Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

ile płacicie za wynajem mieszkania?

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[28.09] 14:17 wątróbka z cebulką Słuchajcie zastanawiam się jak kształtują się ceny za wynajem. Piszcie proszę ile płacicie za mieszkanie , ile ma pokoi ile metrów i w jakim mieście -dzięki Ja płacę 1600 zł za 4 pokoje - 74 m w Warszawie a ja lubię jazzzzzz [28.09] 14:18 Ewa 33 850 plus liczniki 42 metry, 2 pokoje, nowy blok, wysoki standard Lublin co nas nie zabije, to nas wzmocni gg 1796500 [28.09] 14:19 olena 800 zł plus opłaty, czyli ok 1 000 zł, za 40 metrów w centrum Szczecina http://www.wellnesslife.pl http://www.galeria.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w Krakowie
za kawalerkę w Centrum płacę 1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radom centrum
płace 550 plus opłaty za 2 pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białystok centrum
200 plus liczniki i net za pokój!czyli 600 plus to samo za mieszkanie 4pokojowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedzat
za dwupokojowe mieszkanie ,prawie w centrum Warszawy,w dobrym stanie płace 1200 zł plus opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokokokokokokokokoko
mieszkanie w bardzo dobrym stanie w krakowie okolo 20 minut tramwajem od centum place 750 zl +oplaty mieszkanie ma 3 pokoje 50 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosze temat ja za swoje na slasku płace 750 plus media w bliku kawalerka 25m2:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela za kilkę płaci 600zł! (czytaj -mały pokoik,kuchnia i łazienka wspólna) zero intymności :) Małe miasteczko w zachodniopomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Wy tak tanio dorwaliscie
te mieszkanie!!?? :( Ja za 18mkw (kawalerka) place 1000zl plus rachunki :( Wroclaw co prawda ale nie centrum i standard taki sredni (bo bez mebli bylo). A teraz wlasciciel nas straszy podniesieniem oplaty za wynajem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod Warszawa
Moi lokatorzy placa mi 1000 + czynsz +media czyli ok 1800 -1850 . 65 m2 .4pokoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja może uaktualnię - 1000 plus liczniki - dalej 42 metry, 2 pokoje ale już niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
450 plus liczniki i media w sumie ok 850/miesiąc male miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja placilam
400 plus oplaty czyli jakies 700/miesiac, centrum Torunia, ale juz nie place,bo mam swoje mieszkanko spoldzielcze, oszczedzam przy tym jakies 200 zl/miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwilkę tez na "swoim", ale nie zaoszczędzę, tylko będę płacić 500 zł więcej (kredyt plus czynsz), no i liczniki większe, bo mieszkanie większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....przed kupnem domu lub mie
szkania mieszkanko 2 pokoje,ok 34 m wynajmowane bez wyposazenia-puste,po remoncie 250czynsz+500 dla wlasciciela+oplaty(prad ok 55zl+kablowka z netem 110zl+gaz kwartalnie-ok140zl+woda przelewamy co miesiac wg licznika ok 50zl)ok 250zl=ok 1000zl dwie osoby i kot a teraz myslimy o kupnie wlasnego i kombinowanie na ile lat kredyt,ile zainwestowac we wklad wlasny.jaki bank...i czy dom czy mieszkanie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madooona to ty nie masz
Wlasnego a tylko wynajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam własnego. Nie możemy kupić narazie bo mąż ma taką prace ze czesto sie przeprowadzamy, a za mieszkanie płaci firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak z piotrkowa
1700 plus media 3 pokoje 60 m Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
nie którzy nają fuksa..750 za 3 pokoje ! ja mam zamiar wynająć w niedużym mieście po nowym roku.Gdyby u nas sie takei ceny trzymały to moze mam sznase na kawalerke za 350zł+opłaty??hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka888
Ja płacę za mieszkanie 2 pokojowe 37 m w Dąbrowie Górniczej 1000 zł i w to już jest wliczony czynsz odstępne i media :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv
mazury 50m2 300zł + opłaty (miesięcznie koło 600-700zł) ale zarabiam 1500zł buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
To ja nie wiem jakim Wy cudem znaleźliście niektóre mieszkania ja obecnie w Białymstoku płacę 400 zł + liczniki, ale za pokój. Szukam cały czas oferty wynajmu http://dom.money.pl/mieszkania/wynajem/bialystok/ ale jak widać ceny powyżej 1200 za mieszkania 38 metrów. Gdyby były większe to można się złożyć w kilka osób i coś wziąć wspólnie. Może ktoś szuka czegoś w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My 900zł z czynszem, ogrzewaniem i wodą.3 pokoje - 50m2. Mieszkanie częściowo umeblowane, ale to nam akurat średnio pasuje bo chcemy kupić wlasne-ładniejsze. Miasto średniej wielkości na Dolnym Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajem. 1600zl, brak perspektyw na wlasne mieszkanie, zarabiamy razem 2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę 1200 + opłaty za kawalerkę w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajmuję w Poznaniu, dwa pokoje za 1300, wysoki standard. Sama bym sobie takiego mieszkania na wynajem nie znalazła ale pomogli mi w http://ptaknieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×