, to juz u bogatszych tylko. Albo ciuchy mocno kolorowe, czy mocno czerwone szminki - to tylko z zagranicy albo z Pewexu. Albo Polonez to byla fura, nie mowiac juz o Volkswagenie (Golfie np :) ). Koniak tez byl dla wybranych.. Wypas serial, faktycznie super obsada. Troche za slodka byla ta.. blondyna, kurcze jak ona miala na imie? Co pol serialu w ciazy chodzila :) Chyba najbardziej podobalo mi sie aktorstwo Anny Chodakowskiej... Czy ten serial wyszedl kiedykolwiekna DVD, czy VCD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dorastalam w takich klimatach, dlatego sentyment do serialu pozostal, chociaz gralo w nim sporo kiepskich aktorow np.stewardessa Krysia czy jej maz Janeki ich drazniaca coreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiałam ten serial.Piosenkę z czolówki wciąż nuciłam.Bardzo lubiłam zadziorną Renatę.Tak jak Was,denerwowała mnie ta mała,córka Janka i Krysi.Kompletnie sztywny dzieciak,nie potrafiący przekazac żadnych emocji.Wcisnęli ją tam pewnie,bo to córeczka rezysera.Kazda scena z nią była beznadziejna.Chciałabym,żeby była powtórka.Ten serial pokazywał nasz świat sprzed lat.Był hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labirynt...
mialam wtedy 12-13 lat jak emitowali ten serial, o jej kazda z kolezanek go ogladala. jeszcze jeden pamietam Pokolenia sie nazywal i tez byl emitowany w tamtych czasach. ech to byly dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chcę jeszcze raz
NIECH GO WYEMITUJĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiałam ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala inaczej
pamietam pamiętam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ72
Labirynt uwielbialem go pamietam mialem do szkoly na 9 a puszczali go 08 30 na dwojce,to siedzialem do bolu i sie spoznialem do szkoly.Pokolenia tez byly fajne w ogole ten czas byl fajny te powietrze w wakacje.Lata 80 cudowne dziecinstwo choc ni ebylo komputerow itd sentyment zostanie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamagda2
CZY KTOS MA MOZE TEN SERIAL NAGRANY NA VHS W CALOŚCI LUB CZĘŚCIACH? PILNIE POSZUKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamagda2
BARDZO PROSZĘ O CHOCIAŻ JAKIEŚ KAWAŁKI TEGO SERIALU, JEŻELI GO KTOŚ MA NA VHS,CZY ŚCIĄGNIĘTE Z EMULA BO MI SIĘ NIE CHCE ŚCIĄGNĄĆ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamagda2
BARDZO PROSZĘ O CHOCIAŻ JAKIEŚ KAWAŁKI TEGO SERIALU, JEŻELI GO KTOŚ MA NA VHS,CZY ŚCIĄGNIĘTE Z EMULA BO MI SIĘ NIE CHCE ŚCIĄGNĄĆ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izsooniaaa
tez serial leciał twdey gdy hitem była Dynstaia!!! Dynastia z Aleksis czyli Joan Coliins to byłoc cos, to mogliby powtórzyc:):P I wiecie co- w dynastii był taki moment ze ukraddziono dziecko Colbich zdaje sie. Ja tu patrze a w kolejnym odcinku- bo labirynt krecili cizgle i podpatrywali Dynatsie;)- ktos ukradł dziecko tej histeryczki blondynki! ale wstyd juz wtedy sciagali czyjes pomysły! Malo byłos seriali. Dynastia była hitem!! A w labiryncie dobrze grał ten co podkladał głos do gargamela. Igor;) i Renata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię ten serial bardzo
Podoba mi sposób w jaki sa w nim przedstawione tamte lata,które pamietam. Byłam dzieckiem gdy emitowany był po raz pierwszy i wtedy wymysliłam sobie że bedę stewardessą i tak jak Krysia kupowac szminki w Pewexie,albo jak Danka bo wtedy podobały mi sie te dwie aktorki,w przeciwieństwie do Joanny która wydawała mi się bardzo szara i miała brzydkie włosy.Marte lubiłam ,ale zazdrosciłam jej prezentów od ojca;P Fajnie mi sie ogladało czarne charaktery czyli Renatę i jej towarzystwo,ojca Marty ,tego studenta co mieszkał u tesciów Ewy (grał w Złotopolskich policjanta chyba?) Własnie mi sie przypomniała scena kiedy Anna zona profesora teściowa Ewy kupuje w pewexie dezodorant a Renatka chyba flakon drogich perfum. Watek Kordek i Klubowicz nie przypał mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uwielbialam ten serial!! emitowali ten serial w czasach, gdy bylam malym dzieckiem, pamietam tylko takie przeblyski, ujecia, niektore watki. Pare lat pozniej ogladalam go bardziej swiadomie, a potem zasiadalam przed telewizorem za kazdym razem, gdy byla powtorka Labiryntu. Klimat tego serialu oddawal ten, w ktorym sie wychowalam, owczesna moda (kobiety w dlugich plaszczach, faceci w obcislych sweterkach;) ), wnetrza mieszkan, wyglad ulicy bardzo przypominal mi swiat, w ktorym sie wychowalam. Mam do tego filmu ogromny sentyment i chetnie obejrzalabym go jeszcze raz. Bardzo lubilam Marte z jej dzika fryzura, Renate i Igora, stewardesse Krysie, ktora miala chyba najladniej urzadzone mieszkanie, Pawla ❤️. Natomiast watek Agnieszki, ktora w pierwszym odcinku stracila meza w wypadku i mieszkala u tesciow byl troche dobijajacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię ten serial bardzo
Pamietacie ówczesną piosenkarkę,modelkę której znakiem firmowym był wielki biust-Danutę Lato-grała narzeczoną ojca Marty? Ciekawe jak teraz wyglada i czym się zajmuje, kariery chyba nie zrobiła bo informacji o niej jak na lekarstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubie ten serial bardzo
powtarzają serial na dwójce o 6:00 rano!! dzisiaj chyba 6 odcinek był. oglada ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
To był pierwszy serial jaki oglądałam! Uwielbiałam końcową piosenkę i kochałam się wtedy w Janie Jankowskim :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×