Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Dan911
Zawsze podrywalem :P ale teraz na prawde chodze z glowa do gory :) tzn od jakis 3 miesiecy.. Kuracja trwala od 18 grudnia do bodajże 5 sierpnia, cena oj.. na poczatku kupywalem opakowania po 220zl (30x20mg) potem 180zl a na ostatnie kilka miesiecy znalazlem apteke gdzie 30x20mg kosztowalo 120zl, w sumie wyniosla mnie kuracja ok. 3tys. zl.... No ale jak ktos nie wiele wazy np 50kg i bedzie kupowal po 120zł opakowanie to najwiecej powinien wydac 1300zl. Lojotok sie skonczyl po 5 tabletkach stosowania :) tak jest do dzisja, cera normalna :) blondyn skonyczl przede mnie kuracje ale nie wiem czy dalej sledzi to forum? :P doniedarko jest w trakcie :) powodzenia no i mmj skonczyl juz dawno musze sie do niego odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novvva
dan a czy miałeś na początku kuracji nasilenie trądziku? a orientujesz się czy jest sens to stosować gdy jest lżejszy trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Oczywiście, że miałem na silenie. Wysyp chyba nie ominął nikogo : ) Było ich może z 5, każdy co raz to słabszy. Jeśli lekki, ale, jak ja to mówię, upierdliwy - to tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Dan nie widzę zdjęć :( :( daj jeszcze raz bo linki nie działają... novaa-ja mam lżejszy trądzik i też przechodzę kurację IZO, miałem mega wysyp,teraz jest trochę lepiej...trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
no bo juz usunalem :) czekaj pokaze Ci jak teraz wyglada buzka moja bo jak wygladalem wczesniej to chyba sie domyslasz.. :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b41adc5fb8bd1e69.html To aparacikiem 2mpix bez fotomontazu z kontrastem podciagnietym wiec powinno byc widac wiecej jesli mialbym przebarwienia.. a dobra masz.. tak bylo 12 marca :D (inna fotka tylko niz wczesniej dawalem) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d673c2575e068acd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochach
dan911 oroszę napisz co stosowałes bo nie chcę czytać tego wszystkiego bo mi się w głowie lasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochach
witam prosze doradzcie czy ten duac to tylko płyn, zel czy maść i czy bez recepty mozna go kupić w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Troche lektury nikomu nie zaszkodzi :) Pisalem kilka postow wyzej ze stosowalem tylko Roaccutane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochach
wiem wiem ale ja czytam juz 3 takie forum i każdy pisze co innego a temu pomogło a temu bez efektu itp tak więc jak pisałam to nie-lenistwo ale mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
ale ta fotka z marca to już w trakcie ROA,tak? Mamy zupełnie inne trądziki,tzn Ty już nie masz :P :D Moj zajmuje mniej miejsca, ale syfy chyba mam trochę większe...i tak na tej fotce nie wyglądasz źle, wiadomo:) nie wypowiadam się zbyt dużo co do efektów, bo to oczywiste, że pozazdrościć można :) pozdroo brachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze siedze ale czytal tylko na wyrywki jak mam czas, u mnie ok czekam az blizny stana sie mniej widoczne :). Jesli pojawiaja sie wypryski to malutki i najczesciej po goleniu, ostatnio byly 2 na brodzie ale po 2 dniach ani sladu po nich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
doniedarko tak to był 83 dzień kuracji.. czyli już trochę czasu bo w sumie trwała kuracja jakoś 180dni chyba.. w grudniu była masakra.. ;] ale Ty chyba przebarwień i blizn nie masz? :) i kiedy kończysz? blondyn to dobrze ze jesteś :) słuchaj ja tez tak mam :P jak się ogolę czy pod włos czy z włosem to i tak zawsze wyskoczą małe krosteczki, ale od razu potem robię wodą po goleniu do takich właśnie uczuleń od Nivea (bez alkoholu dla skory wrażliwej) i rano buzia już gładziutka :D A u Ciebie dużo zostało jeszcze śladów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Blizny mam malutkie, to dzięki zabiegom na początku roku. Są tylko w środkach policzków. Plam po 6cio miesięcznej kuracji Skinorenem miałem może ze 3, ale po wysypie ich przybyło. Dam radę jakoś :P Jeśli chcę dobic do 120mg/kg to kończę w marcu, a jeśli 150mg/kg to połowa kwietnia jakoś. Blondyn a Ty ile jesteś po skończonej kuracji? Jak u Ciebie z łojotokiem? I u Ciebie Dan też, jak łojotok? Ja miałem masakrę jeszcze 2 tygodnie temu,kończył mi się 5cio tygodniowy wysyp Teraz od dłuższego czasu nie mam poważnych syfów na policzkach.Jedynie coś małego zdarzy się w okolicy czoła i ust(broda i kąciki ust najczęściej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
doniedarko 150kg stanowczo nie!! :P 120mg/kg to dawka wymagana, gdy konczysz taka kuracje i cos jeszcze masz na twarzy to wtedy mozna dobic do 150mg/kg :)) tak mi wytlumaczyla dermatolog, ba nawet powiedziala ze moglem ostatniego opakowania juz nie brac :) No nie mam nie mam juz dawnooo :D cerna normalna, odpukac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pozostaly glownie blizny po wyciskaniu, a tak to jeszcze malutkie przebarwienia oraz kilka zaskorników - jednak to kwestia czasu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Blondyn, a kiedy Ty skończyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
blondyn tak przy okazji moje imie odmienia sie "Dan - Danem" wiec bez apostrofy moze byc :D heh :)) ale nie szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina11
hej Duac to krem który stosuje sie na noc na choeobowo zmienione miejsca i jets tylko na recepte i kosztuje ok 40 zł. Jest bardzo dobry i naprawde sa efekty przt regularnym stosowaniu. Polecam,mi pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja25
Sprzedania Duac Once Daily Gel 30g. Kupilam go pare dni temu i niestety mimo ze lek jest podobno bardzo dobry na zaskorniki, mnie uczulil, dlatego po 2 dniach stosowania musialam odstawic. Mam jeszcze paragon z apteki, jesli ktos jest zainteresowany by odkupic za polowe ceny to podaje moje namiary: 669-934-861 Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja25
Sprzedam Duac Once Daily Gel 30g. Kupilam go pare dni temu i niestety mimo ze lek jest podobno bardzo dobry na zaskorniki, mnie uczulil, dlatego po 2 dniach stosowania musialam odstawic. Mam jeszcze paragon z apteki, jesli ktos jest zainteresowany by odkupic za polowe ceny to podaje moje namiary: 669-934-861 Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
wystarczy raz napisac.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
i co znowu taka cisza :D:D to moze ja sie odezwe ze sie przedwczorajsza pepsi dokatowalem :D mialem wczoraj lekka goraczke (tak czulem) a dzisiaj 36,0 C temperatury :P na szczescie sam sie lecze a nie antybiotykami nie u lekarzy wiec czuje sie juz dobrze :)) moja siostra tez zachorowala wiec uwazajacie bo znowu grypa i angina sie rozsiala :P ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek12435
www.tradzikforum.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazii
Cześć.Jestem na tym forum pierwszy raz.Z trądzikiem mecze sie od 13 roku życia,teraz 23 lata i niestety problem nie zniknął a przesłanek do tego aby chciał znikać też nie ma.Byłam ostatnio u dermatologa (zresztą nie pierwszy raz ale teraz u innego) który przepisał mi Tertracyklinum i Duac.Zastrzegł żebym się nie denerwowała bo przy początkowym używaniu tetracyklinum będę miała ostry wysyp a duac mam używać co drugi bądź trzeci dzień bo bardzo podrażnia skórę a moja jest bardzo wrażliwa.Ale żadna z tych przestróg się nie sprawdziła tzn.jak zaczęłam brać teracyklinum (mija już 2 tygodnie) to prawie natychmiast zaczęły mi znikać pryszcze i tak jest do tej pory a duac nie powoduje żadnych podrażnień,nawet mam wrażenie że w ogóle nie działa mino że stosuje prawie codziennie.Wiem że każdy może sobie pomyśleć że czego ja właściwie chce jak mi pryszcze znikają ale mi chodzi oto że boje się że po pewnym organizm zadziała inaczej czasie bo na samym początku skóra się nie oczyściła przez wysyp i zrobi to później. Mam pytanie czy komuś się tak zdarzyło? Czy miał podobne objawy po zażywaniu tetracyklinum i używaniu duac-u?Może ktoś już wcześniej o tym pisał ale wierzcie mi że przeczytanie 232 postów jest naprawdę nie możliwe .Więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od dziś będę stosować Duac 30g . Trądzik mam od 6 klasy podstawówki, ale pierwsze jego znaki pojawily się już w czwartej teraz chodzę do 2 klasy liceum...Z moim tradzikiem jest roznie raz lepiej a raz gorzej w wakacje juz sie cieszylam bo pryszcze mi poznikaly (pilam ziola o dzialaniu anty androgennym), ale deramtolog stwierdzil, ze to raczej byla zasluga slonca... Teraz gdy zaczela sie szkola stres i nie wyspanie pryszczy wyskoczylo mi jak dawno juz nie mialam...Dostalam okres i już się goją...Czasem sie zastanawiam czy te moje pryszcze to nie sa na podlozu hormonalnym, ale nawet kiedy nie mam wypryskow to moja skora jest bardzo brzydka...Mam mnustwo blizn, plam, duze zaczerwienienia. Po prostu jestem czerwona i mam nie ladna nieregularna cere, ten brzydki efekt jest tym wiekszy ze z natury mam bardzo jasna karnacje...Takze bez makijazu to ani rusz... Mialam pecha i trafialam wciaz na dermatologow ktorzy zapisywali lekarstwa firm z ktorymi mieli \"kontrakt\" albo po prostu strzelali sobie co akurat moze pomoc...Raz dostalam nawet antybiotyk na kiłe bodajże ;P Teraz postanowilam, że nic nie mam zamiru nic lykac...I sprobuje sobie pomoc Duac\'em, chcialam jeszcze pić glistnik jaskolcze ziele, ale boje sie laczyc ziola z antybiotykiem... Ponadto mam myc twarz Cetaphilem i nic innego nie uzywac, jednak mam wrazenie ze ten Cetaphil niedokladnie myje mi twarz :/ A szczegolnie gdy mam makijaz czy ktos z was tez tego uzywa? A no i mam jeszcze pytanie na ile starcza Duac 30g ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie posmarowalam nim twarz...Mam uczucie goraca i troche szczypia mnie oczy.Tez odczuwacie takie objawy? Zauwazylam tez ze ma stosunkowo krotki termin waznosci bo do Lutego 2009 roku... No w sumie maksymalnie 3 miesiace mozna go stosowac, wiec moze ten termin celowo taki krotki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
no to eksperci od duacu niech sie odezwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZiom
DUAC mi pomagał przez 2 miesiace a poźniej znowu to samo więc jak masz powazny problem z tradzikiem to DUAC ci nie pomorze . Ja juz sam niewiem czego stosowac i zaczyna mnie to juz wkurzać bo mam okropny tadzik i zaczerwieniena ktore juz mi z około 2 miesiecy nie zchodza :( MOze ktos z was zna jakis dobry lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1989
Mi Duac 30g starczył na ok 1 miesiąc, zaczęłam właśnie drugą tubkę i przyznaję, że odkąd leczę trądzik (ładnych parę lat) jest to najlepszy lek. A pieczeniem się nie przejmuj, u mnie też wystąpiło, poprostu odstaw maść na jadną noc :) Muszę też wspomnieć, że walczę głównie z zaskórnikami...ropne krostki to u mnie od jakiegoś czasu rzadkość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×