Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość donniedarko
Muoda :)- nie wiem nic jeszcze na temat stężenia ani też co pierwsze zrobią.Lekarka powiedziała mi,że zrobimy za jednym razem taki łączony zabieg,o ile nie będę miał świeżynek na twarzy.Na razie mam jedną nówkę na czole,poza tym nic nowego.Też tak mi się wydaje,że to trochę hardcore,ale zdaję się na łaskę dermatologa,w końcu to ona się zna, nie ja :)Wszystko zrelacjonuję w czwartek :) Weridiana-ja słyszałem,że hormonalny trądzik jest najtrudniejszym do wyleczenia..nawet ROA na niego nie działa,ale to tylko to co słyszalem.Mam nadzieję,że jednak się trzymasz i wyleczysz buzie,a do matury to na bank będzie git~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
u mnie to napewno nie hormonalny tzn podstawa 99% tradzikow sa hormony ktore...pobudzaja gruczoly lojowe itd itd... chodzi o to ze pzrez tlusta skore czyli ksiazkowy przypadek... nie martw sie Weridiana niektorym schodzi w wieku 17/18 lat znam takie przypadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donniedarko---> Ale mnie teraz pocieszyles :O Chyba mam male zalamanie 😭 Quleczko myslisz,ze naprawde zniknie z czasem? Boje sie,ze jak bede brala tabsy to juz w ogole nie zniknie nigdy...tylko w trakcie ich brania bedzie poprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IrocK---->Wiesz,roznie mowia...niektorzy twierdza,ze po 18stym roku zycia powinien znikac...Inni,ze max do 25 roku moze wystepowac..Roznie...ale z tymi hormonami to naprawde najgorzej...Bo nie wiadomo czym to leczyc.Ciekawe czy jest na tym forum ktos kto wyleczyl trądzik hormonalny,albo po wielkich bojach z nimi zwiazanych,z czasem tradzik zniknal....Zapytam,ale jako pomarancza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mysle ze sa osoby ktorym zniknal...w koncu nie ma sie tradziku do 50tki ;) No ale te 25 lat to tez nie zawsze czego ja jestem przykladem :p Sa tez opinie, ze po ciazy w najgorszym razie powinny sie hormony uregulowac ;) Ogolnie...z takim tradzikiem nie ma latwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyny ostatnio kupowałam tabsy to kosztowały 35 zł, teraz za te same dałam 44zł!! litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Weridiania-przepraszam :) ale to tylko coś co obiło mi się o uszy...a żeby Cie pocieszyć słyszałem też,że właśnie najczęściej sam znika po ustaniu burzy hormonalnej i tu zależy wszystko od organizmu Twojego,będzie dobrze,chyba wszyscy Ci,którzy są po 20 r.ż mamy nadzieję,że 25,26 góra 27 rok życia to już ostatnie podrygi,ja mam 23 niecałe,więc juz bliżej niż dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma łatwo...a z tą ciąza to chyba sie nie uda,bo jak mialabym sie pokazac partnerowi z takim cialem... w zyciu.. Najpierw wylecz tradzik,a potem ewentualnie zajde w ciaze.. Innego wyjscia nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys myslalam,ze sie nie pokaze nikomu... a jak sie zakochalam ( z wzajemnoscia) to zmienilam zdanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie poczekam :O W najgorszym wyapdku z 8-9 lat.... Ja jebie...chyba sie zabije do tego czasu.Juz siadam psychicznie...A co dopiero za tyle lat... O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Bravia ja w ub tygdniu wydałem 200 zł na peeling,30 zl za antybiotyk,40 zł na Duac i 50 zł na Skinoren :P:P ehh..nie mam grosza przy duszy :P :P o ile byśmy lepiej żyli bez tego cholerstwa ? ...ale wszystko przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja naprawde sobie tego nie wyobrazam...Musialabym miec zaleczony tradzik...Choc po regularnym wsmarowywaniu balsamu tuz po kąpieli,skora jest o wiele gladsza i nie czuc na niej az tak tych wszystkich syfow :O Ale ja i tak wiem ze one tam sa wiec na niewiele mi sie ten balsam zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam cie, ze kiedys sobie to wyobrazisz :p I nie bedziesz czekac az ci sie tradzik wyleczy by byc z facetem.... bo taka prawda niestety, ze czasem trzeba sie naczekac na to az on zniknie - ja mam 25 i nadal nie jest idealnie Ale zapewniam - czlowiek jest w stanie wiecej zniesc niz nam sie wydaje :p 10 lat tradziku tez :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmj raczej nie abrdzo da rade z tymi receptami, juz przezyje te koszta jakos. Co do tradziku i ciazy to jedna moja siostra nie miala zadnych problemow jednak w trakcie i po ciazy zaczela ja wysypywac, znaczy sie prawie nic ale syfki sie pojawiły. Natomiast siostra druga ktora zawsze jakies problemy z cera tam miala, po ciazy nie ma zadnych, wiec zasady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa to jest kłopot jak wyliczałem ile wyniesie moja terapia izoteryna to wyszlo mi cos ponad 3500zł doliczyc do tego jeszcze poltora roku wczesniejszej walki z tradzikiem to gdzies spokojnie w okolicach 5 tys. zł. Wole nie myslec w jaki inny sposób mogł bym te pieniadze sporzytkowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
oj Wridiana hormony leczy sie...hormonami :P co do tej 50-tki to nie chce bym zlym prorokiem ale znam przypadki ze maja 40 pare lat i dalej tradzikk...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn... nie ma zasady :) ale z drugiej stony jest... to bardzo zmienia twoja gospodarke hormonalna - tyle, ze nie zawsze na lepsze :p kobietom sie czasem wlosy prostuja/zaczynaja krecic nawet podobno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
Weridiana -> nie martw się, znam osoby, któr miały trądzik hormonalny i po braniu Diane im przeszło,ale po ilu litkach to ci nie powiem,bo róznie to wyglądało, jedna nawet po 2. miała poprawę. Ja dopiero po 4.,ale nie mam chyba hormonalnego bo wsio wróciło,a podczas Diany i tak nie było idealnie na twarzy. Poza tym kioedys zanim zaczęłam brać Diane szukałam na róznych forach opinii i pamiętam,że w ponad 90% czytałam,że osoby które były pewne,że mają trądzik hormonalny diana bardzo pomogła, porównywały swoją skórę nawet do "pupci niemowlaczka", więc nie załamuj się, trzeba być silnym ,pomimo tego,że nieuniknione są czasem chwile załamania..też mam takie nie raz..siedze w domu,patrze wlustro i rycze,że moje zycie wyglądałoby inaczej gdyby nie syfy..rycze i mówię do siebie, że to koniec i nic sie juz nie da zrobić.. taki dół na maxa jest,że szkoda gadac.. 3majcie się wszyscy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 4 latach brania diane? czy moze zle zrozumialam? bo mi sie wydaje, ze tego nie mozna brac tak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 4 listkach zapewne. a u mnie sie poprawia, gule zaczeły znikać i na szczescie nie wyciskałam, więc sladu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia, masz racje - zaspana bylam czytajac :) ciesze sie ze u ciebie lepiej - ja wlasnie siedze z maseczka z glinki na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy komus lekarz
przepisal masc robiona w aptece siarkowo-cynkowa? ma bialy kolor i jest "tępa" w nakładaniu. strasznie wysusza. czy pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ja nie uzywalem nidgy wytworych aptecznych :) a slyszeliscie o szczepionce przeciwko tradzikowi?:P to tak jak kazda wszczepiaja slabe bakterie gram-dodatnie i ujemne zeby organizm wytworzyl przeciwko nim przeciwciala :P niestety mala skutecznosc i duze ryzyko powiklan zdyskryminowaly szczepionke :P a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem tylko 1 masc z apteki miala kolor i konsystencje smoły ale spisywala sie , wszystko po niej wychodzilo do ludzi ze tak powiem :). Co do szczepionki no to tez przekonany nie jestem w koncu nawet dokladnie nie wiadomo co jest przyczyna tradziku wiec trudno to leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
a czy komuś lekarz-> ;p mi przepisał taka papke siarkową, miała jasnożółty kolor i owszem strasznie wysuszała. Nie stosowałam jej długo ani regularnie więc nie moge nic konkretnego powiedziec na ten temat. Qleczka -> oczywiście,że po listkach;]] buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te masci apteczne są dobre na chwile, bo ich głównym zadaniem jest wlasnie wysuszanie, a jak wiadomo przy wysuszaniu najpierw wykwity znikają, ale pozniej wracaja ze zdwojoną siłą, bo skora sie broni i produkuje więcej sebum trzeba zatem bardzo ładnie się nawilżać od wewnątrz głównie, b o tradzik bierze się ze srodka organizmu a nie z zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
apropo tematu. duac rewelacja. w zeszłe lato uzywalam i mi wszystko wyleczylo.. jako ze przestalam chodzic regularnie do dermatologa znow mam problem i od nowa zaczynam tak jak poprzednio.. duac na przemian z differinem. strasznie sucha i podrazniona twarz ale czekam na skutki bo na pewno sie skora poprawi :) ktos uzywa moze do mycia twarzy wody micelarnej bioderma? zastanawiam sie czy jest ok choc stosuje od 2 tyg juz ;/ łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
ja po ostatniej wizycie mam Unidox,Duac,Skinoren,cynk,witamine B6,witamine a+e i właśnie tę papkę.Jest tego bardzo dużo,nie jestem pewny czy to wszystko konieczne.Zresztą antybiotyk odstawiam za 18 dni,a potem tylko maści i zabiegi.Wracając do papki to jeszcze jej nie wykupiłem i nie wiem czy jest sens,ale chyba jednak to zrobię.Kiedyś jej używałem i efekty były całkiem niezłe. Słuchajcie-mam taką propozycję.Wiem,że nie każdy może mieć taką ochotę,ale pomyślałem sobie,że duża część z Was dobrze się tu zna(przynajmniej z forum),ja może nie aż tak bardzo,ale czasami się udzielam i może przestaniemy być tacy anonimowi,co?Myślę,że jeśli ktoś ma np konto na naszej klasie lub innym takim portalu,to może podać linka.Ja to oczywiście zrobię pierwszy,tylko powiedziecie co sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×