Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giguś 3

Jak długo używałyście przewijaka???

Polecane posty

Gość giguś 3
Dzięki za opinie , mnie się wydawało że krócej bo on taki krótki się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
moja corcia ma 14 miesiecy a my wciaz uzywamy :) jest krotki i nozki jej juz na nim sie nie mieszcza ale my go uzywamy do wyglupow :) i do zakladania pieluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój synek
ma 6 misięcy i przeijak poszedł w kąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma prawie 2 lata i ciagle uzywam do zmiany pieluszek,siedzi tez na nim po kapieli gdy np robie jej kitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamula250o
bzdury ja urzywałam przewijaka do okolo 5 m-ca zycia mojej coruni.Pozniej poprostu wychodziła z niego i sie przekręcała z boku na bok.Teraz ma roczek .A od kiedy stoi (miala 8 m-cy)to przewijamy ja na stojąco>Stoi przy kanapie w trakcie przewijania.a położyc ja na 1min -pomażyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój synek
mamula :-) mój mały siada już i wierci sie strasznie a poza tym jest nad wiek wyrośniętym facetem!!!, w życiu bym go nie wsadziłą na przewijak bo by z niego wylazł dlatego zadziwiły mnie wypowiedzi osób kóre uzywaja przeijaków dla dwulatków !!!, moja córak uzywa nocnoka !!! Boże cuda sie dzieją na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój synek
miało być moja 2 letnia córka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamula250o
do a moj synek no własnie nocnik -to jest to. a poza tym trudno utrzymac dziecko w miejscu nieruchomo ,aby je przewinąć... moja ma rok ,i sadzam ja narazie na nocnik ,ale w ubraniach,tak,aby sie przyzwyczajała...Uzywa go też do zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestalam uzywac przewijaka gdzies okolo szostego miesiaca, gdyz wtedy moj synek zaczal sie przekrecac z pleckow na brzuch i po prostu stwierdzuilam ze jest zbyt niebezpieczny, gdyz ten wiercipietek moglby z niego spasc. A w tym momencie zmiana pieluchy nas lezaco to nie lada wyczyn, tez zaczynam stosowac technike na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Wiktoria skonczyla dwa lata i chodzi do kibelka robić siku i kuokę, ale czasem kladzie sie na przewijaku i sie wyglupia , nasladuje swoja 5-cio miesieczna siostrzyczke Oliwię i woła:\" mama mam kupke przebierz niunie\" i sie śmieje..............Oliwia tez juz od dawna przedreca sie z pleckow na brzuszek i na odwrót ,ale przecierz nigdy nie zostawiam ja sama na przewijaku.........mysle ze jeszcze kilka miesiecy nam posłuży,bardzo jestem z niego zadowolona. ttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79f6964h217cbed2f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91f79a3902f4c804.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to szok,dwuletnie juz na nocniku albo nawet na kibelku! WOW! tu u mnie dopiero po skonczeniu dwoch lat zaczyna sie probowac z nocnikiem,a jak nie idzie to sie odklada na dwa tygodnie i znowu probuje. niczego nie neguje ani nie chce wywolywac zadnej klotnie-bron Boze,ale czy to nie za wczesnie?nie lepiej,zeby to naturalnie przyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa mój synek
szok, ze dulatka chce siusiać a nocnik???, sama chce ja do niczego nie zmuszam, pieluch rzadko używam, ale moje dziecko było od początku bardzo samodzielne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow tutaj wszystkie chodza z pieluszkami do ukonczenia dwoch lat,potem przedszkole i wtedy zaczyna sie sadzanie na nocniczek,ale jesli tylko dzieciak nie za bardzo chce to sie odpuszcza na dwa tygodnie takze niektore dopiero 2,5 maja jak zaczynaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka zaraz skończy 6 miesiecy i przewijak nadal się przydaje. ja kupiłam ten dłuższy. też się na nim przewraca na brzuszek ale wszystkie rzeczy do przewijania mam w komodzie na której on lezy więc samej jej nie zostawiam. Co do nocnika to moja koleżanka sadzała synka jak miał 8 miesięcy - tak dla zabawy. Czasem udało mu sie siku zrobić :). jak miał 1,5 roku to juz nie wiedział co to pieluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam go do dziś ,mimo że synek juz skończył roczek.To dobra rzecz ten przewijak i myśle że jeszcze długo będzie w urzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że kiedy kupowałam przewijak to natrafiłam na b.małe i też na olbrzymie.Kiedyś sie i wiercił ale to chyba każde dziecko tak ma.Teraz to leży i czeka grzecznie na zmiane pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×