Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agula28

razem to czy osobno??????????????????

Polecane posty

W wielkim skrócie.Byłam w związku 3 lata.Było cudownie.Mieszkaliśmy razem.Postanowilismy wrócić do rodzinnego miasta.Ja znalazłam szybciej pracę.Wróciłam sama.Po miesiącu pierwsza kłótnia.Wytłumaczylismy sobie wszystko. Znowu ok.Ale tych kłótni coraz więcej.On nadal szuka pracy. W końcu zerwał.Jako powód podaje, że jest zły, beznadziejny, że stale robi coś nie tak, że ja tylko przez niego płacze.On tak nie chce.Ma tego dosyć. W sierpniu pojawił się temat Ślubu.Najpiewr wszystko ok, potem zaczął sie wycofywać.Ok.Powiedziałam i tak uważam, że slub mi nie jest potrzebny, na pewno nie teraz.Kiedys na pewno tak. Okryłam, że loguje się na portalach randkowych.Powiedziałam, że jeżeli jest to tylko takie zwykłe gadania, i niczego innego poza tym tam nie szuka, to ok.Rozumiem.ZOstał tam sam.A on , ze to jest głupie co robi i ze bez sensu.Za fajan jestem, zeby byc z kims takim. Udało nam się jako tako porozmawiac.Staneło na tym, że mamay zacząc od nowa.Oficjalnie nie jestesmy parą.Ale mamy się spotykać, sprawdzić czy m,ożemy być ze sobą z miłości.Tylko dlaczego to ja mam sie starać, zabiegac o spotkania, utrzymywac kontakt telefoniczny.On nic nie robi w tym kierunku.Ja go kocham(on mówi, ze kocha mnie też), więc na pewno nie odpuiszcze tak szybko.Ale czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
PO CO MIESZKASZ Z FACETEM BEZ SLUBU.PRZEZ TO TE PROBLEMY.JAK SIE zastanowisz,to zrozumiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przeżywa
jakiś kryzys, może spowodowany brakiem pracy, tym, że ty ją znalazłaś a on nie albo chce się wycofać, i nie za bardzo wie jak to zrobić. Porozmawiaj z nim otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha.Pewnie, żebym chciała porozmawiać.Ale on jakoś nie bardzo się do tego garnie.Nie chcę mu robic wyrzutów.Ale chce wiedzieć, jak jest naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna sprawa i trudno tobie cokolwiek podpowiedziec , bo po prostu nikt nie zna ani ciebie ani jego, a to co napisałaś ... to nikt odpowiedzialny nie moze nic tobie powiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×