Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Paolkaa
jednak postanowiłam kupić ten kremik bebydrem i jest moim zdaniem spoko bynajmniej po 1 użyciu..skórka mięciutka !a duac jest jak narazie barzdo dobry kupiłam go tylko dlatego z emam takie małe zaskórniczki na czole i jak jakiegoś wydyszę to później sietaka krostka robi ..ale działa DUac :) a i mam trochi wstrętnych wągrów na nosie ..;) a tak nie mam trodziku wielkiego :0 ale mysle że an moje problemy pomoż e...:)Pozdrówki i ładniusich buziek życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVIA: zastosowalem sie do Twojej rady i zamiast wszystkich zelow do cery tradzikowej uzywam zelu do higieny intymnej i na prawde pozytywnie wplywa na cere. Nie sciaga tak skory. Bardzo fajny. Masz moze jakas konkretna firme? Bo ja znalazlem tylko jakis avonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmj zdecydowanie polecam ziaję, to bardzo tanie zele i jest ich duzo w opakowaniu, mocno się pienią więc starczają na naprawde długo. innych nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim jestem pod wrazeniem brevoxylu, moja skóra jest naprawde ładniejsza z dnia na dzien, teraz stosuję dwa razy dziennie i nie wysusza mi skóry, ale to pewnie też dlatego, że jest okropny upał więc i skóra się bardziej \"poci\" a ten kremik uroczy sprawia, że skórka jest bardziej matowa :) i duzo gładsza niż była. do duacu na pewno jeszcze wróce, ale narazie bede stosować brevoxyl nbo widze ze on dobrze działa na te podskórne grudki których miałam chyba tysiące, taka kaszka na twarzy. okropne to było, jak się tak pod swiatło patrzyło to taka chropowata buzia.. fee a teraz jest z dnia na dzien coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
Hej, jak wszyscy na tym forum, także borykam sie juz od jakiegoś czasu z trądzikiem, a mam 23 lata!!! Niestety nie jestem zadowolona z DUAC. Użyłam go zaledwie 2 razy i teraz wyglądam okropnie. Moja twarz wygląda jakby poparzona, jest strasznie sucha i szorstka w dotyku. Oczywiscie duac od razu odstawiłam, ale mimo tego juz drugi dzien uczulenie to nie schodzi:( nie wiem co robic...na pewno nie wyjde z domu prze kilka dobryc h dni:( A tak po zatym moze ktos chce odkupic ode mnie DUAC, bo mi sie juz nie przyda, a jak w spominalam zasyosowalam go jedynie dwa razy - czyli kasa wyrzucona w błoto. Czy ktos mial takie objawy po Duac? Jak je wyleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Słucajcie uzytwam DUAcu już 4 dzień i wogóle nie czuej żadnego swędzenia pieczenia ani wysuszenia czy przesuszenia jakiegokolwiek skóry;/ ale nie wyskakuja mi krostki i ogólnie cera sie chyba troche poprawiła...Ale czy jeżeli nic nei odczuwam to zanczy ze nie działa/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyrzućcie wszystkie sklepowe specyfiki na trądzik!!!!!!!! Oto recepta na pozbycie się trądziku. 1.Systematyczność 2.Cierpliwość 3. Czas Składniki: BORASOL (3% kwas borowy) do kupienia w aptece bez recepty , woda mineralna nie gazowana. Myjemy buzię tylko wodą przegotowaną lub mineralną i na umytą buzię płatkiem kosmetycznym nasączonym borasolem smarujemy buzię , poczekać ok. 5 min i dopiero potem jakiś ekologiczny kremik. Raz w tygodniu wizyta u kosmatyczki na zabiegu prądami i raz w miesiącu wizyta u kosmetyczki na zabiegu z algami. Po 3-ch miesiącach buzia nowonarodzona. Paluchy daleka od buzi, nie macać , nie wyciskać samemu nie drażnić skóry. Dieta : słodyczne, cukier biały, fast fudy, pizza, mleko, ostre przyprawy, zupki z proszku i ogólnie silnie przetworzone jedzenie N I E zakaz spożywania. Woda mineralna ale z cytryną, bo woda czysta przelatuje przez nas i nie zostaje w komórkach. Aby zasilała komórki to musi uruchomić się proces trawienia dlatego do wody trzeba dodać choćby szczyptę soli, cukru trzcinowego, brązowego a najlepiej cytrynę. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolka jest też nic nie odczuwałam, żadnych skutków ubocznych i pięknie mi leczyło buzię. także nie przestawaj stosować, badz cierpliwa a zobaczysz że pod tymi syfami kryje się zupełnie inna twarz :) zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
No dzieki BRAVIA tak myślałam ale wolałam sie upewniec :) Ale słucahj aj nie mam jako takich syfków tzn pryszczy borykam sie z takimi malutkimi grudkami na czole które najbardziej widać pod światło :) i liczę że na to pomoze mi DUAC bo wyczytałąm ze on właśnei na to jes najskuteczniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale czy jeżeli nic nei odczuwam to zanczy ze nie działa/???\" zdecydowanie nie...to znaczy,ze dziala :) jak sie za bardzo wysusza, luszczy itp itd - to znaczy, ze albo ilosc za duza albo uczulenie ja wlasnie za to chwale sobie duac - moze nie dziala jakos ekspresowo ale za to nie doprowadza mojej skory do stanu przesuszenia i luszczenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam problem z tymi grudkami i na to mi niestety nie pomogl za bardzo, tyle tylko że ja mialam okropne ropne pryszcze i gule, a z tym się duac super rozprawił. teraz na noc uzywam duac a na dzien brevoxyl i dopiero teraz znikają te grudki. brevoxyl jest wlasnie na tradzik grudkowo krostkowy, może też spróbuj tylko nie wolno z nim przesadzac bo wysusza skórę, lepiej go uzywać mniej i to tylko raz dziennie, fajnie matuje więc na dzien się nadaje jak najbardziej. duac jest super, ale potzrebne mu bylo wsparcie, bo sam by sobie z grudkami nie dał rady chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emensa
Dziewczyny, tam na ulotce napisane jest żeby unikać słońca...al skoro ten Duac smaruje/my na noc to przecież normalnei w ciągu dnia można wystawić buźke i nie chować się z nią. Tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emensa ja si ę normalnie opalałam i nic mi się nie stało. wiadomo, że jakbyś sie rano posmarowała i poszla się wylegiwać na sloncu to cos by sie tam mogło odbarwić, ale tak to nie. w kazdym razie ja nie zauważyłam nic z tych rzeczy. poza tym nawet podczas brania doustnego antybiotyku się opalałam a nie wolno niby... może jak ktoś ma bardzo fotowrażliwą skóre to powinien bardziej uważać, ale jak nigdy nie miałaś problemów z opalaniem się na czerwono i z uczuleniem na slonce to wszystko powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emensa
Super :) dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
BRAVIA-> ale te moje na czole to nie sa grudki tylko zaskórniczki zamknięte czytaąm ż ena to pomaga DUac a brevoxyl używaąłm i strasznie wysuszł mi skóre i miałam czerwoną a jakos nie pomógł mi specjalnie :/ to myślisz że mi na te zaskórniczki an czole ie pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
moze chce ktos odkupic duac po kosztach - jak juz pisalam uzylam tylko dwa razy, ale mnie niesamowicie uczulil, nie moge go stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
mieszkam w tychach, moze akurat ktos z tychow bedzie zaianteresowany to zawsze mozna sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolka no mi nie pomogł na zaskórniki i grudki. niestety. jakie były takie zostały, teraz dopiero brevoxyl kiedys już wczesniej tez stosowałam brevoxyl i wtedy mi nie pomógł a teraz bardzo. ale naprawde cieniutka warstwę stosuję i tylko na miejsca, gdzie sa te grudki teraz, a jest ich już coraz mniej mimo, że zbliża mi sie okres wielkimi krokami uczulona, ja niedawno odkupiłam duac od innej osóbki więc mam zapas na długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczulona a moze chceszsobie kupić Differin? bo mam na zbyciu :) teżledwo uzyty :) moja skórka się troche wysuszyła, dzisiaj to zobaczyłam rano, więc będę stosowac brevoxyl co dwa dni raz dziennie a tak to duac. dostałam okres a na twarzy nie było wolny, więc to juz na pewno zasługa tetralysalu, bo srodki zewnetrzne nigdy nie byly w stanie powstrzymać ataku :) w poniedziałek idę do dermatolozki, zobaczymy co tym razem wymyśli nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
To w suemi ja nie wiem po co aj kupowam ten DUac jak ja tzlko y tego chce wzlecyz moja twarz :/ a rzeczywiście moze kupie sobie jeszce ten Brevoxyl i bede go stosowała np na dzień pod makijaż bym mogła tylko na czoło powieczmy i na niektóre miejsca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A ty BRAVIA jak użyawsz na zmaine czy jak??prozsę odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Sory za literówki ale sie śpieszyłam :) trochi roztrzepana jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolka ja używam na noc duac a na dzien pod makijaż brevoxyl bardzo cienką warstwę, teraz będę uzywac brevoxyl raz na dwa dni bo mi to wystarczy a nie przesuszę skóry, już moja twarz jest gładsza, brevoxyl działa błyskawicznie. a duac Ci się przyda, bo on powoduje, że nie ędą powstawały nowe pryszcze. także wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
to jak sie zdecydujesz blondyn89 to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolkaa
No to chyba tak zrobie dzieki BRAVIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie sie zastanawiam bo ropnych zmian juz nie mam zostaly tylko jakies male cwaniaczki pod skora :) A na to duac raczej nie pomoze :) Ale jak cos to napisze go do wizyty u dermatologa jeszcze bardzo daleko, Tychy to moje miasto wiec z tym tez klopotu raczej nie bedzie. A wracajac jeszcze do mojego pyska aktualnie jestem po kolejnym zluszczeniu skory czyt. atrederm+metronizadol :) Teraz na buzce mam gruba warstwe kremu nivea i szybciej niz za 2 h nie planuje z domu wyjsc ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka4793
Faktycznie Duac działa ale powiedzcie mi czy na przebarwienia pomaga woda utleniona? Podobno rozjasnia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×