Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie daje rady już

Skuteczny sposób na odkochanie się?

Polecane posty

Gość nie daje rady już

j/w ja już nie daję rady, myśle o Nim 24 h na dobę gdziekolwiek idę mam nadzieję, że Go spotkam, jto już trwa 3 lata!!!!! związki z innymi facetami kończą się po kilku spotkaniach z mojej winy:( jak się z tego wyleczyć?:( help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
nie jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje rady już
on już nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć go w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce jej ranić za mocno
gdyby to było takie proste, mimo że go nie widuje czesto kocham całąsoba... wiem, przegrałam życie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowy przykład na rozpamiętywanie. Normalnie trzy lata by się taki stan nie utzrymał. W momemncie gdy wciaz wspominasz moze trwac jeszcze dłuuugo. Przestan myslec. Najlepiej klin klinem- pojawi sie jakis wspaniały mężczyzna i tamte odejdzie w niepamięć :) A jesli nie chcesz innego- to po prostu zezłosc sie na siebie i ODPUŚĆ. Przestan rozpamietywac, wspominac, marzyc i liczyc na to ze bedzie jak w filmie. Bo NIE bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie daje rady
Natte -- masz rację, ale ja jeszcze cały czas mam cicha nadzieję, poznaje innych facetów, ale żaden to nie TEN , nie umiem zerwać z nim kontaktu a raczej nie chce.. jakby tak można było zapom,nieć na zawsze i niewspominać ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna zapomniec :) zapewniam Cie Wiesz co.. pomysl w ten sposób- w czasie gdy Ty teraz rozpamietujesz tamto, zamykasz oczy na to co dzieje sie wokół Ciebie.. Co bedzie jesli przez swój brak silnej woli przegapisz kogos naprawde waznego w Twoim zyciu? Kogos z kim naprawde mogłabys stworzyc cos piekngo.. Nie warto tracic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×