Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Ja mam cos takiego - narazie 150 dni kuracji, ale zdecydowalem sie nie udostepniac, bo ludzie agresywnie oceniali moja decyzje o leczeniu iso. Na dodatek zdjecia mimo wysokiej rozdzielczosci ok. 1280 px, nie pokazuja wszystkich zmian m.in. grudek i na niektorych wygladam jakbym wcale nie potrzebowal leczenia :] Ja poza witamina C (polecam CETEBE 500 mg) uzywam teraz jeszcze oslonowych tabletek na watrobe. Z oczami nie mialem klopotu. Blondyn: co do kremu to wspominany juz wyzej - Physiogel. Swietnie sie sprawdza, bo bedziesz mial bardzo podrazniona skore, a on jest stworzony specjalnie do takiej. I powaznie znakomicie wplywa na podraznienie i wysuszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm troche drogi ale chyba bede musial przebolec, puki co moja twarz sie nie wysusza i nie zanosi sie na to narazie wszystko wychodzi powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zdjecia to ja che sobie wykonywac tak co tydzien zdjecia twarzy raczej dla siebie niz opini publicznej :) Chce poprostu zobaczyc jakiesa efekty leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
tzn tak witamine kupilem sobie C zwykla biore dwa razy dziennie a do oczu Visine dla oczu suchych. Ten "pamietnik" to ma byc tylko w formie tekstu ;] zobacze czy bede kontynnuowal narazie pisze.. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
aa i jeszcze zapomnialem :P skora mi sie luszczy :D ale to dobrze :))) ps. strasznie szybko u mnie to dziala :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna paskuda
A Irock tak kuracja trwała rok, pierwsze miesiące to było 30mg na dobe ostatnie już 5mg. Ile całkowicie nie jestem w stanie powiedzieć, musiałabym spytać lekarza. najbardziej dobija mnie to że jestem jego pierwszym takim przypadkiem. Wszystkim efekty się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna paskuda
brałabym krócej, ale miałam problem z wyschnietymi oczami i musiał mi zmniejszyć dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna paskuda
Irock jeszcze jedno, trzymam za Ciebie kciuki. mi sie skóra łuszczyła delikatnie szczerze mówiąc poprawa była już po pierwszych dniach. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
aha przykro mi naprawde wspolczuje Ci strasznie ale sie nie poddawaj! napewno nie bedziesz miala tak jak kiedys czyli jest szansa ze wyleczysz kremami to... ja biore terez40mg na dobe i mysle ze za miesiac jak beda dobre wyniki to mi dermatolog zwiekszy dawke. Ja czuje sie swietnie skora mi sie luszczy niemilosiernie ale to jest to na co czekalem :))) Sluchajcie wszyscy nie mozna popzrestac na samym leku ja mam od kilku miesiecy zdrowa niskokaloryczna diete i to tez dalo ogromne efekty az sam sie dziwilem ze prawie nic nie wychdzilo.. nie smaruje twarzy kremem bo nie czuje suchosci oczy zakrapiam visine i jak mowilem biore Vitamine C. a i jeszcze jedno, przed kuracja powiedzialem tak: "jesli nie wyleczy mnie lek to doswiadcze placebo" chodzi mi o optymizm, mowi sie ze optymisci gorzej znosza porazki ale uwazam ze wszystko da sie kontrolowac za pomoca psychiki :)) dzisiaj wygladalem jak potwor z tymi pryszczami ;] ale przetrzymalem teraz juz swieta wiec mam to gdzies :P nie dziekuje IDEALNA PASKUDA zeby nie zapeszac. Zycze kazdemu z calego serca zeby wyleczyl sie z tego swinstwa. Ps. dzisiaj ustapily mi objawy :)) czuje sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty się leczysz
ja nie stosowałem,ale pewnie to zadna rewelacja skoro musiał powstac topik na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
@No to jak Ty się leczysz To do mnie? :P bo jesli tak to nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja sie mecze z dawka 20 mg na dobe ;/. Narazie wychodza a zadnej suchosci skory itp nie odczówam. Leczenie izoteryna powinno sie zakonczyc po calkowitej dawce (w okresie calego leczenia) 120mg na kg ciala, no ale nie u wszystkich dziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ee to mala masz tą dawke ja 40mg i to przy no tak naprawde silniejszym bo oryginalnym leku.. do mnie dermatolog powiedziala ze 40mg to malo :Pjesli bede mial ok wyniki to napewno mi da 60mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niop
słuchaj dermatolog to niezle Cie urzadzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
@niop jak nie masz do powiedzenia nic madrego to nie pisz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niop
własnie pisze mądre rzeczy tylko Ty czytac nie umiesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
no masz racje.. tak to sobie tlumacz. @mmj czemu masz taka mala dawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niop
To Ty tak sobie tłumaczysz i myslisz że nie żyjesz w swiecie złudzeń?????Ty sama jestes jak ta dawka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO moze kolego nam powiesz czy masz tradzik, czym go leczysz, a moze juz go sie pozbyles? Czy moze jestes kolejnym zagubionym dzieckiem neostrady, ktore za jakies czas zapewne dostanie ban ip. Podziel sie z nami swoja wiedza i doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna paskuda
optymizm we mnie był właśnie dzieki temu leczeniu.. teraz tez sa jakies jego resztki.. Po prostu jak sobie przypomne moj stan z przed dwoch lat potem pol roczne zmaganie sie z dziurami na twarzy to sie boje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
@ Idealna Paskuda Yh.. a co Ci mowi lekarz? @ niop jestem chlopakiem, i kto tu ma problemy z czytaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niop
No własnie chłopaku,kto tu ma problemy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IrocK: ja mialem przez 3 miesiace 20 mg, teraz od 2 mam 30 mg. Dlatego male, bo wyniki przeprowadzane w USA jednoznacznie udowodnily, ze leczenie niskimi dawkami iso jest rownie efektywne, co duzymi dawkami - przy czym skutki uboczne sa praktycznie nieodczuwalne. Moj lekarz jest zwolennikiem tej metody i w sumie go rozumiem. Uwazam, ze powinno sie zaczynac od najmniejszej dawki i w zaleznosci od efektow leczenia i kondycji organizmu sukcesywnie ja zwiekszac. Akurat w moim przypadku nie bylo potrzeby by drastycznie ja podnosic, wiec nadal biore 30 mg. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
aa myslalem ze jakies komplikacje miales :) ale widze ze.. zawsze ubezpiecony. ja nie mam praktycznie dzisiaj zadnych skutkow a efekty a raczej defekty leczenia juz widze :D tzn wysyp i te luszczenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna paskuda
mój lekarz także był za tą metodą.. co mówi? że pewnie coś nie tak z hormonami.. na razie mam się smarować i obserwować.zgłosić się w styczniu i wtedy zapadnie decyzja co dalej. on zastanawiał się nad tym by dołożyć mi jeszcze miesiąc kuracji.. ale tak naprawde to nie wiadomo co w końcu się stanie. szczerze to on był w szoku i powiedział że sam musi nad tym dłużej pomyśleć. ech zawsze musze być w tym małym odłamku % którym nie pomaga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
@ Idealna Paskuda Z hormonami to jest tak ze za to sie brac nie wolno tymbardziej samemu no chyba ze lekarz podejrzewa :) ale za to jesli kwalifikujesz sie do leczenia hormonami to oprocz tego ze przytyjesz :P to na 100 % to Ci pomoze, kiedys sie wyrywkoko zapytalem doktor o takie cos u mnie to mnie zabila prawie :D dla mnie Roaccutane to jest ostatnia nadzieja, nie chodzi ze sie poddam ale mobilizuje cale sily, psychiczne jak i fizyczne zeby to zwalczyc, jesli to wszystko nie zaskutkuje to bedzie to moja porazka zyciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna paskuda
przytyc akurat by sie przydało bo patyk ze mnie.. za hormony sie sama nie biore.. napewno odesle mnie do jakiegos gina albo endo na badania i beda podejmować decyzje.. tak naprawde to mi już wszystko jedno.. ech a moje koleżanki się tak zachwycały.. no cóż. może cos doktor wymysli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
tak tak :) to nie bylo konkretnie do Ciebie :) wierze ze ludze na tym forum sa odpowiedzialni. kurcze ale sie ciesze ze tu trafilem :)) forum o duacu a tyle osob tu ma zwiazek z retenoidami :)) dziekuje wam za te wszystkie rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na duac sie zaczynalo na tym mam nadzieje sie skonczy :). Dziekowac nie masz za co, kazdy cos wnosi, kazdy ktos wynosi idea forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×