Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Na glowe sobie zaloz te stringi to moze nastepnym razem slonce cie za mocno nie przypali ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula w glowe i do piachu... u mnie ok zadnych nowych syfów caly czas wychodza stare fagry i inne pierdoly z dnia na dzien jest tego coraz mnie, wiec wygladam coraz lepiej, przebarwienia powoli zanikaja a blizny staja sie mniej widoczne. ogolnie ok :). Musze tylko cos na blizny dorwac a bedzie bosko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
a u mnie tez wszystko samo poschodzilo (przebarwienia itd) :))) no coz.. oby tak dalej no nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Sluchajcie mam pytanie bo ja np w czasie brania Roaccutane ostatnie tygodnie to sie opalalilem mocno na baseniku i nie mialem zadnych przebarwieni przez to czy jakis powiklan wiec chce wiedziec czy po kuracji opalanie sie jest juz bezpieczne w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasss
dan911 ze sloncem to jest roznie na niektorych dziala dobrze a na niektorych zle.Ja naleze do tej drugiej czesci. Pomimo ze uwielbiam slonce z twarza musze uciekac gdzie pieprz rosnie jak sie tylko na nim znajdzie;/;/ caly czas musze na to uwazac bo jak posiedze na sloncu(mowa o czasie pow.juz30min i oczywiscie mocnym sloncu)to na drugi dzien jestem obsypana;/nie mowie ze bardzo ale wole juz poswiecic to opalanie.moj derma pow ze jezeli zauwazylam cos takiego pod zadnym pozorem nie moge wystawiac buzi na slonce bo w moim przypadku zwieksza produkcje loju:( mam nadzieje ze u Ciebie tak nie jest:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasasa
Błagam pomozcie!!!! zaczelam stosowac duac i mam problem bo nie dostalam informacji czym sie moge rano smarowac zeby nawilzyc skore?jestem po3dniu a buzie mam okropnie wyschnieta;/nie wiem czy tak ma byc i o to chodzi zeby ja wlasnie wysuszylo czy poprostu rano po zmyciu trzea ja nawizyc?? jesli tak to czego uzywaliscie albo co stosujecie??slyszalam ze krem nivea odpada bo zamyka pory?prawda to?jak dotychczas dla mnie byl najlepszym kremem nawilzajacym??i co teraz?? plis pozmocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
No u mnie nie jest :) jak sie opale to ladnie wygladam przebarwienia prawie niwidoczne i elegancko :) to po 2-3 tygodniach po Roaccutane mozna sie spokojnie bez nerwow opalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novvva
ulasasa ja smarują duac na noc a po 30 min po duacu smaruję z Iwostinu-krem intensywnie nawilżający, rano po umyciu twarzy też ten krem lub effeclar z La Roche Posey ludziska a ten skinoren na blizny to używacie dopiero po wyleczeniu trądxziku czy w trakcie? tak się zastanawiam, a nie mam czsu na czytanie tylu stron:) czy duac wysusza? czy wyciąga na zew. syfy? pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
duac wysusza skore i wyciaga pryszcze :) Mysle ze jezeli meczysz sie z tradzikiem to poswiecenie troche czasu na przeczytanie chociaz ostatnich 50 stron wyjdzie Ci na dobre :) Skinoren jest skuteczny na przebarwienia i tradzik a wiec mozna stosowac go jako antybiotyk zewnetrzny w czasie leczenia tradziku lub po wyleczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka18
a czy ktoś stosował duac więcej niż 1 raz na dobe? są jakieś skutki uboczne jak się zwiekszy dawkę? a jaki znacie dobry antybiotyk doustny? ja brałam tetralysal ale ani w trakcie leczenia ani po nic mi nie pomógł. znacie coś skuteczniejszego? miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma potrzeby zwiekszania dawki duacu, nie przyspieszy to niczego a tylko bardziej wysuszy skore, duac stosuje sie raz dziennie na noc mozna go zmywac woda , na dzien polecam jakis krem nawilzajacy najlepiej zeby troche matowal nikt nie lubi sie blyszczec :). Dan slonce tylko szkodzi na tradzik wiec lepiej go unikaj po duzej dawce moze byc maly wysyp ale nic wiecej. Sikoren to lekk na tradzik wiec nie ma sensu stosowac go po zakonczonym leczenia ;). Co do antybiotykow zapytaj lekarza on bedzie wiedzial najlepiej. Aha duac naklada sie na cala twarz w ilosci ziarenka grochu na wczesniej zwilzona twarz imijajac oczy, usta i dziurki w nosie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
no tak blondyn ale w tym momencie jestem wyleczony z tradziku :) widzisz bo mi wlasnie nie szkodzi, nie mam wysypow przebarwien i innych skutkow ubocznych wiec chyba teraz gdy juz 2 tydzien po kuracji jest to chyba nie ma zadnego ryzyka? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko 2 tyg napewno wszystkiego jeszcze sie nie pozbyles ja bym sie wstrzymal, lata zostalo malo to juz mozesz oszczedzic ta twarz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
ale jade jutro do sopotu na tydzien :D wiec nie dam rady oszczedzic :P no nic zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasasa
stosował ktoś z Was maść ochronna z witaminą A zeby nawilzyc skore stosujac duac?? i czy moge smarowac sie mascia czy jakim kolwiek innym kremem nawilzajacym po nalozeniu duacu i odczekaniu np.30min?nie traci on(duac)wtedy swoich wlasciwosci?? robiłktos z Was tak?? novva czytalam ze Ty tak robisz ale polecil Ci to derma nie chce ryzykowac gdyby przez ta masc czy jakis krem duac mial nie dzialac;/;/ prosze o odp i z gory dzieki:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagitte
witam wszytskich moja cera>: nigdy nie widzilam nikogo w moim otoczeniu z taka twarza jaką miałam , mam ja. jest na niej chyba wszytsko : ropne, zaskorniaki, i podskorne zaskorniaki , moją twarz zapycha wszystko , doslownie wszystko co nawilza , wydalam kupe kasy na rozne kremy nawilzajace , bo przeciez trzeba bylo tez nawilzac czyms stosując te wysuszajace masci wszystkie.... ale i tak nic mi nie pomagalo. uzywalam:mnostwo antybiotykow tetrasyli, skinoren,differin,duac,brevoxyl, davercin , jakies apteczne i wiele innych nazw juz nawet nie pamietam, effaclaryitd porazka.... wygladalam jak potwor dopiero jedna lekarka rodzinna polecila mi jednego prywatnego derma , poszlam,przepisal mi bronchowax czy jakos tak i summed , nie pamietam dokladnie jak sie to pisze .i wkonu widze ze moja cera zaczyna dochodzic do siebie , skora zaczela sie goic bo przestaly mi wyskakiwac pryszcze.ale i tak to co te cholerne pryszcze zrobily z moja twarza i tak nie da sie ocfnąc, watpie by te wszytkie blizny kiedykoliweik zeszlyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Wylecz do konca a potem sie zajmiesz bliznami, wszystko da rade usunac : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_liska
Witam. Przepraszam ze nie na temat zbytnio. Na trądzik( taki grudkowy z ropą) dermatolog przepisala mi antybiotyki tabletki SUMAMED (3 TAB POWLEKANE 500MG) - 2 opakowania no ale jak sie okazalo po moich badaniach na nieregularne miesiaczki mam brac hormony - no wiec niepotrzebnie kuplam te tabletki SUMAMED - zaplacilam za nie na receptę za 2 opakowania 52.53 Jesli ktoras z was je stosuje i potrzebuje to mogę taniej odsprzedać - data wazności 01.2011 Moge je sprzedać za 2 opakowania 45zł - ewentualnie chociaz jedno opakowanie za 22 zł. W razie pytan podalam maila. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Jak doliczysz przesylke do tych 45zl to bardziej oplaca sie isc do apteki i samemu kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....kropka.......
A te 2 opakowania to na ile starcza? jaka dawke kazala Ci brac dziennie ta lekarka? Mnie deratolog proponuje kuracje Summamedem. Odpisz. Jakby co, to jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....kropka.......
ok, napisze maila do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
ja bym sie targowal.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasasa
czy jest ktos kto odpowie na moje wyzej zamieszczone pytanie?? plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczaca od lat z trądzikeim
Czy duac usówa "czarne kropki" i zaskórniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Najlepiej zwykle krem nawilzajacy po duacu aby nie zapychac skory :) Duac jest chyba tylko na pryszcze na skorze a nie pod nia.. moge sie mylic bo nie uzywalem tego nigdy sugeruje sie jedynie tym co pamietam z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novvva
olasasa z wit A w silniejszym stężeniu nic nie używałam, a co do tyvh 30 min i potem kremu-to zalecenia mojego dermatologa, jak nie nawilżysz to rano możesz mieć trochę podrażnioną skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka18
ja używam DUACu od tygodnia i powiem wam szczerze że nie wierzyłam że coś pomoże a tu taka rewelacja! rodzice, rodzeństwo, normalnie wszyscy się dziwią jaka poprawa! co prawda jeszcze przebarwienia mam ale zaskórniki zniknęły wsztystkie, na czole miałam kaszke a teraz nie mam nic, skóra jest gładziusieńka i delikatna tylko na policzku mam 2 gule ale są już mniejszye i wierzę że to już kwestia czasu jak znikną. to naprawdę dobry specyfik! polecam gorąco! '' Walczaca od lat z trądzikeim- Czy duac usówa "czarne kropki" i zaskórniki?'' odpowiadam: nie wiem jak w innych przypadkach ale w moim usunął i cieszę sie z tego powodu. głowa do góry tobie też pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasasa
novvva dziex za rade:) kurde jak na razie to ten duac chyba na mnie nie dziala:(mam wiecej tych okropnych pryszczy ale mam cien nadziei ze to tak ma byc ze ten duac wyciaga mi ze skory wszystko co tam siedzi i jak juz wszystko wyhdzie to bedzie poprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×