Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niby rak

Heh, kobiety to dopiero sa

Polecane posty

Gość niby rak

Niedlugo dojdzie do tego, ze to facetowi bardziej bedzie zalezalo na rodzinie i dzieciach niz samym kobieta. Bo ja juz wiem, malo ktora chce mi sie podporzadkowac, a co za tym idzie trudno znalezc mi kobiete i zalozyc rodzine, niestety jedynym wyjsciem jest plaszczenie sie przed niby kobietami i podporzadkowac sie drugiej stronie, wtedy mam szanse i na uczucie i na seks i na rodzine. Inaczej zadna nie bedzie chciala, ze mna zyc. Oczywiscie zawsze znajda sie wyjatki, ale ile jest tych wyjatkow? Faceci na stanowiskach z firmami i duzymi pieniedzmi? Takiemnu mimo, ze pijak i ham to kazda chetnie podlozyla by sie byle by tylko z nim byc. Tylko to jest zludne nieraz, bo taki zadufany w sobie gosc przy pierwszej nadarzajacej sie okazji kopnie panienke w dupe i wezmie sobie mlodszy model. Ale co tam, wazne ze kasa bedzie sie zgadzala. Czy o to w tym wszystkim chodzi?Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie kobiety
należy traktować tak jak na to zasługują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż może po prostu podobają Ci się nieodpowiednie kobiety. fakt że ciężko jest ale jest sporo całkiem normalnych, tylko pochowały się i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwfee
fffffu, brzydzę się słabymi mężczyznami, nieudacznikami życiowymi, którzy potrafia tylko jęczeć że kobieta powinna ich doceniać bo przecież... nie piją i nie biją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwfee
jestem blacharą i się tego nie wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwfee
Astaroth, normalna kobieta to taka która miałaby się takiej łajzie podporządkować (zresztą komukolwiek)??? Przeczytaj uważnie co ta człowieczyna wypisuje. Do autora (choć to bezproduktywna strata energii): związek poważny jest wtedy gdy obie strony starają się i potrafią z siebie coś dać i gdzie nie ma miejsca na pojęcie podorządkowania, dodam że wg rozsądnych kobiet nie wystarczy jeśli mężczyzna to ciepłe kluchy, nadające się co najwyżej do gadania o dzieciach i rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwfee
pozdrawiam podszywacza a tak serio, czasem wstydzę się że nie mam zmysłu praktycznego blachar ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×