Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
po ktorym nie bylo rewelacyjnie ale lepiej niz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Jesc, jesc i tyc :) Sam duac raczej cudów nie zdziala mysle ze z tetrysalem by juz bylo cos widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubie takie wybiórcze pieprzenie \"ostre i tłuste potrawy zaostrzają trądzik\"- gówno prawda Trądzik jest głównie spowodowany nadmiernym spozyciem węglowodanów, węglowodany są zamieniane przez ciało w glukoze którą organizm próbuje zwalczyć nagłym wystrzałem insuliny do krwioobiegu Jaki to wszystko ma związek z trądzikiem? Otóż insulina wpływa na stęzenie innych hormonów, a gdy jeszcze np zjemy np całą tabliczke czekolady trzustka wariuje produkując bardzo duże ilości insuliny w bardzo krótkim czasie co oscyluje nagłym zachwianiem całej gospodarki hormonalnej no i mamy trądzik Odkryłem to bo sam miałem trądzik, i to nie trzy syfy na krzyż ale ogromne skupiska pryszczy cystowo-ropowicznych (wielkie podskórne cholerstwa wypełnione cieczą) rosiane od twarzy po całe plecy- nie pomagało nic, żadne maści, jedynie antybiotyk- no ale ile można się nim truć więc po pół roku brania go wszystko wracało jeszcze bardziej nasilone Lekarka oferowała Roaccutane... ale mnie niebyło stać :-( Miałem kilka wyjśc- zabić się, spróbować przeczekać aż to samo minie (i po drodze również się zabić) albo coś z tym zrobić Zaczełem jak głupi studiować i szukać informcji na temat trądziku i jego powodów, no i odkryłem WĘGLOWODANY Zaczełem stosować diete niskowęglowodanową (tzw Dieta Lutza) a węglowodany które przyjmowałem ,brałem jedynie te o niskim indeksie glikemicznych + zero produktów które zawierały gluten Po trzech miesiąch wymiotło wszystko!!! Cuda? Nie czysta biochemia... nie jestem zwolennikiem teori spiskowych ale zastanawia mnie czemu współczesna medycy nie promuje odstawienie węgli w walce z trądzikiem- MAŁO TEGO twierdzi iż dieta nie wpływa na zaostrzanie zmian skórnych A pieniążki tymczasem płyną wielkim strumieniem do firm farmaceutycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobnikuX składam Ci hołd :) za to, że nie gadasz tu bez sensu tylko podajesz fakty poparte własnym doświadczeniem, właśnie takich opinii nam tu trzeba na forum :) a ja mam znowu dwa syfy więcejna własne rzadanie bo ( o ja głupia) postanowiłam wczoraj jednak pogrzebać troche przy twarzy. żałuje, ide poklęczeć na grochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam w klubie :D ja wczoraj oczywiscie musialam cos rozgrzebac...i dzis az mi wstyd tak sie pokazac :/ mi tez groch by sie przydal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale juz tyle dni się nie grzebałam przy twarz a tu tak mnie dorwało siedziałam przed TV i nagle musiałam wstać do lustra.. i się zaczeło.. a nie miałam aż tyle do grzebania, to dzisiaj mam 2 razy wiecej .. ale dzisiaj już sie nie dotkne, nałozyłam korektor na twarz i nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis bede twarda ;) ja nalozylam acnofan na szyje bo czuje, ze robia mi sie jakies male krostki...takie co to jak sie ich nie ruszy to czesto znikaja, a jak sie rozdrapie to obok jest 5 nastepnych ;) nie dam sie im... lepsza mala czerwona krostka niz duza czerwona plama na szyji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie najgorzej schodża te blizny z podbródka i jak się łączy własnie z szyją :( coś o tym wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...ja glownie tam mam problemy, a juz w ogole jak tam rozdrapie to sie zaczyna robic 3 razy gorzej :/ na szczescie/nieszczescie rozdrapalam cos na czole...tam sie latwiej tego pozbyc - skora jest jakas grupsza chyba po prostu i za pare dni sladu nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety na policzku, a tak się cięzko goi, wogole kiedyś mi wyskoczyło cos na styku z warga, i bardzo długo była taka gula, której sie nie dało wycisnąc, kiedyś tam sie jednak udało ale został mi ślad dośc ciemny, już chyba 3miesiące a to jakie było ciemne takie jest i wogole nie widac, zeby się rozjaśniało, musze sobie skoczzyć po ten cepan albo toitex i zaczac walczyc z bliznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
poszukam sobie informacji na temat diety lutza. ale i tak nie mysle ze dieta wszystko zalatwi. sprobowac nie zaszkodzi. tylko zebym znowu nie schudla bo to bedzie straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie nie obrazila za schudniecie paru kilo ;) paulina..ale w koncu dieta nie musi polegac na tym, ze jesz mniej tylko inen produkty...jak bedziesz jadla wystarczajaco duzo to nie schudniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
o a ja mam pytanko.. słyszałam cos kiedys o tabletkach chyba antybiotyki na tradzik ale skutki uboczne to takie ze mozna po tych tabletkach przytyc a mi bardzo by sie to przydało. Wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diane 35 tak na mnie dziala na poczatku...ale to glownie na tej zasadzie, ze ciagle myslalam o jedzeniu ;) no ale to hormony...one dosc czesto tak dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondyn...no to te wczesniejsze zdjecia sa super, widac duza roznice w stosunku do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ona jesli sie nie myle to masz na mysli terapie hormonalna, a takie tabletki przepisuje ginekolog - czytaj tabletki anty koncepcyjne :). No chyba ze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Quleczka bo to z pazdziernika i grudnia tamtego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
osobnik dlaczego wiekszosc lekarzy podchodzi sceptycznie do diety niskoweglanowej? czy ona na pewno nie zaszkodzi? ja bym sie nawet zato wziela ale tluste mieso odpada. nie lubie tego jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Pewnie szkodzi tak jak wszystkie inne diety, tz. masz niedobór jakis skladników odzywczych lub witamin w organizmie. PS. Bez glutenu? :) To tak jak moja chrzesnica ;p A tluste miesko nie jest takie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
tluste mleko?? oj nie wiem czy by bylo takie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ale jogurty to chyba zamienie na te naturalne. chociaz sa duzo gorsze w smaku. a moze mi ktos odpowiedziec dlaczego nie powinno sie pic od razu po posilku a po uplynieciu minimum pol godziny?? ja tego nie rozumie. posilek zawsze popijam od razu po herbatka z bratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka ja pije mleko 3,2% i nie ma zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja nie wiem co mi się dzisiaj dzieje, strasznie mnie swedzi twarz, nie nakładałam nic nowego .. normalnie czuje jakby mnie miało obsypać strasznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia dziwne bo ja mam to samo. moze nie mam przeczucia ze mnie obsypie ale twarz rowniez mnie bardzo swedzi. od rana myje co kilka minut rece zeby brudnymi twarzy nie dotykac a podrapac sie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
3,2% to juz tluste?? eee takie to i ja moge spokojnie pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma bardziej tlustego...potem to juz smietana ;) moim zdaniem takie jest najlepsze...i np. do ubijania pianki na cappucino to sie najlepiej nadaje :) nie lubie bialej wody co to ma nazwe mleko \"0.0\" procent tluszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji...to chyba nie ma obawy, ze sie specjalnie schudnie przy takiej diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×