Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julia69

ROMANS W MIEJSCU PRACY !!!

Polecane posty

Gość Maż woli inne
:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurowa kolezanka
jesli o ortografii mowa, to pisze się cha!, cha!, a nie ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jedna.............. , nic szczególnego nie pokazałaś oprócz gumek a topik pomyliłaś, więc jazda na biureczko ze slowniczkiem oczywiście. HA, HA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jeszcze jedno
Jak to bylo do mnie - to szanowna aurorko ( z malych liter celowo) podaj adres pracy Twojego meza. Chetnie sie nim zajme. Za biurkiem , na biurku....Wyglodnialy musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do julia 69
julia, ale co ci twój mąż zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pomyliłaś wywłoko, on nie leci na panienki z agencji. Pomyliłaś adres............... przykro mi. Tylko w tym się specjalizujesz..........???? Ojejejjeej... współczuję... biedna musisz być............ oj biedna............... taka anonimowa, taka jedna....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jeszcze jedno
Ale sie agresywniutka robisz! szkoda,ze nie z mezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna fajna trzydziestka
hmm ta Julia coś strasznie sfrustrowana jest... na drugim topicu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwracam honor
Jestes NAUCZYCIELEM. Robiacym bledy ortograficzne NAUCZYCIELEM .... Stad te nerwy , niezadowolenie , agresja , frustracja.... Ponoc rownie poprawna forma zenska jest NAUCZYCIELKA ...ale jak sie ktos chce "ufaceciac" na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emola
a widzieliscie jakie po necie zdjęcia krążyły z romansów w CitiBanku ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia69----> widzę że jesteś tuta, więc tutaj się wypowiem. Po pierwsze przestań się wreszcie ośmieszać swoim zachowaniem bo wierzyć się nie chcę że facet z tobą 12 lat wytrzymał, jesteś zwyczajną wulgarną babą, do elegancji Ci daleko:o po drugie nie stwarzaj sobie nastepnych nicków dla poparcia swoich tez jeżeli nie potrafisz zmienić stylu pisania bo to jest naprawdę żałosne że dla swoich chorych zachowań musisz sobie stwarzać wirtualne oparcie. Po trzecie i ostatnie - jeżeli nadal będziesz się zwracała do ludzi w swój uroczy sposób to nie proś potem o dyskusję bo ty nie chcesz dyskusji tylko przytakiwania. Aż wstyd że tak zachowuje się dorosła kobieta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna fajna trzydziestka
dobrze ujęła do sygryda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Sygryda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Wiem :P heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda Po pierwsze nie zmieniam nicków dla swego poparcia. Po drugie, są tu osoby, które mnie obrażają i nie mają nic więcej do powiedzenia. Przeczytaj sobie wszystko od początku i wtedy oceniaj sprawiedliwie. Czy jesteś neutralną obserwatorką? Odpowiedz szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neutralną? Byłam neutralna na topiku o integracyjkach. Niestety miałam pecha, nie zgadzałam się z Tobą bo mam zupełnie inny pogląd na tą sprawę i też nie byłaś wtedy zbyt kulturalna. Ale teraz posuwasz się za daleko, wyzywanie od wywłok, panienek z agencji czy paszkwili itp. okreslenia tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie? Zarzucasz rozmówcom brak poziomu, brak inteligencji a jaki poziom okazujesz? Puszczają Ci nerwy, ok, ale osoba na poziomie nie zniża się do wulgaryzmów. Teraz już nie jestem neutralna - nie lubię Cię i żal mi Ciebie jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ale nie powiem
to prawda .... julia zachowuje się jak żałosna baba, która uważa że pozjadała wszystkie rozumy i każdy inny to debil ... żenujące sa jej wypowiedzi ... och jak ja współczuję jej rodzinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
I skoro nie potrafi napisac slowa "do widzenia" (!!!) :o i wysmiewa sie z osob ktore zagladaja do slownika (!!!) :o :o to pewnie magistra (jak ma) dostala "za fikolka" ....czyli jest "pania od w-f"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę ani nie muszę się tu z wami licytować kto komu przywali więcej i mocniej, bo chyba nie o to chodzi i nie o tym jest ten topik.......... Chyba, że się mylę.............????????????????????????????????? Więc na temat proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć, że wszyscy unikają romansów w pracy jak ognia i nikt nie ma z tego powodu niepotrzebnego stresu ani motylków w brzuchu. Fajnie...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie unikam
i mam motylki w brzuchu-pracujemy z meżem w jednej firmie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wake-up !!!! a co ty masz do magistrów od fikołków ??? eeeeee ? :)chyba robią mniej błedów ort.niz np matematycy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska!!!!! Nie ma romansów w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hu....rrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............!!!!! Jak się cieszę! Już nikt nie będzie zdradzony ani zdradzany!!!!!!!!!! ZAMYKAM TOPIK!!!!!!!!!!!!!!! Pa, paaaaaaaaaaa.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peace on Earth! Julia69, szkoda bo temat b. ważny! Mogę się jedynie wypowiedzieć o podróżach służbowych np. za granicą, że to podatny grunt dla romansów i to przy najlepszych chęciach by tak się nie stało. Nie wiem jaka jest recepta. Może Ty wiesz? Z Marsa na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były ..są i będą...
romanse (czy romansy) w pracy.... ZAWSZE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był żart oczywiście z mojej strony, chociaż nie pogniewałabym się gdyby to była prawda.......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×