Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
16. no to moze rzeczywiscie ta dieta moze mi cos da i zadne glodowki nie beda potrzebne. nie musze miec idealnej cery ale chociaz taka w miare ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
i ja jesli bede miala jakies efekty to zamierzam ja stosowac cale zycie. dobrze mi na niej. troche brakuje slodyczy ale jestem twarda. dzis byla goscinka. po obiedzie ciastka kawa soczki itp a ja jedna siedzialam tylko z zielona herbata. troche sie goscie dziwili ale to nic. najwazniejsze ze wiem ze potrafie sie oprzec pokusie jedzenia zakazanych potraw. ta dieta ktora mam mi smakuje. tylko ja preferuje warzywa surowe a nie gotowane a jak gotowane to na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
to jesteś jeszcze młodziutka, masz jeszcze szansę, żeby "wyrosnać" z trądziku, może to zabrzmi idiotycznie.. ja miałam trądzik do 17 roku życia, dieta dietą, ale od czasu do czasu można zjeść coś słodkiego, nie będzie chyba tragedii.. na mnei najgorzej dzaiła alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
noa le to moze jeszcze potrwac. mam rodzenstwo 8 i 9 lat starsze i oni nadal to maja takze wiesz... no i nie chce na to bezczynnie czekac. juz mam pelno przebarwien wiec co to bedzie za 10 lat... nawet wole o tym nie myslec. myslisz ze moze mi ta dieta pomoc? to chyba moja ostatnia nadzieja. piotem to juz chyba tylko tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
znaczy antykoncepcyjne tabletki. a jak odstawie bedzie to samo wiec sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
no chyba, ze tak, oczywiście nie namawiam cię, żebyś przeczekała, chodziło mi o to, że jest szansa, ż etrądzik zniknie, ale skoro piszesz, że w twojej rodzinie jest taki problem to może nie być takie proste, jest szansa, że pigułki pomogą o ile to jest trądzik o podłożu hormonalnym, tak jak u mnie.. a robiłaś jakieś szczegółowe badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
gdzieś na forum przeczytałam, że po odstawieniu kobietki biorą jakieś homeopatyczne kropelki regulujące cykl, może sama spróbuję, ale najpierw powrót do tabsów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja tez o nich slyszalam hormeel sn albo cos takiego. jest kilka tych kropelek. te sa homeopatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie robilam badan. kazdy dermatolog uwaza ze to zbedne. jeden mi przepisal; tabsy ale nie bralam. zrealizowalam ale tabsy leza a ja ich nie biore. ide 30 do ginekologa i poprosze o skierowanie mnie na badania. dlaczego Ci lekarze nie chca robic badan? moge nawet za nie zaplacic ale nie wiem dokladnie jakie te badania zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a Twoje tabletki anty jaka mialy nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mi przepisano cilest. ale bez badan i na pierwszej wizycie wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
cilest korzystnie wpływa na cerę, lepiej zacznij od niego a nie od razu od diany-bomby hormonalnej :-) ja mieszkam na prwincji :-O i tu też nie chcą robić badań, konowały.. :-P, ja brałam logest ale nie miał on wiekszego wpływu na moją cerę, chociać teraz są problemy.. ale na razie nie jest tragicznie, tzn. bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko ale ja Cie bede i tak ciągle namawiać, abys tego nie robiła jeszcze, a jeżeli już się zdecydujesz to koniecznie najpierw zrób sobie próby wątrobowe. musisz sobie zdać sprawę z tego, że wątrobe masz tylko jedną a z pryszczami można walczyć na wiele sposobów. u mnie zaczyna się okresowa fala, niestety nie jest to dla mnie miłe, ale muszę to przetrwać.najgorsze jest to, że za niecały tydzień bedę wyglądała znów jak potwór i jak się tu pokazać w pracy?? przykre to jest, ale zdałam sobie w koncu sprawę, że twarz nie jest najważniejsza na świecie i ludzie nie widzą zwykle takiego wielkiego problemu u nas jak my same sobie to wyobrażamy. głowy zatem do góry, a ja się znow opalałam i nie mam plam, a skóra coraz to brązowsza :) jutro też jeszcze popracuję nad ładnym kolorytem ciałka :) i pewnie się na to na mnie zemści w postaci wielkiego boomu okresowo wysypowego ...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991119991
jeszce zobacze jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki Ty masz paulinko dokładnie typ tradziku? jaki jest charakter zmian skórnych które masz? gdzie pryszcze sa najwieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mam pytanie, zaczelam stosowac duac kilka dni temu i strasznie podraznil mi twarz, mam bardzo zaczerwieniona i strasznie mi sie luszczy :(((( co zrobic??? powinnam go odstawic czy przebolec te straszne chwile?? czy to jest normalne???niestety nie moge skonsultowac sie z dermatologiem w tej chwili i nie wiem co robic???? poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarka wydaje mi się ze nakładałaś go za duzo, dlatego Cie podrażnił. odstaw na jeden dzien najlepiej a później nakładaj minimalną warstwę na lekko wilgotną twarz, to sprawi, że mała ilośc kremu łatwiej się rozprowadzi na całek twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia a czy moge nalozyc przed duaciem na noc jakis tlusty krem???? nie zapytalam dermatolog a jestem na wyjezdzie :( i jeszcze jedno czy mozna wystawiac twarz na slonce bo mam wrazenie ze to jeszcze gorzej :( w tej chwili mam straszna piekaca skorupe w dodatku zluszczajaca sie...nawet nie moge nalozyc pudru bo wyglada jeszcze gorzej......rany, cos okropnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakładaj tłustego kremu ani przed duaciem ani rano!! to nie jest odpowiednie dla skóry tradzikowej! nakładaj krem nawilżający rano, najlepiej taki profesjonalny z filtrem od razu. nie wystawiamy twarzy na słońce ale nie ze względu na przebarwienia, bo takich duac nie powoduje, ale gdy się wygrzewamy to skóra produkuje więcej łoju i zatykają się pory coprowadzi do powstawania grudek i wielkich pryszczy. także na wieczór duac w małej ilości na lekko wilgotna skórę, a rano krem nawilżający z wysokim filtrem (SPF 30 lub 50) z np la roche posay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy w jakis sposob moge zalagodzic ten stan jaki mam w tej chwili na twarzy???? czy poczekac az samo ustapi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie kremem nawilżającym. i dzisiaj wieczorem nie nakładaj duacu.a czym myjesz twarz? bo najlepiej jest to robić zelem do higieny intymnej, jest najdelikatniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myje twarz effaclarem la roche posay...tak zalecil lekarz..chcialabym aby to pieczenie ustapilo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
z tymi zmianami to roznie bywa. czasami policzki mam czyste a skronie i czolo w takich duzych krostach. jak mialam okres to znowu na brodzie sie cos odezwalo. w sumie pryszcze wystepowaly mi juz na calej twarzy. nie mam ich w konkretnych miejscach. nie wiem jaki mam typ tradziku. lekarze maja troche podzielone zdania na ten temat. tylko ze oni na oko to oceniaja- nie robia zadnych badan. tez sie kurcze za jasnowidzow maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
I dupa silicy clean nie ma w moim miescie, a za glupim zelem nie bede ganial po slasku. Kupilem nastepna tupke Acnefana, na szczescie jeszcze 4 dni i ide do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyk
ja stosuje duac ju 3 tygodnie i nic mi ni pomoga już ni wiem co mam robićstraciłm już wszystkie nadzieje. POMÓŻCI... Powiedźcie co jest lepsze o niego ..;) Z góry dzikuje..:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
sukces po raz pierwszy od juz nie pamietam kiedy wyszłam z domu bez fluidu!!!! tylko musnełam policzki pudrem brazujacym w kamieniu do tego błyszczyk i tusz i an tym koniec makijazu!!! cała jestem happy zyje z duaciem 4 tygodnie i nie wyobrazam sobie nic innego... mam zamiar go uzywac jeszcze jakies 2 tyg a potem ... moze to równiez zasługa cynku i zielonej herbatki....niewiem. tak czy inaczej nawet zaufana przyjaciólka gdy ja wypytałam jak wygladam bez podkladu odpowiedziała ze faktycznie moja skora jest obecnie w doskonałej formie.... musiałam wam o tym napisac wierze ze nie tylko mi sie udało;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
Wczasie wojny wiele ludzi głodowało i często kończyło się to anemią, chorobami itp. Nie było to wcale zdrowe i dobre dla organizmu. Bo też wojenne głodowanie nie jest tym samym co głodówka lecznicza. Wymuszone niedożywienie w czasie wojny nie ma nic wspólnego z głodówką. Nawet najmniejsza ilość pokarmu, raz na jakiś czas, nie pozwala na przestawienie się organizmu na odżywianie wewnętrzne. Sucha skórka z chleba niweczy wszystko. Tylko całkowite powstrzymanie się od jedzenia: bez herbatek ziołowych, soków daje ten oczekiwany efekt leczniczy. Przy wymuszonym niedożywieniu jedynym efektem jest spadek wagi i wychudzenie. Nie ma oczyszczania organizmu. Najważniejsze warunki głodówki to: pozytywne nastawienie do głodowania, nie przyjmowanie żadnych pokarmów, jedynie picie wody i dużo ruchu - może być nawet do 20 km spacerów dziennie. blondynku to specjalnie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
u mnie czysto na razie .. słońce wysuszyło wszystko, teraz mam suchą skórę, ale juz za parę dni wielki come back łojotoku i krost.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ee ramolek moze tak nie bedzie. trzeba wierzyc ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
zawsze tak jest po opalaniu, a u ciebie nie? Ale nie mogłam się powstrzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×