Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

mati88 - najpierw piszesz, ze najlepiej kosmetyki takich marek jak lancome... a potem, ze 300zl to duzo ? no bez przesady... ale krem, podklad, zel do mycia, plyn do demakijazu, tonik... to z lancome raczej mniej kosztowac nie beda :p nie kazdego stac na takie kosmetyki... mnie nie stac na la roche nawet za bardzo ale o dziwo od jakiegos czasu nie mam nic na plecach dzieki mydlu siarkowemu i pascie cynkowej - koszt sumaryczny < 10zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
Qleczka czytaj ze zrozumieniem [; On wydaje 300 zl miesiecznie bo bierze tabletki ktore musi brac . a ja kupujac podklad lancome za 170 zl i peeling za 150zl i bynajmniej nie kupuje ich co miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podklad i peeling to nie wszystko... a co z kremem, tonikiem, zelem do mycia? :) ja wiem na co blondyn wydaje bo od dawna go czytam... ale ty nie powines byc zdziwiony, ze ktos wydaje 300zl jak polecasz kosmtyki najdrozszych marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie dodam ze gdybym mial wydawac na glupie kosmetyki ktore mi nie konieczen tyle kasy to bym chyba oszalal :). na to place bo może pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn - pasta cynkowa 2-3zl w kazdej aptece... to taka mocniejsza i mniej tlusta wersja masci cynkowej mi pomaga miejscowo na syfki -przyspiesza gojenie ,zmniejsza...ale trzeba miejscowo bo strasznie wysusza dlatego obstawiam, ze masc cynkowo-siarkowa o ktorej tu byla mowa bedzie rownie dobra :) na mnie te stare sposoby czyli cynk i siarka dzialaja :) nie mowie, ze nic sie nie robi...bo takich cudow nie ma jak sie ma tradzik hormonalny... ale jest 100 razy lepiej niz kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chcesz kupowac? :) ja mysle, ze w twoim przypadku to nalezy jaknajmniej ingerowac w to co skora sama chce robic... ze tak to ladnie powiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko ja lubie byc na krawedzi :). Nie sprobuje, sie nie przekonam. Te 3 zł moge poswiecic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
raz nie zdziwiony a zdziwiona. ponownie czyt. uwaznie. mam na imie Martyna ;) i jestem zdziwiona bo ja na samo leczenie wydaje niecale 100 zl i to na poltora miesiaca. duac i differin -to mi wystarcza. plyn do demakijazu bioderma plyn minecalarny sebium h2o 69zl starcza tez na jakies 1,5 2 miesiaca krem cutibaza za 5 zl najlepszy wg mnie ale to akurat jest typowo apteczne a nie tak jak pseudo dermokosmetyki vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
toniku nie uzywam wydaje mi sie to zbedne a peeling bardzo bardzo rzadko bo mi podraznia skore. podklad jak juz pisalam jak najlepszy starcza na dlugo i skora jest swieza i ladna przez caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz co badz to spora kupa kasy na same kosmetyki,nie lekarstwa a kosmetyki. Pozatym skoro nazywasz sie Martyna (swoja droga ladnie imie) to dlaczego nick mati88? mati przeciez skrot od Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muoda---> To mnie pocieszylas :D Wole czytac te "lepsze" stwierdzenia ;) Powiedzmy,ze Tobie wierze najbardziej hehe:) A tak powaznie to kurde jak sobie mysle,ze przede mna moze byc jeszcze z 7 lat meczenia sie z tym gownem :O masakra. No i co najgorsze to czym ja sie mam leczyc...Bo przeciez w trakcie brania Diany poprawa moze jest ale po odstawieniu wszystko wraca... A tak ogolnie to dekolt sie poprawil,nie mam praktycznie nic...Ale na twarzy niezly wysyp...Ciekawe czemu.Okresu tez nie dostalam,a dzis juz 5 dzien...A nawet nie czuje bolow brzucha,ktore zawsze pojawiaja sie na dzien przed...Ach te hormony :/ A tak ogolnie to chyba nie ma osob,ktore Diana by wyleczyla... Ale tak na stale.Moze i sa ale naprawde jakies wyjatki... I jak tu nie zwatpic... Donniedarko----> Ja sama na siebie nie moge patrzec,a co dopiero,zeby ktos to mial robic ;) Moze kiedys na maila to tak,ale na forum bym linku nie podala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
mati to tez martyna :) mama tak na mnie mowila. a teraz znajomi mowia tyncia od martyncia. :) sporo kasy na kosmetyki ale one akurat sa niezbedne. leczenie swoja droga ale podklad dobry zeby jakos wygladac :) do clubu do pracy :) aaa przypomnaialm sobie. mam jedna rzecz calkiem fajna la roche. korektor mega trwaly w takim malym sloiczku z tym ze kupilam sobie za ciemny kolor buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie np. to nie ma roznicy czy dziewczyna uzywa podkladu czy nie i tak kiedys ja zobacze bez tego wszystkiego na twarzy, wiec po co sie maskowac ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
e tam ja to robie zeby sie lepiej czuc z reszta nie uwazam ze kiepsko wygladam bez makijazu :) na afterach mnie wszyscy widza bez make upu :P kazda dziewczyna sie troszke maluje zawsze wierz mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
blondyn ale to nie ma znaczenie czy nadmierne wydzielanie sie loju i rogowacenie naskorka zachodzi lub nie, gdyby nie bylo tych bakterii nie bylo by zadnego problemu i to jest jedyna bezposrednia przyczyna tradziku mlodzienczego :) dlatego szczepionka byla by na wage zlota ale to jest zbyt wielki rynek zbytu farmaceutycznego zeby zrobic taki cud-lek.. wkoncu statystyki mowia ze 90% nastolatkow ma problem z tradzikiem..wychodzac na miasto - nie wierze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati88---> Bez urazy ale jestes troche niemila.Kupuj sobie co chcesz,ale nie krytykuj tego co ktos robi...Skoro dla Ciebie wydatek rzedu 170 zl na jakis podklad to nieduzo to ciesz sie.. Bo nie kazdy wydalby tyle pieniedzy.Ja np nigdy.A jesli juz taka madra jestes i uzywasz takich super kosmetykow i takich drogich to dziwne ze masz jeszcze tradzik...Troche wyrozumialosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
niemila? urazilam Cie czyms buehehe a to dobre. ;) sorry. o co Ci chodzi? łee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
co skrytykowalam? wyrazam opinie jak kazdy tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
"A jesli juz taka madra jestes i uzywasz takich super kosmetykow i takich drogich to dziwne ze masz jeszcze tradzik...Troche wyrozumialosci.." what the fuck. kolezanko jakis problem widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IrocK jesli sie nie myle to izoteryna ma bardzo male dzialanie przeciwbakteryjne,ona glownie zmniejsza gruczoly łojowe przec co loju jest mnie i tym samym tradziku sie pozbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem spokojna - nie wdaje sie w takie dyskusje :) ja sie wkurzam jak moj podklad zamiast 8zl zaczal kosztowac 11zl... i nie mam kasy by wydac 10 razy tyle na podklad - ktory starcza mi w porywach na 1,5 miesiaca :o jakbym byla bogata to tez wolalabym dior, cleanic czy lancome zamiast soraya czy eris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
heh smieszny koment do tego co napisalam. jestem jak najbardziej wyrozumiala. dwa lata temu mialam mega problem i niczym nie moglam tego zwalczyc przeszlam przez wszystko od masci cynkowych i tanie zele.. po te drogie ale dobre nie podrazniajace skory. teraz mam male pogorszenie bo odstawilam duac i differin ale znow zaczelam brac i juz widac poprawe. :) dziele sie swoimi spostrzezeniami nie chcac nikogo urazic Wybacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
tak na marginesie kosmetyki dr eris sa b. dobre. a ziaji najlepsze sa masla kakowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś sie moją twarzą tak nie przejmowałam-zwykły podkład z orflame i był git ale teraz to jest masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×