Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość jaaaaaa89
a na takie małe krostki co poradzicie?;> wy jesteście po ogromnych przejsciach.. :P więc macie w tym doswiadczenie nie tak jak ja:P a mnie te krostki pojawiaja się na brodzie.. nie są aż tak widoczne.. ale mi przeszkadzają.. to coo.. zacie coś skteczego?;> z gory dziękję za odpowiedź.. :P miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
"Na duac sie zaczynalo na tym mam nadzieje sie skonczy" pieknie podsumowales :))) a jednnak i tak dziekuje :) ile moge mamie truc o tym leku :D a tu zawsze sie z kims pogada wymieni doswiadczeniami itd.. ide ogladac filmik wroce tu za 1h 26minut :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaa89 na moje oko najlepszy bedzie brevoxyl, w aptece bez recepty ok 20 zł. Powinno cos zdzialac, a jesi nie to wybierz sie do dematologa lepiej dmuchac na zimne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam effaclar nawilżajacy, kupiłam sobie piankę do mycia twarzy i krem nawilżający matujący. pianka jest super, fantastycznie sie myje buzię taka miękką powłoczka :D zakochałam się, do tego nie mazapachu ajkiegoś silnie wyczuwalnego, więc jak dla mnie to duzy plus. jak się spisze na dłuższą metę tego nie jestem w stanie dzisiaj powiedzieć krem natumiast super szybko się wchłania, nie świecę się aż tak jak zwykle, czyli prawie wogole teraz po 4 goidzinach og nałożenia. jednak zapach jak dla mnie straszny, takie jakieś ogórkiświeże, czego strasznie nie lubie, na szczescie szybko znika.jak mówiproducent iliczne recenzjeo nim nie zapycha, aleto również się okażez czasem. będę to na pewno relacjonować na buzi raczej spokojnie, może 3-4nowe pryszcze ale takie małe dośc i znikają pod makijażem. wogóle to zakochłAm się w kuleczkach brązujących i dzięki nim robię sobie naprawdę boski makijaż zarówno na codzień jak i na wielkie wieczorne wyjścia, boshe jak super jest dobrze wyglądać i nie przejmować się pryszczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
heh :P moze ja tez bede uzywal tych "brazowujacych kuleczek"? D: hy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego by nie? nie widać wogole, że się jest przypudrowanym a skora staje się tak pięknie brązowiutka jakby sie przed chwilą wróciło z ciepłych krajów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
hehe zartowalem :D nie chce sobie teraz twarzy zapychac przy stosowaniu Roaccutane ale powiedz mi czy widac roznice miedzy skora normalna a przypudrowana? i jaka tego nazwa? :) moze na wakacje sprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam kuleczek brazujących z oriflame, roznicajest taka, ze przed przypudrowaniem skóra jest szara a po jest brązowa i pieknie..rozswietlona, na mnie wogole nie widać, że jestem przypudrowana !! mysle, że mogłbys kiedyś spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez jaj, kuleczki brązujace i pudry to juz przegiecie (w tv moze i ok ale tak na codzien? :|), ja sie wychowywalem w damskim towarzystwie a tak zniewiescialy nie jestem ^^. IrocK odpusc sobie, pewnych rzeczy po prostu jako facet sie nie robi. Dbanie o higiene to jedno, ale to juz jest picowanie sie ^^. PS. To oczywiscie tylko moje zdanie mozesz je przyjac lub zignorowac, wybor nalezy do Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ja sie tylko glosno zastanawiam :D juz kiedys sobie zrobilem maklijaz ale tak zeby smiesznie bylo w domu :D zobaczymy jak wszystko sie potoczy :P jestem ciekaw tylko jak z ta solarka jest po Roaccutane... czytalem ze nie mozna w trakcie kuracji no i ze dobrze tez po kuracji dac odpoczac skorze z 2/3tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
nie znam niemieckiego :D tzn ucze sie 9 rok ale nie umiem.. tylko angielki ktorego ucze sie od tego roku umiem swietnie :) (samouk od wielu lat :D) a pierwsze paczki z polskiej hurtowni dostane do konca tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
moze cos pominalem ale wydaje mi sie tam jest napisae tylko ze podczas leczenia trzeba unikac :) jesli tak to znaczy ze po kuracji juz mozna.. Ps. dzieki za link, konsultowales juz tamte statystyki z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn ale te kuleczki dają taki efekt, żewogole nie widać że siema cokolwiek na twarzy, tylko jest jakby bardziej opalona od razu... więc to jest tylko dbanie o super wygląd :) mi tam się podoba jak mezczyzna nie jest bledziochem i nie ważne czy efekt ten ma dzieki swojej naturalnej skórze, opaleniźnie wakacyjnej czy może dzięki takim kuleczkom :) wszystko jedno, ma wygladac ładnie \\:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaaaa
BRAVIA a te kuleczki z oriflame?;> z checia ja wyprobuje :D tylko jaki koszt jest tego?;> aa i dziekję osobie ktora wspomniała coś o alantaie plus.. :)) świetny.. !! :) trymcie się.. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
po kuracji bede kombinowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jak dla mnie to juz za duze zniewiescienie (tak to sie odmienia?). Zacznie sie od kuleczek skonczy sie na tym iż faceci beda malowac oczy; badz co gorsza beda robic caly makijaż. Pomysl facet ustawia sie za toba w kolejce do lazieki i potem tam siedzi 30 minut.. masakra ^^. Pozatym jak ktos tu kiedys pisal nawet homoseksualisci nie lubia jak mezczyzni sie maluja bo to takie kobiece wiec to wszystko wyjasnia. Taki metroseksualizm to zgroza naszych czasów, dobrze ze juz powoli odchodzi w zapomnienie. Facet musi byc facetem a nie jakism \"polsrodkiem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
oj musze z Toba polemizowac ;] po pierwsze metroseksualizm nie odchodz w zapomnienie a jest na topie. stereotypem jest ze "facet musi byc krotko sciety z zarostem itd." (metafora :P) po drugie ja przed wyjscie siedze w lazience jakas godzinke :) pomijajac to wszystko to np ja sie nie wstydze ze gole sie na twarzy, pod pachami i jak ide na basen to lekko klate zeby nie wygladac jak malpa ;] co najwazniejsze nie robie tego na pokaz tylko dla higieny i dobrego samopoczucia. ALe dobra koniec o tym bo zmienimy zaraz temat tego forum. Chcialem tylko dodac ze ludzie ktorzy pisza ze przy stosowaniu retenoidow wystepuja jakies komplikacje zdrowotne nigdy go ine uzywali. Ja czuje sie wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchodzi w europie i ogolnie na swiecie, to ze polska jest zacofana i u nas wszysko jest do tyłu to inna sprawa :) Obecnie wdraza sie inna \"moda\" w ktorej to mezczyzna dba o higiene, ale nie jest metroseksualny kurcze tylko nie pamietam jaka była nazwa tego, z reszta to nieistotne. Kwesta fryzury i zarostu na twarzy to raczej kwestia gustu, ja np. gole sie co 2 dni bo nie lubie byc zarosnietym. Co do depilacji fakt sama higiena tez to robie od czasu do czasu, chodzi poprostu zeby z tym nie przeginac. Dbasz o siebie ok, ale nie staraj sie wchodzic głębiej w to. Kremna twarz, zel po goleniu, woda kolonska ok, ale kuleczki brązujace to juz troszke przegiecie ;). Jesli chodzi o skutki uboczne to jedyne co odczówam to suchosc ust nic wiecej, ale narazie stosuje 5 dzien dopiero. Mysle nawet jesli jakies niedogodnosci beda to powiny byc malo uciążliwe. PS. Jesli zauwazyliscie błedy w skladni badz ortografi to poprawcie mnie, może w koncu sie naucze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzine hmm to dosyc dlugo mi to zajmuje max 15 minut, oczywiscie jesli chodz o taka higiene zaraz przed wyjsciem. godzine w laziece moze i spedzalem, ale to tylko wtedy gdy sie wyciskalem, nakówalem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
@ blondyn no to jak widac mamy podobne gusta ja o tych kuleczkach tylko rozmawialem ;] nie nawidze nakladac na siebie kremow a co dopiero malowac :P ale nie ukrywam ze na solarium moze kiedys pojde :) co do tej mody na zachodzie to nie slyszalem. Metroseksualizm to nie malowanie ale dbanie o siebie wlasnie :P ale juz dobra koniec gadania o tym ;] eh ;d to juz 5 dni :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to ja mam ten komfort, ze sie nie musze golic :] Co do tej konsultacji, to dopiero w nowym roku bede szedl do lekarza, wiec wtedy spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metroseksualizm, Styl Metro - zjawisko społeczne, styl życia upowszechniany wśród młodych mężczyzn przez współczesną kulturę masową, w którym szczególną rolę odgrywa skupienie na własnej cielesności, podążanie za modą, korzystanie ze zdobyczy kosmetyki." - Tyle wtracenia z wykipedi i juz milcze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
dobra to ja jestem metroseksualista z krwi i kosci oprocz "kometykow" :D sluchajcie kurde wlosy mi wypadaja :P nastepny efekt uboczny mnie dopadl :P juz dzisiaj lece po witaminki jakies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolkaa tak, te kuleczki są z Oriflame kosztują w promocji powyżej 40 zł ale takie opakowanie starcza na około 2 lata. zdecydowanie bardziej opłaca się kupić na allegro, czesto zdarzają się prawdziwe okazje a na wypadające włosy polecam odżywkę WAX henna treatment lub jej polski odpowiednik, do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
nie wiem :P zaraz ruszam pupe i ide zobaczyc co tam maja w aptece :P maly wybor mam bo nie moge brac z witamina A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpie zeby tak szybko pojawily sie skutki uboczne. Moze zawsze troche Ci wypadly, poprostu teraz zwrociles na to uwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
a nie wiem juz :P kupilem sobie Capivit piekne wlosy :D od leku czy nie wypadaniu mowie stop! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×