Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

emimilka: Duac sie trzyma w lodowce przed otwarciem :) Potem juz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauti
Miałam kiedyś MEGA problem z pryszczami ale szybko pozbyłam się ich dzięki kolagenowi Collagen Max. To jest po prostu magiczny preparat jeszcze odbudował całą cerę tak że teraz jest piękna - naprawdę! I na dodatek to jest naturalny produkt po prostu białko które stymujuje skóre Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym kolagenem to niestety ściema.sprawdzone. żadne reklamy mnie nie przekonają, wydałam 400 zł i nie widac efektu nawet po długim stosowaniu. do Karoliny: stosuje tetralysal chyba już niecałe 2 miesiące i do tego duac, jako osłonka lacidozone albo trilac, zależy co mi wpadnie w rece. efekty zadziwiająco dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łykam davercin, ale czuję się po nim koszmarnie :-O, wytrzymuję jednak, bo za 3 dni ślub ;-), ale potem pewnie będę brała tetracyklinę, póki co nie jest najgorzej, ale niestety się przeziębiłam a wtegy mam najgorsze jazdy z cerą, jak zmarznę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emimilka
mmj: dzięki, a ja nieświadoma przez miesiąc w lodówce go trzymałam ;p tak to jest jak się niedokładnie ulotki czyta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wygladam jak bym dostal w pysk ;/. Od 27 biore te gowno co mi pani dermatolog przepisala i zadnej poprawy nie widze, poczekam jeszcze tydzien jak bedzie tak samo to chyba skocze po duac lub pozostane tylko przy annefanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga
od 27 lipca? to na pewno nie zadziałał bo większość leków na cere zaczyna działać po 3-5 tygodniach.. cierpliwie trzeba czekać niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulino mylisz sie. Mozliwe, ze sa leki ktore dzialaja szybko, ale napewno nie naleza do nich leki na tradzik. Zarowno doustne, jak i zewnetrzne zawieraja bardzo slabe dawki leku, dlatego trzeba je stosowac systematycznie przez dluzszy czas, zeby zobaczyc efekty. Zmiany zachodza najpierw glebiej w gruczolach lojowych, potrzeba czasu zeby efekty bylo widac na zewnatrz. Dlatego w leczeniu tradziku wazna jest wytrwalosc i systematycznosc, nie mozna sie poddawac po paru tygodniach, gdy nie widac efektow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę, dlaczego w takim razie 2 dermatologów pod rząd zapisywało mi antybiotyki doustne - na 10 dni i na dwa tygodnie? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia0004
Pytanie do Antoiniette1gdzie i za ile kupiłaś ten krem DUAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia0004
Pytanie do kogo kolwiek !jakie macie poorady dla mnie żeby mi tradzik zniknął?prosze was o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollla1402
Żabcia DUAC kosztuje ok. 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
czesc wszystkim!! dawno tu nie zagladałam bo czekalam na wizyte u dermatologa dzisiaj byłam i dermatolog wypisała mi tetracykline 3 razy dziennie po 2 tabletki 25mg. czy ktos stosował ten antybiotyk?bo bardzo duzo za niego zaplaciłam prawie 70zl na 2 tyg:( a czytalam gdzies tutaj ze kuracja tyg tym antybiotykiem kosztuje 20zł u mnie wiele wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
przepraszam 250mg a nie 25:) to dosyc duza dawka 6 tabletek dziennie i za 2 tyg do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
na kazdym forum czytam ze tetracykline bierze sie max. 4 dziennie a ja mam az 6 tabletek:( co o tym sądzicie?czy tetracyklina to to samo co tetralysal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetralysal, to tez lek na bazie tetracyklin, ale zostal wprowadzony pozniej. Na mnie nie dzialala, dlatego po miesiacu zmienilem na ten drugi. Jedynym skutkiem ubocznym, byl dosyc mocny kamien nazebny, ktorego wczesniej nie mialem. ramolek: nie mam pojecia dlaczego. Moze jest to najszybciej dzialajaca metoda, ale w zaleznosci od tego jaki masz tradzik efekty moga byc rozne. Jezeli masz tradzik zwiazany ze stresem, choroba itp. czyli poprostu mocno Cie obsypalo, to mozliwe, ze podzialaja szybciej. Jezeli jednak jest to tradzik w zaawansowanej formie, z ktorym zmagasz sie od paru lat, to efekty napewno nie przyjda po paru dniach. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no to niezle bo bardzo duzo za niego zapłaciłam i miałam nadzieje ze pomoze dzisiaj wziełam pierwszy raz 2 tabletki a jaka dawka?taka jak moja?250mg 3 razy dziennie po 2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam jak dawka, ale rano bralem dwie tabletki, a wieczorem jedna. Takie rozowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
rózowe no to ja mam bardzo duzo bo az 6dziennie:(nie wiem czy tyle brac czy zmniejszyc dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czasu, az sie dobrze czujesz i tak kazal lekarz, to bierz. Przez 2 tygodnie nie umrzesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kilkakrotnie mialam antybiotyki na bardzo krotko i pomagalo. najczesciej na 5dni. masci tez bardzo czesto zmieniane. nawet miesiac jednej nie miala. te leki zapisywal mi dermatolog ktory najbardziej mi pomogl. wydaje mi sie ze on jednak sie zna. dodam ze nie mam malego tradziku i cierpie na niego od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a jak umre to dam znac;);););) no dobra to biore te 6;) paulina a ty bralas tetracykline?i tez tak duzo placiłas?na 2 tyg. 72 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tylko jedno pudeleczko tetracyclinum. o tym mowisz? takie rozowe tableteczki. ale to zaplacilam 11 zeta i mialam chyba 4 na dzien brac. ale to jak mowie tylko jedno opakowanie mialam. zadnych ciekawych efektow nie zobaczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no tak teraz własnie to mam niby takie samo jak tetralysal. za jedno opakowanie zapłaciłam 12 zł a mam tych opakowan az 6:( potruje sie troche no i zobaczymy.. bardzo duzo za to zapłaciłam wiec mysle ze efekty powinny byc nawet niewielkie bo to bardzo silny antybiotyk no i jeszcze jakas papka robiona za 5 zł ale dopiero jutro ja odbiore w aptece jak ktos brał tetracykline pliss. piszcie jakie efekty i czy 6 tebletek dziennie to nie za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ale u ciebie efekty byly po tym jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×