Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAatja

Co to oznacza?

Polecane posty

Chyba najwyższy czas zdać sobie sprawę, że to nie ON. Mieszkacie daleko od siebie, widujecie się raz na miesiąc i ktoś tu mówi o przytłaczaniu? Przecież to raczej nie jest normalne, że przy tak żadkich spotkaniach nikt nie jest w stanie nikogo przytłoczyć. Tym bardziej, że jak piszesz miałaś wypadek, jesteś uziemiona w łóżku, a on zamiast w jakikolwiek sposób ulżyć ci i pocieszyć chociaż dobrym słowem, przyjeżdżać częściej opowiada ci dyrdymały o ciężkiej pracy. I ty uważasz że on cię kocha? Kocha tylko w dosłownym sensie tego słowa fizycznie jak przyjedzie raz na miesiąc i ma chętną kobietę stęsknioną. Myślę, że najwyższy czas się obudzić, zdjąć różowe okulary i trzeźwo spojrzeć na rzeczywistość. Po cholerę ci facet w którym w ogóle oparcia nie masz? Chcesz być jego mamuśką, która zaspakaja zachcianki. Pewnie jeszcze zwleczesz się z tego wyrka i wykwintną kolacyjkę przygotujesz na jego przyjazd wymuszony. Aha, nie przygotujesz, bo przecież do kumpli idzie. Co tam chora dziewczyna. Jak się załatwiła, to niech gnije w wyrku, a on sie będzie bawił. Przeczytaj sobie ze dwa razy to, co napisałam i przemyśl to. Jeśli taki układ ci odpowiada, to już twój wybór. Ale ja bym takiego dziada posłała na drzewo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAaatjaa
Do Wiesz co... Dziekuje, ciagle o tym mysle, i masz racje !! Otworzylas mi oczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się cieplutko i jak ochłoniesz, rozejrzyj się za bardziej odpowiedzialnym człowiekiem. Jesteś jeszcze w tym wieku, że masz dużo czasu na znalezienie właśnie tego jedynego, którego nie będziesz musiała błagać o spotkania, bo będzie chciał być z tobą każdą wolną chwilę. A ten z daleka - wyobraź sobie jak zaczęłabyś go \"przytłaczać\" gdybyście mieszkali razem. Albo jakby leciał na piwko z kumplami, bo chore dzieci płaczą a on musi po tej swojej ciężkiej pracy sie odstresować itp. Z daleka od takich typów. Chyba, że wszystko chcesz mieć na swojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
do wiesz co-> troche dosłpwnie odebrałaś to "przytłaczanie" o którym wczesniej napisałam.. wiem ze nie można kogos przytłoczyc swoja osoba będac w związku na odległośc.... chodziło o te smsy i telefony... facet musi mieć czas zatęsknic i pomysleć... a jak często dostaje od nas jakies info... to juz nawet nie czeka i nie tęskni.... bo na co...tak mi sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
KAatja.. byc 300 km od siebie to bardzo ciężko.... mi się nie udało.. choc nawet chyba nie zdązyło sie dobrze zacząc a juz zwiał.... tylko że bez słowa...- było daleko... moze za daleko... przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAatja
...Nie odezwal sie dzis...ja zreszta tez nie.. O dziwo mam dobry humor...w sumie zawsze taki mam !! Ale czekam co sie wydarzy !!!...Nie ukrywam, ze jestem dobrej mysli....i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy!!! Czytam wlasnie ksiazke "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" i musze przyznac..ze smieje sie sama z siebie , ze porobilam tyle bledow w stosunku do Niego...alez robilam z sibie idiotke...chyba mial niezly ubaw ze mnie, hehehehe Dobra lektura, Polecam kazdej Kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAatja
Dziekuje za kazde dobre slowo i wsparcie !!! Pomoglyscie mi bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>do KAatja => A ta książka to dokładnie o czym jest? jakis poradnik? I gdzie można ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
Fitness--> podaj adre mailowy to prześle Ci e-book... "Dlaczego mężczyźni kochaja zołzy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
.. wysłałam Ci tę książkę.... miłego czytania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
_aneczka_ --> jasne .. przesłałam Ci również pozdrawiam ciepło...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
Fitness zaraz sprawdze co Ci tam napisałam..... w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
POCZĄTEK 9264 a nie 6294 .. przepraszam najmocniej/...... jestem online... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz autorko :) ja pisze do ukochanej bez wzgledu na to czy jestem w domu czy w pracy bo ją kocham a co do wad? no cóż zawsze myslałem ze kocha sie kogoś nie za zalety tylko pomimo wad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
"...ja pisze do ukochanej bez wzgledu na to czy jestem w domu czy w pracy bo ją kocham.." Własnie o to chodzi.. bo ją KOCHASZ... tak trzymaj.. powodzenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
a mnie sie udało i związki na odległosc mają szanse mieszkamy 150 kilosów od siebie ale kochamy sie jestesmy juz 2 lata i planujemy wspólna przyszłość. Kilkanascie razy sie nie udało ale kilkunasty pierwszy sie udał i jest cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
... a propos wad..... nawyki i przyzwycajenia.. charakterek...nad tym mozna popracowac ale nie mozna nikogo zmienić... jeśli nie akceptuje się kogoś z jego wadami to nie akceptuje się go wcale... a gdzie tu mówić o kochaniu...a jesli ktos probuje zmienić druga osobę... to może najpierw powinien zastanowić sie nad samym soba.... Noah---> bardzo proszę...bo to piękne co piszesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katja, szkoda mi cię troszkę. Ja z moim mężczyzną możemy spotykać się częściej, doceniam co znaczy bliskość drugiego, ukochanego człowieka, lepiej mogę określić gesty, słowa i ich znaczenie. Kazdy jeden facet potrzebuje bliskości, i może temu twojemu amantowi zaczęło tego brakować. To nie jest dobry znak, że wyszukuje się w tobie wad i każe ci samej je analizować. To do nieczego nie prowadzi, on inaczej na ciebie patrzy. Życzę powodzenia i podejmowania samych dobrych decyzji. Dzieląca was odległość jest tu tylko probleme:( PS. Czy ja też mogę poprosić o przesłanie mi e-booka \"Dlaczego mężczyxni kochają zołzy\"? zielona102@o2.pl Byłabym wdzięczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzieli blisko 400 km ale nie pszeszkadza nam to w planowaniu przyszłości jestesmy ze sobą pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noach, to masz szczęście:) Ale wiele też zalezy od człowieka i jego charakteru. Odległość to swoisty test dla związku. Sama bym sie nigdy na niego nie zdecydowała bez poważnego problemu. Noach, jak często się widujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×