Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość edziek244
Wydaje mi sie, że malowanie się nie powinno zaszkodzić. Jak już ktoś wcześniej pisał, teraz kosmetyki sa tak produkowane, żeby pomóc, a nie zaszkodzić. Dlatego wybieraj kosmetyki dla cery trądzikowej i powinno być ok. Ja sama się purduję, bo nie sposób chodzic z takimi pryszczolami na twarzy,niczym ich nie maskując(chociaż troszkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka
Hej, ja stosuję go 2 tydzień i widze efekty!!! Na czole pojawiały mi sie krostki, a teraz jest czyściutko, musze jeszcze doleczyc brodę skronie i bedzie super!!! Polecam, jest na recepte i kosztuje ok 38 zł 15 mg, ale warto. Jest wydajny, skóra jest na drugi dzień przesuszona, ale ja wytrzymałam 3 dni i dopiero zastosowałam kremy nawilżające, a teraz skóra już się przyzwyczaiła i wygląda super. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziek244
Dzis byłam znowu u pani dermatolog i powiedziała mi, że przy używaniu tego żelu konieczne jest nawilżanie skóry rano i w ciągu dnia, ponieważ (jak wiadomo), wysusza on skórę. Oczywiście ja to robiłam, bo strasznie mi Duac wysuszył twarz, ale niektórzy moga nie wiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
ja stosuje duac od 2 miesiecy czy nawet wiecej i nie nawilzam skóry poniewaz sie nie łuszczy duac mi strasznie pomogl tylko boje sie go odstawic ...ze znowu powróci ten koszmar. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziek244
Mozliwe, że niektórym sie skóra nie łuszczy, ponieważ to jest skutek uboczny, ale tak czy siak nawilżanie jest ważne. Teraz, po 3tygodniach też mi się wydaje, że zaczyna mi mniej pryszczy wyskakiwac i mam ładniejszą cerę.Ale po pierwszym tygodniu byłam załamana, bo tak mnie strasznie wysypało.Ale lekarka powiedziała, że to tez normalny objaw u niektórych.Mam zapisaną już 2 tubkę, ale jeszcze muszę pierwsza wykorzystać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek wdz21
Do =>rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek wdz21
Do =>rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek wdz21
Do =>rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek wdz21
cos nie chce dzialac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek wdz21
raz jeszcze do rewelacji. Czy te peelingi ktore stosowalas to czym byly robione tzn jakie srodki? Dermatolog Ci je robil osobiscie czy cos przepisal i sama zrobilas ??? Ja stosuje differin i duac mam sucha skore ale sie swieci jakbym nasmarowal ja olejem ;] i czuje ze sciaga nawet po umyciu sama woda. Co bys polecila na nawilzenie tylko zeby mi nie wywalilo. O! a ten peeling to polegal na zluszczaniu kwasem czy mechaniczne bo ja generalnie jak pojde to na oczyszczanie mechaniczne na poczatek, co pierwsze zrobic mechaniczne czy tymi kwasami? Jeszcze jedno pytanie ;] czy po tym oczyszczaniu to nie nasilil sie tradzik tzn. pryszcze wywalily a moze produkowaly sie zaskorniki na nowo? Co stosowac na podleczenie skory po takim zabiegu ? Wybacz za tyle pytan :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaacccce
stosuje duaca przez tydzien i moja twarz wyglada jeszcze gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziek244
Wytrwaj jeszcze z tydzień, może ci się poprawi.Ja też tak miałam. A jak się po 2 tyg. nie poprawi, to odłóż to w cholerę , po co psuć sobie bardziej cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek wdz21
A czym najlepiej nawilzac skore podczas stosowania duacu? A duac dziala na zaskorniki bo u mnie sie produkuja :/ jak to zatrzymac, dermatolog mi przepisala wlasnie duac i defferin no ale to pomoze? Ja nie uzywam zadnego kremu do nawilzania moze blad a skora mi sie "swieci" nawet po umyciu woda po jakims czasie, a myje twarz mydlem Lubex. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziek244
Ja sobie kupiłam intensywnie nawilżający krem z serii Lirene Dr Ireny Eris i uważam, że jest niezły. Coprawda nie mam doświadczenia z kremami nawilżającymi,ale już nie mam tak suchej skóry.Wkurza mnie tylk jego konsystencja , bo jest taka półpłynna powiedziałabym, a nie używam takich kremów, i troszkę zapach, bo jest taki najzwyklejszy-kremowy, a ja lubię zapachy owocowe itp.jednym słowem-inne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek wdz21
A wiesz moze Edziek244 ;) i Pozostali cos o kremie cutibaza? Czytalem wczesniej o nim na forum. Pewne osoby stosowaly go ale po oczyszczaniu twarzy gdy jest baardzo wysuszona, a czy podczas stosowania tego duacu to czy nie bedzie za bardzo natluszczal? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziek244
Ja go nie stosowałam, ale coś mi się obiło o uszy, że jest on tłusty.A może to był inny krem??Nie wiem:P Tak czy siak ja tam wolę nie natłuszczać tej mojej biednej twarzyczki, tylko ja nawilżać, a do tego są kremy nawilżające. Poza tym ja nienawidzę mieć na buzi nic tłustego i wszystko co się natychmiast nie wchłania odrazu odpada(no chyba, że lekarz to przypisze:P) A tak swoją drogą nie obiło sie wam o uszy co jaki czas powinno się oczyszczać twarz u kosmetyczki??A może to nie jest zalecane przy cały czas trwającym trądziku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateom
ja stosowałem już chyba wszystkie możliwe preparaty - najbardziej byłem zadowolony z isotrexinu ( ale jak sie okazało problem wrócił po pewnym czasie ...) teraz czas na duac hmm pewnie też korzyść bedzie krótkotrwała juz trace jakakolwiek nadzieje przecież nie bede sie cale zycie jakimis zelami smarowal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl89
dzisiaj bylam u dermatologa i przepisala mi ten duac....tylko mam zaczac brac jak skonczy mi sie isotrexin(-on mi zabardzo nie pomogl bo stosuje go juz od dluzszego czasu) A oprocz tego biore doustnie sumamed. Jestem po 2 pulsie (jest ich 4) i musze przyznac ze efekty sa widoczne...tylko ciekawe na jak dlugo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellenaj
ja duac polubilam mimo wszystko....jednak jak tylko rozstalam sie z nim na 3 dni-od razu i 3 duze krosty wyskoczyly...czy wszyscy jestesmy skazani na te specyfiki po grobowa deskę, zeby wygladac jak człowiek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziek244
Mam wrażenie, że tak...niestety:( Co ja bym dała, żeby sioę wyleczyć z trądziku... Ale w chwilach zwątpienia myślę sobie, że inni mają gorsze choroby i żyją, i przestaję się wtedy użalać nad sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl89
Nie martwcie sie " zwiekiem to podobno mija" kazdy mi tak mowi;/ tylko ile mozna czekac....;( mam do was takie male pytanko: czy stosując Sumemed (i Duac) mozna isc na solarium?? Bo wiem ze niektore antybiotyki "tego nie lubia"... Kurcze,pomozcie bo nie wiem co robic,a zbliza sie wazna impreza i chcialabym miec troche opaloną ta buzke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm8765
używam duac od srody i dzis pojawiło mi się na całej twarzy zaczerwienienie/wysypka:( zdażyło się komuś coś takiego? w ile przechodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellenaj
girl 89...no nie wiem czy tak z wiekiem mija...ja mam 25 lat i nie mineło...a pani dermatolog mi powiedziala, ze teraz granica tradziku sie przesuneła do 30 roku zycia z powodu stresu i zmiany trybu zycia...wiec jeszcze tylko piec latek mi zostało z tymi pieknymi ozdobami na twarzyczce huuurararaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loner
moj dermatolog stwierdzil ze duac moze byc stosowany tylko w okresie kiedy nie ma mocnego slonca (czyli pozna jesien, zima) bo promienie UV powoduja ze skora leczona wlasnie tym specyfikiem zostaje przebarwiona. teraz jest styczen i niby zima na calego ale za oknem jak jest, kazdy widzi. jestem po drugiej nocy z duakiem i bylem dzis na polu przez dobre 3 godziny. temperatura do poludnia byla niemal jak na poczatku wiosny (+10) i slonce swiecilo na calego. po powrocie do domu z przykroscia stwierdzam ze cala twarz (w miejscach gdzie smarowalem duakiem, omijajac okolice oczy i ust) jest cholernie czerwona! wygladam jakbym sie caly czas czerwienil ze wstydu:/... czy to mozliwe ze w tak krotkim czasie moglo dojsc do przebarwien? jesli tak to sam sobie jestem winien bo wiedzialem ze dzis bedzie sloneczny dzien... szkoda tylko ze nie dla wszystkich...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loner
nie wiem juz teraz czy stosowac to dalej czy dac sobie spokoj... wprawdzie to sam poczatek leczenia duakiem ale zaczyna sie nieciekawie. i jeszcze jedno. w ile mniej wiecej schodzi ten rumien z geby? dzieki z gory za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellenaj
no dziwne z tym zaczerwieniem, przeciez nie ma teraz silnego promieniowania uv..a moze to po prostu taka reakcja na poczatku kuracji i wszystko przejdzie.wiele osób sie skarzyło(łacznie z e mna), ze zsypałao je konkretnie juz na poczastku stasowania duacu.ja nie zaprzestałam i po miesiacu widze znaczną poprawe...no chyba ze sie najem czekolady...to jakies dwie , trzy sztuczki wyskoczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonyburaczek
a ile duac kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm8765
bylam dzis u dermatologa.. okazalo sie ze mam uczulenie na antybiotyk zawarty w duacu. loner, moze masz to samo? czerwonyburaczek- duac kosztuje ok 35 zl. Moge Ci odsprzedac moj - prawie pelny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loner
uczulenie odpada. ale moze faktycznie to jest tak tylko na poczatku leczenia. zaryzykuje i dzis sie tez poczestuje duakiem na noc. zobacze jak bedzie... a tak na marginesie to ponoc bardzo dobry jest sudocrem. to jest masc na pieluszkowe odparzenia dla niemowlakow:), ale moga go tez stosowac dorosli na problemy ze skora, zwlaszcza tradzik. http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=308 rzuccie okiem na link i poczytajcie opinie. same pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×