Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kerr

Walczyc?

Polecane posty

Gość kerr

Od miesiaca jest z nowym, rozstalismy sie ze soba 3 miesiace temu, a bylismy razem 1,5 roku. Dzisiaj napisalem jej wszystko od serca. Odpisala mi, ze to najpiekniejszy sms jaki kiedykolwiek dostala, ale jednoczesnie napisala, ze nie jest w stanie mi na niego odpisac... Poprosila zebysmy kiedys pogadali, na koniec dodala "cholera :'-(((((((((((". Nie wiem juz co robic... tak bardzo ja kocham, ale nie wiem co z nia... co robic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odpowiem tak
próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozłacana
Widać, że ma do Ciebie szacunek, a to dobry znak! Myślę, że masz pewne szanse, ale nie możesz sie załamywac i poddawać! Oczywiście, walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerr
Praktycznie nasze kontakty sa znikome, sporadyczne. Chodzi z nim miesiac i niby go kocha... Jednoczesnie twierdzi, ze bylem pierwszym i jedynym, ktorego kochala mocno i cala soba... Dopiero dzisiaj pokazala mi swoja ludzka warz, dotychczas bylem jej raczej obojenty, ale widac, ze tym smsem cos sie ruszylo... Boze, mam wyrzuty sumienia, ze mieszam jej tak w glowie, do tego jej chlopak, nienawidze go z calych sil, jeszcze zanim zaczal z nia byc, ale teraz czuje sie, ze zachowuje sie egoistycznie... Mimo, ze go nienawidze, nazwal mnie "zjebanym i pustym czlowiekiem". Ale ja ja kocham...Taki mam metlik w glowie... Tak bardzo ja kocham, tyle problemow, tyle skomplikowan... Wczesniej czy pozniej bedzie musiala wybierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie....
to nie miłość, jeśli stawiają kogoś pod murem i każą wybierać. miłość jest wtedy, kiedy dwoje ludzi chce tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerr
Aleja nikogo nie stawiam pod murem, zreszta i tak jestem bez szans :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemność wieczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerr
I co z tego,skoro mi wczoraj napisala,zeto najpiekniejszy sms jaki kiedykolwiek dostala...I taksiedlaniej nie licze:-(Dzisiajranotylkopowiedziala,zebymprzyszedl na jej urodziny, bo wyprawia jutro (18). I tak nie ide,pocomamsie narazac wlasnowolnie na tortury?;-/ A tak poza tym... nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo2323
A dlaczego sie rozstaliscie? to byla jej czy twoja decyzja? bo jezeli ona tak chciala, to ja po prostu olej. moze znala go juz wczesniej i rzucila Cie dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×