Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

JESTEM 182 - centymetrową tyczką, mam długie nogi,ale kompleks wysokiego wzrostu

Polecane posty

Moja koleżanka ma 189 cm i jest przepiękną kobietą. Kiedyś pracowała jako modelka, ale po przejściu poważnych problemów zdrowotnych związanych z bulimią zrezygnowała z tego zawodu. Chodzi w szpilkach, gdy ma na to ochotę i wygląda rewelacyjnie.:) Jej mąż jest chyba trochę niższy od niej. W sumie to nigdy ich nie porównywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
nie wiem czy ty to Ty, czy nie Ty, znowu zaczynasz mnie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
odowiedź powyżej, w 1szej części zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe :) To ja. Tak mam, że na początku wolę wpisywać się nie podając tego nicka.. Już drugi raz po ładnym rozwinięciu się dyskusji wpisuje się pod tym n.n. Musiałabyś bacznie prześledzić całe forum :) Tak naprawdę to w sumie tylko 3 działy przeglądam i to tak sporadycznie dosyć. PS. czemu jeszcze nie śpisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
bo mi się nie chceza bardzo, a co Ty robisz w dziale zdrowie i uroda, a pozostałe dwa to niech zgadnę uczuciowe i erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
to ja, nikt inny tu nie zagląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
tylko pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic więcej nie mam do dodania :) To dlaczego nie chce Ci się spać, lubisz tak siedzieć po nocy? Co robisz, tylko forum przeglądasz? Ja sobie oglądałem serial, chyba zaraz kolejny odcinek sobie puszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
1 nie lubię siedzieć po nocy, zdaża mi się to sporadycznie 2 aktualnie szczotkuję włosy 3 co to za serial? myślisz, że zadaję za dużo pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego się nie zarejestrujesz? :) Ja w sumie nie wiem po co się rejestrowałem.. Długo tu nie planuje zostać. Takie fora bardzo wciągają, jak się zaczyna człowiek przyzwyczajać. Ale stopke sobie dodałem, lubię takie cytaty, akurat taki sobie strzeliłem.. Lepsze to niż jakieś głupoty. Profil wypełniony. W sumie to na początku przejrzałem wszystkie działy. W tym o weselach widzę, że czasami ktoś szuka kogoś do pary. Ciekawe, czy przyjście na wesele samemu jest odpowiednie? Bo za kilka miesięcy czeka mnie wesele kumpla.. On mi mówi, żebym kogoś szukał - tak jakby to było najważniejsze. Wkurza mnie, ale mu nie wygarne, niech się chłopak cieszy skoro zbłądził :> więc tylko odpowiadam uśmieszkiem. Jak się ogląda czasem filmy historyczne to.. wydaje mi się, że kiedyś zdecydowanie łatwiej było o nowe kontakty. Muszę zacząć chodzić o normalnej porze w końcu spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. aha, a ja lubię :) 2. super :) długie masz? :) 3. The Unit. Mam wiele seriali, część już obejrzałem, części nawet nie zacząłem, ale w tym akurat wypadku oglądałem The Unit. W PL to pewnie będzie za 10 lat znając naszą tv. Chociaż ostatnio poczynili pewne postępy (Lost, Numb3rs, 24, Friends). Brak tylko Prison Break. myślisz, że za dużo oglądam seriali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
nie zarejastruję się ponieważ nie odczuwam takiej potrzeby, ja tu też tylko zaglądam dawniej kobiety miały na pewno łatwiej w kontaktach z facetami, nie musialy się za bardzo wysilać, byly zdobywane, adorowane,ech... poza tym mialy świetne kiecki ale się otworzyłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te całe ustawiania małżeństw? w filmach oczywiście zawsze każdy facet dostaje fajną dziewoję, ale pewnie nie zawsze tak było.. także chyba trzeba jeszcze się zastanowić czy kiedyś rzeczywiście było lepiej :) Zdobywać można, czemu nie, tylko trzeba mieć jakieś zaplecze.. bo inaczej powie \"z czym do ludzi\"... tak mi się wydaje, poza tym słabo wierzę w siebie. Może zwariowałem, nie wiem, ale tak jest... No to ja się żegnam, bo trzeba coś obejrzeć jeszcze i idę spać. Nie wiem kiedy tu jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
co do włosów to mam tylko do ramion, a Wy podobno lubicie długie ale zapuszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do srających teraz
siedząc na sraczu i tak jesteśmy równi sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
wiesz ile trzeba ysilku, żeby te długie wyglądały jakoś? a Ty jakie masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
myślę, że jesteś brunetem:) dobra idź już ten swój serial oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170cm jest idealnie
mozna smialo nosic wysoki obcas. Mysle, ze im wyzsza dziewczyna, tym trudniej ma z facetami (mniejszy wybor wsrod wyzszych facetow). Takie jakies instynkta mamy, ze lubimy wysokich, a rowny, czy nizszy facet srednio nam odpowiada. Majac 170 a moj facet 180 nie nosze obcasow - czasem lekki. Mialam chlopa 190cm i tez rzadko nosilam obcasy - kreci mnie ta roznica wzrostu. Czasem mysle,ze fajnie byloby miec 175cm, ale 170 jest obecnie chyba najbardziej uniwersalne :) Ale wszystko sie zmienia, mlodziez coraz wyzsza... (ja trzydziecha jestem). Moze 175 to teraz standard ;) Ale gdybym byla facetem, to podobalyby mi sie filigranowe kobietki. Zauwazylam, ze dziewczyna o wzroscie 180cm nierzadko jest szersza w ramionach, niz jej facet!!! Poza tym - jak jest szczula i wysoka to OK, ale jak jest kluskowata albo ma nadwage,to po prostu robie sie z niej wielki babsztyl. Niskie kluski jeszcze ujda w tloku,ale wieeelkie to tak sobie - znow te instynkty... Facet powinien byc w stanie nosic swoja samice na rekach! Ba! Powienien ja czesto nosic na rekach! ;) Pozdrawiam panie kazdego wzrostu. Ale jakbym miala wybierac,,czy mies 160cm, czy 180cm wzrostu, to wolalabym 'mniejsza' opcje. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
Ty lubisz długie włosy, a ja brunetów wysoki brunet i nic do dodania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
o tej samicy to do mnie:)dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on 191
a zaczynało być tak miło... teraz to już na pewno nie zasnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×