Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość matii88
hihi ok bede pamietac ja zawsze im wiecej tym lepiej lol ;) od malego tam mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti - ze strony duacgel.com :) - If I double the dose of my acne medication, will it work faster? NO. NO. NO. If you use an excess amount of your topical treatment, you'll probably cause more irritation to your skin. If you're taking oral medication, you may experience some serious side effects. DO NOT INCREASE YOUR DOSAGE WITHOUT YOUR DERMATOLOGIST'S GUIDANCE! jakbys jeszcze nie byla przekonana :) http://www.duacgel.com/faq.php#12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie będziemy do siebie strzelać jak ktoś pomyli nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby bylo wolne to bym napisala :p wybieralam cos by nie bylo zarezerwowane ;) to moj nick w kilku miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii88
wiem dermatolog tez mi mowila ze to antybiotyk i ze jak bede czesciej i wiecej uzuwac to nic to nie da. :):):) tak na marginesie mam super dermatolog. jedyna wiedziala co mi przepisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii88
a co do nicku to jakkolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) Mama lezy w lozeczku,wyreczam ją jak moge.Na starsza siostre nie ma co liczyc...ona moze pomoc,ale jedynie w brudzeniu :O A mama chce sobie zrobic oklady z altacetu...Nie wiem co to,ale ponoc bardzo dobre..Jakies tabletki,ktore rozpuszcza sie w wodzie,a potem robi oklady.Aj...jak ona wyglada..puchnie coraz bardziej.Nawet oczy :O Bravia,a jak tam okres? Mialas lagodniejszy po tabletkach? Bo ja pierwszy raz spalam normalnie... Boli mnie brzuch,ale w nocy spalam...bol mnie nie obudzill...Moze bylam tak zmeczona po wczoraj,ze spalam cala noc.Bo zawsze z tabletkami mialam taki okres,ze o masakra... Miesiac temu tez...Moze dzis mnie ten bol czeka...ale watpie,bo juz dostalam... I jak tam twarz? Quleczka ja Twojego nicku nigdy nie pomylilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia spojrz co znalazlam.... \"Duża dawka błonnika może zmniejszyć skuteczność innych leków, np. doustnych środków antykoncepcyjnych i leków zmniejszających stężenie cholesterolu. Powinno zachować się 2 godzinny odstęp między posiłkiem a podaniem lekarstwa.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie przesadzala z ta ostroznoscia... chyba, ze ten posilek to jakies otreby albo inne cos z samym niemal blonnikiem ;) Co do altacetu...jak to nie jest otwarta rana - to pomysl bardzo dobry na kazda opuchlizne :) Aaaa. i jest altacet w zelu tez :) moze odrobine mniej skuteczny ale za to 10 razy wygodniejszy w stosowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii88
specjalnie dopytalam w aptece duac po otwarciu tyz w lodowie kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotnie... z tego co wiem, tylko przed otwarciem :) zreszta zobacz na ulotce... tam to bylo napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
kurde nie nadazam czytac wasze wypowiedzi :D ale to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii88
i jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie uwielbiam otręby :D I nie chodzi o dzialanie antykoncepcyjne w tym momencie,bo wiadomo jak ze mna jest :) Ale czy on w takim razie nie zmniejsza ogolnie dzialania tych tabletek ? Bo wynikaloby,ze tak..Skoro na antykoncepcje tak wplywa to i na ogolne dzialanie tabletek...Ale to tak na moj chlopski rozum ;) A co do duacu to tak jak juz Quleczka wspomniala...przed otwarciem przechowuje sie go w lodowce,a po otwarciu w temperaturze do 25 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez potwierdzam, ze w lodowce tylko przed otwarciem. Wlasnie sprawdzilem na swoim opakowaniu, bo kupilem dzisiaj nowa tubke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
mmj -> no to zaczynamy razem;p bo ja tez kupiłam nową dzisiaj;] druga w moim przypadku. Jak się ludzie trzymacie? donniedarko-> czekam z niecierpliwościa na Twoją relacje:) powiedziałam mojej mamuczy,że jak bedzie miała jakieś wolne 100zł to może mi kopsnąć,żeby upiekszyć swoją córke;p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
to juz jutro! :P oczywiście wszystko napiszę!trochę pękam,bo ostatnie 10dni wyglądam naprawde dobrze,chyba najlepiej od roku i szkoda mi tak coś robić z twarzą,ale myśle,ze bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci rodzice juz tyle kasy w nas pakuja zeby nas upiekszyc,a tu lipa :) moja mama sie juz przyzwyczaila... Odnosnie cery to nadal nie wyglada zbyt dobrze,ale jest lepiej.Zaczne łykac Humavit-ze skrzpem i drozdzami.Kiedys jak go bralam to mi wlosy nie wypadaly,paznokcie byly mocniejsze...a i cera ladniejsza..Ale ja jestem strasznie niesystematyczna.I to jest ten minus.Antybiotyk czy tam anty,to biore zawsze,ale o witaminach czy wlasnie takich tabl. zapominam juz po kilku dniach :/ A odnosnie IZO to w przypadku mojego tradziku,chyba nawet nie byloby sensu brac tych tabltek,bo raz,ze niszcza watrobe,a dwa,ze na tradzik hormonalny raczej nie pomoga...bo organizm i tak bedzie robil swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoteryna zmniejsza gruczoly łojowe wiec napewno by pomogla, sek w tym czy poprawa by sie utrzymala przez dluzszy czas. Jednak wiadomo ze hormony lepiej i taniej leczyc hormonami. Zeby wiedziec co trzeba z tym zrobic potrzebne Kochana są badania poziomu hormonow bo bez tego ani rusz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja...Nawet nie wiem tak naprawde co dokladnie sie dzieje w tym moim smiesznym organizmie :) Nie wiem czego mam za duzo,czego za malo.A tak ogolnie to se Pogadam z ta moja smieszna dermatolog...tak sie jej zapytam czy leczyla kogos kto mial problemy z hormonami i mu IZO pomogl.Ciekawa jestem.A babki,ktora zapisuje do ginekologa zapytam czy moze mi wypisac skierowanie na badania hormonow i jesli tak to czy mam jakies znizki czy cos...no jesli lekarz z NFZ mi wypisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to,ze zapytam tej babki czy ginekolog moze mi wypisac te skierowania...bo wyszlo na to,ze mowilam o niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii88
co to jest IZO? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matii88
a izoteryna ja bralam erytromecyne czy cos takiego hiehie nawet nie pamietam ale nic mi nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdecydowanie nie to samo! IZO - to to samo co Roaccutane - najsilniejszy z mozliwych lekow - nie ma nic wspolnego z antybiotykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×