Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

wiadac masz tak samo powazny problem jak ja. ale ja chyba znalazlam swoja droge do wyzdrowienia. na razie jeszcze nie chce tak tego zachwalac bo ciekawe co to bedzie jak zakoncze kuracje ale wiaze z tym wielkie nadzieje. a jak po jednej glodowce sie nie wylecze to bede powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powolutku zaczyna wysypywać, ale nie takie typowe pryszcze tylko takie malusieńkie grudeczki i takie małe białe łebki. skóra przez to wygląda bardzo.. chropowato. mam nadzieje, że ma to na celu poprawienie stanu cery na dłuższą metę, nie zauważyłam, żebym się badziej przetłuszczała, może trochę, ale od tego mam puder matujący i jest ok. ogólnie differin nie zrobił narazie nic widocznie poprawiającego cerę, ale daję mu czas na rozpoczecie działania, jednek jak zauważę, że będę miała coraz więcej nowych syfów a nie będą one sukcesuwnie znikały zaraz wrócę do duacu. a glodówka to by mi się teraz przydała, bo sie rozpuściłam z jedzeniem pizzy i róznych takich pyszności lokalowych, ale tak to jest jak czlowiek siedzi cały dzien w robocie i nie ma czasu gotowac obiadków :) tylko nie wiem czy bym dała rade na samej wodzie przez kilka tygodni... chyba bym tam w pracy leżała plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zauwazylam ze sie szybko mecze. jak sprzatam w domu to z przerwami na male odpoczynki. jak ktos ma prace fizyczna to moglby sobie nie dac rady. a tak w ogole to zmienily mi sie troche upodobania kulinarne. na poczatku mialam wielka ochote na chipsy i takie rzeczy a teraz teraz tesknie tylko za miesem. slodycze mnie juz nie kreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, jednak to obciąża trochę organizm, jednak ten :wysyp\" jak to nazwałam wcale nie jest taki uporczywy, to są naprawdę małe kropki, taka kaszka mi się na twarzy zrobiła, ale jest jednak mankament, dzisiaj moja skóra w pracy normalnie...płynęła. przykładałam sobie chusteczki do twarzy zeby trochę sobie to odsączyc, ale ciekawe było to, że nie była to taka jednorodna plama tłuszczu na chusteczce, tylko takie wielkie kropy się robiły. tak jakby niektóre miejsca zdecydowanie mocniej się przetłuszczały, chociAż nie ma w nich pryszcza. dziwne, no ale narazie nie jeste niezadowolona z differinu, bi nie zaszkodził mi. zobaczymy jak będzie przed okresem znowu, to jest najcięższa próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem happy bo to prawda ze wraz z uplywem czasu na glodowce traci sie coraz mniej kg. i tak przez 7 dni stracilam tylko 1kg. na poczatku tylko tracilam jeden dziennie a po 5 dniach tak drastycznie mi waga nie spada:) i jestem tylko troszke ponad 5kg szczuplejsza. na mnie to i tak bardzo wiadac ale sie nie zalamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoja glodówka polega na niejedzeniu niczego czy stosujesz jakieś ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym spadl z wagi 5kg to bym sie chyba pahlastal :D ja jeszcze tyle musze przytyc zeby miec idealna wage:). Wlasnie zyjesz tylko o wodzie czy tez spozywasz inne produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie. Waze 59kb i nie moge przytyc, a naprawde nie ograniczam sie w jedzeniu. Byle bylo to zdrowe jedzenie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko najpierw lepiej zakoncz to co zaczela i zobacz czy nie ma nawrotu. Potem ewentualnie jesli bedziesz chiala mozesz zaczac od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
to chyba mogę się pochwalic, że walka z pryszczolami zakończona sukcesem :D:D nie dostalam zadnych niespodzianek przed ani w trakcie okresu..zostalo troche niewielkich blizn !!!:):):):):) cuuudownie:*:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn: 181 - tyle mam w dowodzie osobistym :) Wiem, ze malo. Nie moge przytyc niestety. Moj ojciec mial podobnie. Mogl jesc co chcial i ile chcial i do 30 roku zycia bylo okej, a pozniej juz zaczal tyc. Tyle, ze nie jest gruby, raczej chudy, ale ma poprostu brzuszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojniejsi sa szczupli faceci. przynajmniej ja wole takich. nawroty na pewno beda. jedna glodowka wszystkiego nie wylecze. to wiedzialam juz zaczynajac glodowke. zeby sie wyleczyc bede musiala glodowki powtarzac. ale i tak jest juz o niebo lepiej z moja buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga
---->miya to duac wyleczył Cię z trądziku ? no jeżeli tak to jestem jeszcze bardziej pozytywnie nastawiona do niego (u mnie 3 dzien kuracji) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataaaaaaaaaaaaaaa
ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataaaaaaaaaaaaaaa
DUAC. i czy moge isc bez recepty kupic na tłusta cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucam ten differin,do dupy to jest, wszystko co zaleczylam duaciem to teraz sie niszczy, mam okropny wysyp dzisiaj, tragedia. nie dam sobie zniszczyc twarzy, caa jestem w krostach, normalnie mam spuchnieta twarz, zamiast wysuszenia o jakim mowi producent ja mam silnie przetłuszczająca sie buzie, koniec z nim!! wracam już za chwile do duacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199119911991
retinoidy tak dzialaja na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
najprawdopodobniej bo nie stosowalam zadnych innych mocniejszych srodkow:):):) nie wiem moze zuzylam polowe tego opakowania?! nie wiem czy jakis udzial mial w tym borasol (2,40 w aptece) ale nim przecieral twarz na wieczor! a potem duac i spac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
jak mi przesuszylo skore to stosowalam taki krem z apteki CLOBAZA wtedy rezygnowalam juz z duacu:) na dzien stosowalam krem z ziaji z tej serii nuno..on taki delikatniejszy.. a teraz to juz tylko CEPAN na te blizenki (chociaz czesc po duacu sie rozjasnila) i potem chyba ten Acnedrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, no i na noc poszedł w ruch duac i jest troche spokojniej na mojej buzi, nie powstały nowe pryszcze a te grudki są już mniej widoczne. ale bede moze rtobiła tak, że raz duac a raz differin, nie wiem czy tak mozna, ale warto sprobować, dzisiaj twarz mnie boli, jak nakładałam podkład i musiałam go rozmarowac czułam normalnie ból, jakbym sobie jezdziła po zdartej skórze. zobaczymy jak to bedzie wygladało, jedno jest pewne, duac jest zdecydowanie lepszy od differinu acena jest taka sama, więc po co wogole zmieniac ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEADCELL
Differin to bardzo dobry lek tylko że leczenie nim trwa około 3 miesięcy. PO 2-3 tygodniach jego stosowania występuje pogorszenie. Nasila się trądzik, powstają nowe bolące grudki i zaskórniki. Jest to efekt "oczyszczania" wszystkch podskórnych brudów. Ja osobiście stosuje Duac i jest naprawde dobry... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko skoro duac jest taki dobry to jaki jest sens zmieniać go na gorszy od niego differin.nie widze w tym sensu.bede stosować na przemian bo differin niby działa na zaskórniki cxzego duac niestety nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 13 dzien na Aknenorminie i wczoraj balowalem z alkoholem. Zobaczymy jakie beda wyniki za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wiekszosc osob z tego topicu to swinstwo stosowala i jak by tego bylo malo znacznej czesci te swinstwo pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jednak pomaga i nie mam tego tyle co wczesniej, zawrotów tez nie mam no wiec jednak pomaga:) Nie wierzysz przeszukaj temat i znajdz zdjecia ktore zamieszczalem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe paulinko to ciesze sie ze Ci ziolko spasowalo :) ja nadal jestem wkropkach po differinie, no i odstawilam go calkiem, najlepiej bymi bylo go odsprzedac, bo nie jest przecież zuzyty, dwa razy sie nim posmarowalam...i 40 zł w błoto. to jakis koszmar, lekina tradzik powinny byc refundowane! nie wiem ile jeszcze bede czekać ązodzyskam ładny stan mojej buzi z czasow zanim zdradziłam duac... a teraz by bylo na pewno jeszcze lepiej, a jest gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×