Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

nadziejka też nigdy nie slyszałam zeby woda utleniona rozjasniała przebarwienia. na pewno [pomoze tointex albo cepan, poza tym nie wolno nic wyciskać, od dłuższego czasu ( chyba juz z miesiac) nie wyciska i naprawde moje przebarwienia znikają a nowe nie powstają! to jest klucz do sukcesu blondyn to jak Ci siedza jeszcze takie grudki to może też spróbuj brevoxyl, mi się szybko to dziadostwo ulotniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emansa
Po jakim czasie Wam sie buźka poprawiła dzięki duacowi ? Ja lecze buzie od dawna, dawna i wprawdzie już się pozbyłam tych syfów...tyle, że mam mnóstwo przebarwień a moja cera jest fest wrażliwa. Ciepło, zimno....zdenrwuje się i cała czerwona, taka brzydka buzia się robi :( Ostatnio mi wyskoczyło kilka takich grudek na czolo i dwie na brodzie. Mam nadzieję, że ten duac coś wskóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmj nawet się nie spodziewałam, że już moge mieć taka ładną buzię. wiadomo, że to jeszcze nie koniec, ale jestem bardzo zadowolona z rezultatów jakie osiągnęłam do dzisiaj. od razu inaczej się czuję i od razu inaczej sie zachowuję, mój luby powiedział nawet, że zrobiłam się bardziej...wylansowana :) hehe bawi mnie to stwierdzenie, bo ja nie należę do tego typu dziewczyn. ale widać, że mu się bardziejpodobam i jest o mnie bardziej zazdrosny bo bardziej podobam się facetom :) hehe ile to twarz może zmienić w zyciu czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze prosze kolejna sex bomba nam tu sie rodzi :) Intensywna i ciagla kuracja przeciw tradzikowa może trwac nawet rok w ekstremalnych przypadkach troszke dluzej :). Ja juz sie zblizam do granicy roku :) Oczywiscie wiadomo blizny beda sie dluzej goic ale z tym da sie zyc :). Bravia a jak bede u dermatolog zapytam o ta masc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn ale brevoxyl nie jest na recepte, kosztuje okolo 20 zł najwiecej chyba. no ale moze zapytaj to Ci coś napewno doradzi, idę teraz na randkę :) hehe az chce się wychodzic z domu z taką buzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pk--
hej dziewczyny :) wybaczcie, ze wpadam do was z informacjami, ale w mediach jakas dziwna blokada spotyka Partie Kobiet, a chcialabym zeby kazda kobieta miala szanse pelnego wyboru- nie tylko PIS,PO, SLD czy LIS. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa! :D oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. http://partiakobiet.org.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm szczytne cele tylko jest jeden haczyk polityk to polityk bez wzgledu na to czy jest mezczyzna czy kobieta kazdy chce sie dobrac tylko i wylacznie do kasy. Chcesz zeby cos naprawde sie zmienilo walcz o to zeby zmniejszyc pensje poslow z 6-7 tys. zł do 2-3 :). Wtedy nawet ja zaglosuje na ta partie :) A swoja droga jak zauwazylas kobiety to 53% polskiego spoleczenstwa pozostale 47% to mezczyzni a o ich glosy chyba tez warto wlaczyc swoja drogia partia tworzona przez kobiety i tylko dla kobiet to mala dyskryminacja :) A to juz w demokratycznym kraju nie przystoi :). Nie mam zamiaru pisac iz kobiety sie nie nadaja do roli polityka bo to nie prawda spisuja sie swietnie dajmy na to np. obecna prezydent Warszawy :). Jest jeszcze jedno male ale w sejmie głosuje sie tez nad innymi ustawami niz prawa kobiet jak w.w organizacja ustosunkuje sie do bezrobocia, wzrostu gospodarczego, rozwoju w ramach ue? Na stronie nic o tym nie ma :/ Na koniec kilka rzeczy ktore mnie zbulwersowaly : - refundacja środków antykoncepcyjnych (nie sadzisz ze sa wazniejsze problemy niz zapobieganie czyjejs glupocie? Tyle ludzi w polsce jest bezdomny i tyle dzieci gloduje a PP chce wydawac miliony zlotych na glupia antykoncepcje - dawniej nie bylo pigulek, prezerwatyw, masci do pochwawych itp. a ludzie jednak sobie jakos radzili :)) - najbardziej bezbronnych - dzieci ( ta wypowiedz sugeruje to iz wszystkie obecnie partie maja w dupie dzieci a prawda to nie jest, jeszcze jedna bolaczka nie kazde dziecko to dziewczyna a PP reprezentuje tylko kobiety i ich prawa co mozna wywnioskowac z Twojej wypowiedzi) Możesz mnie nazwac szowinista ale szanuje kobiety i ich prawa, to jedna z nich bedzie w przyszlosci matka mojego dziecka, to one maja w rekach przyszlosc narodu polskiego bo to one beda rodzic i wychowywac nastene pokolenia polakow jednak beda to czynily u boku mezczyzn na rownych prawach. Wywyszanie jednej grupy spolecznej nad druga nie jest ok ;/ Z reszta nasze spoleczenstwo jest na tyle dojzale zeby szanowac te prawa co potwierdza historia. PS. Dorabianie w programach graficznych nadrukow PP na ubraniach nie jest ok :/. PS. Malo tu scislosci i skladnia nie trzyma sie kupy za co przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Mimo ż esama jestem kobietą popieram w 100% Blondyna :) refundowane środki antykoncepcyjne _przesada ;P sory ale jak juz mój ,,przedmówca" :D napisał sa ważniejsze rzeczy na które potrzebne sa pieniadze z budżetu państwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A wracajac do tematu to wczoraj sobie kupiłam BREVOXYl i teraz na wieczór uzywam DUACU a na dzień Brevoxyl ;) zobaczymy ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paokla tylko nie przesadz i nie wysusz sobie za bardzo skóry :) ja troche przesadziłam teraz zrzucam skórke trochę jak wąż :) ale to chyba dobrze bo odsłania się ładniejsza skóra ogólnie to jestem w szoku bo to już drugo okres który pzrechodzę z niewielkimi syfami na twarzy, teraz wyskoczyły mi trzy takie podskórne gule bolące, ale mniejsze niz zwykle więc ich nawet nie ruszam, wogole tego nie widać jak się makijażem ładnie przykryje. nie jest zle, wrecz jest bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia - ciesze sie :) U mnie tez jest lepiej . Bylo idealnie niemal po powrocie z miesieczych wakacji, gdzie nie mialam czasu uzywac zadnych masci, dlubac tych syfow i patrzec zbyt dlugo w lusterko. Teraz juz tak dobrze nie jest... przez moja glupote i wyciskanie grudek ale wrocilam po powrocie do duacu i mam nadzieje, ze znow pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emensa
Kurcze, ten Duac chyba dobry :D Co z tym kremem ? Uzywacie jakiś na dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dzien uzywam Lysanel mat... ale to glownie po to by sie nie swiecic jak lusterko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzienuzywam albo brevoxyl albo nic tylko podklad. im mnieej kosmetyków tym moim zdaniem lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez zrzucam skore ale to przez atrederm, co ciekawe uzylem go 2 dni temu i od tamtego czasu nic nie nakladalem na buzke :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
BRAvia ja robie tak na nocke nakładam DUac wstaje rano myję twarz pózniej cieniutka warstwa BREVOXYLU i na to podkład a późneij jak przychodze zmywam makijaż i nakładam grubszą warstwe kremu nawilżajacego z Rossmana Babydream jest naprawde barzdo dobry dobrze nawilża i taka mieciutka po nim skóra :) mma nadzieje ż emi tak aż mocno skóra schodzic nie bedzie :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kurcze pomozcie mi....czytam sobie ten wasz topic dosc czesto,ale nigdy sie nie udzielalam na nim.Kiedys uzywalam duac i pomogl mi niesamowicie.Potem dostalam differin i byla tragedia,skora sie tak wysuszyal,ze normalnie platkami mozna bylo zbierac.Koszmar.Poprosilam znowu o duac.Dermatolog mi go przepisala i dostalam strasznego uczulenia-cala czerwona twarz,opuchnieta,nawet oczy mi zapuchly.Teraz poo dlugiej przerwie kupilam nowy zel i postanowilam jeszcze raz wyprobowac.I sie normalnie zalamalam :( Znowu to samo.Mam cala czerwona twarza.Swedzi tak strasznie,ze chyba skore sobie zdrapie.Nie wiem czy to po prostu przejsciowe,czy jest to uczulenie...Dodam,ze przy pierwszym opakowaniu nic takiego nie mialam....skora wygladala pieknie,zadnych problemow.... Co mam zrobic...Bravia moze Ty mi pomozesz :( Prosze :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emensa
A czym zmywacie rano ten duac ? Myjecie czymś buzie ? Jaki podkład ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Bravia miałao nic nie wysypywać po Duacu a mi wyskoczyły an czle 3 krostki uzywam Brevoxylu od 3 dni i nie widzę zadnych rezultatów czy powinnam cos zauważyc?prosze pomóz bo mam juz dość tych wstrętnych zaskórników na czole i trochi na policzku ! myslisz z eile muszę tego uzywać zeby było widac rezultaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"miałao nic nie wysypywać po Duacu \" - a kto tak mowil ? ;) Kazda skora roznie reaguje. Mnie sie robia na poczatku takie male krostki ale potowki i z tego co czytalam tutaj wczesniej to nie tylko mnie. Ech, powiem szczerze zazdroszcze, ze Ty sie tylko o zaskorniki martwisz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
oj wiesz ale ja napreadę mam duzo tycgh zaskórników na czole szcególnie jak popatrze po światło takei małe kuleczki an czole ...tragedia... a i jeszce na policzku mam parę...a i czasami mi taka podskórna krostka wyskoczy ..ale pomibełam fakt że jestem w trakcie okresu..tzn juz jutro ostatni dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, a ja mam duzo zaskornikow, grudek, rozszerzone pory... ... i do tego tradzik ;) Od 10 lat ponad .... i co ja mam powiedziec :/ P.S. Z tego co pamietam to brevoxyl jest wlasnie na grudkowa postac tradziku. Tylko nie za duzo bo sobie twarz wysuszysz co skonczy sie odwrotnie czyli zatkaniem porow jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Słuchaj a ja nie wim ile to jest nei za dużo czuje ściagnece lekkie naskóraka to znaczy z eprzesadzam..wiwm moze sie głupio pytam ale nie chce niez zknocic ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A jeżeli nałoze Brevoxyl a po powiedzmy 15 minutach na to cienka warstwe kremu nawilżającego to bedzie dobrze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie nakladala nic na brevoxyl... ale to ja :) ogolnie jak nie masz jakis duzych problemow to postosowalabym lekarstwa na poczatek raz dziennie na wieczor...a rano nawilzala skore. no a jesli po 2-3 tygodniach stwierdzisz, ze skora nie jest zbyt sucha to bym ew. rano na czolo tez stosowala o ile oczywiscie bedzie nadal potrzeba podsumowujac - czasm po 2-3 dniach wydaje ci sie, ze wszystko ok a potem z czasem skora robi sie coraz bardziej sucha i sucha jesli na wieczor stosujesz duac to ja na poczatek bym na tym poprzestala...on jest tak pomyslany by raz dziennie bylo w sam raz no a z czasem ew. dodalabym ten brevoxyl jesli uznasz, ze sam duac nie daje jednak rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze sie chce miec efekty jak najszybciej ale w tym przypadku czesciej i wiecej nie znaczy lepiej ogolnie im delikatniej i mniej podrazniona skora...tym mniej sie broni i choc trwa to dluzej to efekty tez sa bardziej dlugotrwale ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×