Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAatja

Co to oznacza?

Polecane posty

Gość jaśmina_28
Kulawa_gazelo---> poszło....miłego czytania ;) Noah--> wow.... 400 km.... bosko....tym bardziej trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulawa_gazela>> nie przepraszaj :)..widzielismy sie raz po trzech miesiącach nastepne za 3 tygodniejak dobrze pójdzie :) ....spotkanie było cudowne i przeszło nasze oczekiwania tylko...... teskni sie o wiele mocniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
.. kliknij prawym i poprostu wypakuj pliki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah, podziwiam cie kobieto;) Jaśmin, to jest w wordzie, parwda? To juz wiem w czym problem:P Zapomniałam ostatnio sobie go zainstalować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
kulawa_gazela... u mnie sie otwiera sie w adobe reader..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
no własnie i chciałam dodac że Noah to MĘŻCZYZNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
...mężczyźni potrafia kochać.. ale nie potrafia sie do tego przyznac.. co niektórzy.. boja się deklaracji.... miłości... bliskości... nie tylko cielesnej.. niestety.... Noah--> ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAatja
...Ja tez zawsze myslalam, ze jesli sie kogos kocha to nie za to kim jest ale kim jest...Osoba ktora nas kocha to taka, przy ktorej mozemy czuc sie naturalnie, nie musimy nikogo udawac, nie musimy nikogo grac.. Myslalam nad tym, i utwierszam sie w tym, ze to juz koniec...tylko zastanawiam sie kiedy on zamierza mi to powiedziec... ...a moze ja powinnam...bo chyba ( ????? ) zrozumialam ze to nie ten.... Przeanalizowalam nasz zwiazek...dopatrzylam sie tylu rzeczy, ktorych mi brakowalo z Jego strony, chocby wsparcia w trudnych chwilach... Dzieki WaM doszlam do isttotnych wnioskow...przejrzalam na oczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAatja
mała poprawka....hihih Kocha sie kogos nie za to kim jest a jaki jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
KAatja--> trzymam kciuki za Ciebie... życzę duzo siły i konsekwencji w podejmowaniu decyzji.. pozdrawiam....:).. ciesze się ze juz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAatja
Dziekuje jaśmina_28!! O dziwo, mam bardzo dobry humor, czytam ksiazke i nawet nie mysle o nim, ( jeszcze sie nie odezwal...ja tez nei zamierzam hihihih) Mimo ze wiem ze to juz "The End" - z mojej strony ( do konca nie wiem jak z jego, hihi) to czuje spokoj... Nie ten , bedzie inny !!! Byle sie nie poddawac !!! Bo nie warto takimi facetami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
.. Noah--> czułam ze mam do czynienia z dojrzałym mężczyzna.. hehe... piekny wiek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 🌻 jaśmina_28>>>spodziewałem sie raczej drugiego pytania.. co robi dziadek na kaffe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
Noah--> jaki dziadek???.... długo jesteście razem??.. te 400km od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAatja
Hehehe, Odezwal sie pierwszy...czyli te walke wygrałam... Zadzwonil rano..pytal o moje zdrowie...wyczul ze cos jest nie tak, bo ja nie bylam dla niego mila jak zawsze... A teraz wypisuje do mnie smsy, ze chce pogadac na gg...a ja nie mam czasu... Heheh, Nie sadzilam ze takie milczenie przyniesie taki szybki skutek...ale za to jaka mi to dalo satysfakcje... A jak jest u Was kobietki ?? Odzywaja sie do Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×