Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prinnce

co pomaga na zranione serce???

Polecane posty

Gość prinnce

co pomaga na zranione serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo następca tego
który serce zranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinnce
Ona jest z kim innym, gdy widze ich razem moje serce pęka:( Chciałbym cofnąć czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo następca tego
hmm, to ty jesteś on a nie ona :-) No coż, w tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz. Tak bywa. Jeszcze niejedno rozczarowanie przed tobą. Do uczucia przecież nie można nikogo zmusić. Bo ono jest, albo go nie ma. Widocznie coś jej w tobie nie odpowiadało, skoro cię zostawiła. Może zamiast się zamartwiać wyciągnij jakieś wnioski na przyszłość. Albo znajdź kogoś, przy kim będziesz mógł być sobą zamiast przypodobac się partnerce. Przeanalizuja dlaczego się tak stało. Może zbyt mało dbałeś o swoją dziewczynę, może nigdy uczucia z jej strony nie było. Przyczyn może być tysiąc... Trzymaj się cieplutko i rozejrzyj w koło. Może obok jest ktoś, kto potrafi cię pocieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro, że tak Cię boli. Znasz już ten banał: czas leczy rany ... i przywraca do zycia. Z Tobą mój drogi na pewno wszystko ok. tylko tak się jakoś czasem kiepsko w życiu układa. Życzę powodzenia ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...karta Visa...za nią zapłacisz za absynt, panadol albo 2KC, sukienkę, kosmetyczkę, fryzjera ulubioną szminkę i olejki zapachowe. Bezcenna będzie jego głupawa mina, kiedy będzie na nowo chciał wylądować między Twoimi udami. A Ty go będziesz gniotła obcasem obojętności, wbijającym się w jego cewę moczową i toczyła w nim zrzerającą go z zazdrości żółć...* (*) Jestem facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups - jesteś facetem - no to postepuj tak samo tylko że analogicznie do kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinnce
pocieszyc.. ona zawsze byla blisko.. brakuje mi jej :( jak moge ja odzyskac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Budyn czekoladowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---- ty jak zawsze masz dobrą radę z tym ze ta akurat jest słuszna:) ale reklam oglądasz za dużo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma co stic ma rację nic tak nie podnosi poczucia włąsnej wartości jak widok żalu w oczach byłego ale myślę ze analogicznie moze być byłej drogi zrozpaczony kolego przysięgam ci że płynie czas płynie czas i zabija rany tylko daj mu czas daj czasowi czas... (sdm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze smaczna pizza w milym towarzystwie pomaga na zlamane serducho! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraznie pomaga alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert5005
Nic jestem ponad 5lat po rozwodzie i uwierz mi nic niepomoże trzeba żyć dalej wstawać rano pić kawe iść do pracy i żyć z cienżkimy ranami do konca życia samemu to jest moja pokuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce go bo jest niemęski przez wiele lat kłamał manipulował knuł. z innymi tchórzył,był nielojalny niedyskretny i bezpowrotnie zniszczył w niej uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i sie jej wstydził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×