Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronka=

Chlopak- ochroniaz prostytutek

Polecane posty

Gość Biedronka=

Hej =) Mam pewne pytanie do Was dziewczyny.. Czy pozwoliłybyście pracować swojemu chłopakowi w agencji.. chodzi mi np jako ochorniaz.. ? Bo ja wlasnie jestem w takiej sytuacji =( i mój chłopak uważa że moje zachowanie jest dziecinne ze nie chce by tam pracował.. Jak wy na to patrzycie bo ja już nie wiem czy ze mną jest coś nie tak?!=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
moim zdaniem z Tobą jest wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam. Mialam na mysli ze z Toba jest ok. Nie podobaloby mi sie jakby facet pracowal jako ochroniarz prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 21
coś ty w życiu , taka pokusa pod nosem , trudno by mi było wierzyć że nie skorzysta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo*
taki pan nazywa się SUTENER ale to nie jest z całą pewnością ochroniarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Zależy ile zarabia przy tym, jak nieźle to co mu szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pan to alfons
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka=
Heh =) a nom nie zbardzo znam sie na tym wiec nie wiem jak to sie nazywa =0 nigdy mnie to nie interewsowało więc z tąd wzielam nazwe 'ochroniarza' =) dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belu
No to ja teraz opowiem swoją historie na temat tej pracy.Pracowałem jako jak w y to nazywacie 'ochroniaz' prostytutek.Miałem wtedy kobiete która bardzo kochałem i wciąż kocham.Była domówka u kumpla w domu -tam przesiadywaly te dziewczyny- dodam za zawsze myslałem ze tego nie zrobie bo te dziewczyny to nie dziewczyny tylko szma...ty ! a pozatym z abardzo kochałem swoją dziewczyne! Byla impra no i wszyscy nawaleni..stalo sie zrobilem to choc wcale nie chcialem -ona nalegala a ja pod wplywem alkoholu niezabardzo kumałem co sie dzieje.Zdadzilem swoja kobiete..Kilka dni pozniej wyczuli nas psy. Nawet najlepszy kumpel mnie wyhu... dostałem rok Teraz juz mam normalną prace Lecz Kobiety ktorą tak bardzo kocham mieć nie mogeStraciłem wszytsko to co miałem przez głupie pieniadze! Więc wytlumacz swojemu chlopakowi ze pieniadze nie sa takie wazne.Ja teraz juz to wiem.."madry Polak po szkodzie" ja zaluje bardzo ze wogole poszlem dotej cholernej roboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu. Będzie Cię traktował za chwilę, tak jak swoje \'podopieczne\" Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Ale sobie towarzysza znalazlas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierdonka=
Hmm... a no towarzysz ok=) ale z jego pomyslami troche gorzej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
czesc Olusiaczek :) tamta malutka to nie ja :) ale ja tez sie natknelam a ten topic, pozdrawiam :) a odnosnie pytan w topicu , ochroniarze sa z reguly niezbyt wierni ,ale to zalezy od charakteru, jesli Ciwe kocha i ufasz mu to nic nie zrobi ,wiec badz spokojna :) ja mialam ochroniarza, dziewczyny do niego lgnely , ten zawod chyba bardzo przyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka=
Hej maleńka 21 no mi tez sie tak wydaje z tą wiernoscia ochroniazy nie mozliwe=( bo jak tu sie nie skusić.. Jak mam mu wytlumaczyc ze nie wyrzymam takiej niepewnosci=( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
WIESZ....NAJGORSZE,ŻE SIĘ WŚród takiej meliny obraca!!!!przecież co to za ludzie!w agencjach,itd....pilnuje bab,które dają d.....no pewnie,że Ci się to nie podoba,ja bym dostała białęj gorączki jakby mój tak pracował(chciałam napisać-jakby wszedł do takiego miejsca,ale to co innego:) absolutnie normalnym jest ,że sie niepokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka=
Dzieki gosiennnnka =) tylko że on uważa ze gdyby chciał mnie zdradzić nie musiałby tam pracowac.. móglby zrobic to gdziekolwiek. Ok ma troche racji.. ale tamto miejsce go do tego bardziej przycianie tak wdł mnie=( no bo jak nie jak tak.. nie wyobrazam sobie samotnej nocki a on w pracy =( no przeciesz kurw....ca by mnie wzieła i bym dostała jakies totalnego swira myslac caly czas co on tam robi =(... w ciagu jednej ocy bym oszalała a co dopiero miesiąc.. rok =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka=
Z góry przepraszam za błedy =)=) ! bo widze ze sporo ich robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
no pewnie...po pierwsze:okazja czyni złodzieja.po drugie:patrząc co inni robią-gorszy się i nie wiadomo jakie efekty będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka=
Jeszcze nie pracuje tam... lecz dostał taka oferte.. =( razem jestesmy 1.5roku =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
nie wiem,czemu się te bużki wstawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
nie pozwól mu na to by tam pracował.zawsze może miec inną pracę,nie jest znowuż tak żle.niech ochrania....ambasadorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa.. no wiec mysle ze nie powinien przyjmowac tej pracy.. to jeszcze zalezy od okolicznosci - jesli naprawde tej pracy potrzbuje i potrzebuje kasy na zycie, nie na zachcianki to pozwolilabym pracowac, ale zeby jednoczesnie szukal czegos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka=
hm... te =( ?! bo nie chce go stracic... ale powiem teraz troszke inaczej zeby kazdy zorzumial troszke bardziej moja sytuacje.. Ma brata i ta agencja jest jego brata.. i wlasnie brat go prosi o to by tam pracował ?! co teraz o tym sądzicie dalej macie takie samoz danie czy je zmieniacie =( ja rozumiem ze bratu glupio odmowic.. ale.. ale tak nie moze byc!! Ja tego nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
hmmmm....tak.....wiesz?ja myślę,że brat właśnie powinien bardziej zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
a brat nie ma kobiety?i ona się nie denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka=
Za to on mówi ze bartu sie nie odmawia ! =( i ze.. glupio mu powiedziec " Nie sory ale moja dziewczyna jest zazdrosna i mi nie pozwala " Mowi ze zrobi to co mu brat powie =( Bo uwaza go za wazna osobe ale co ze mna ?! Mowi ze zachowuje sie dziecinne lecz.. jak tak można zyc a dodam ze i tak i tak jestem cholernie zazdrosna o niego!=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×