Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esfc

moj chlopak to mamisynek

Polecane posty

Gość esfc

da sie z nim zyc?czy ktos ma takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esfc
Co tylko się zbliżę, chywa mnie za cyca i chce ssać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esfc
do mamusi na obiad, z mamusia najlepsze rozmowy mamy zdanie number 1 mama zawsze go chwali mama wszystko najlepsze, obiad itd... wszytsko za niego zrobila nie umie herbaty zalac a jak mowie o powaznych rzezcach nie wie o co mi chodzi slubu sie boi a jaks ie ze man ozeni bedzie co 2 dni odwiedzla matke a ja zawsze na 2 miejscu ! ale kocha mnie ale ta milosc jest taka niedojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję. Byłam z takim 4 lata. To był koszmar. Może być różnie, w końcu nie wszyscy są tacy sami. Ale nie polecam. Zawsze będziesz nr. 2 w jego życiu. I zawsez Cię będzie z nią porównywał. To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez nie trzeba mieszkac
z mam zeby byc maminsynkiem wierz mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
moj tez jest strasznym maminsynkiem;( Jego mama wie wszystko najlepiej, tylko ona ma monopol na prawde, kazdy kto mysli inaczej niz ona mysli zle, jej plany sa wazniejsze niz moje (zaplanowalismy sobie wspolny wieczor, on do mnie przyszedl, po 20 minutach zadzwonila mama zeby wracal do domu i odwiozl jej kolezanke - jak by nie bylo autobusow a bylo jeszcze wczesnie - oczywiscie pojechal). Swoj plan dnia dostosowuje do planu dnia mamy... Mam tego dosc, dodam ze ma prawie 23 lata;( Zeby byla jasnosc - jego mama jest naprawde bardzo mila dla mnie, po prostu nie moge jej nie lubic. Ale wkurza mnie to ze on tak sie jej podporzadkowuje a ona nie liczy sie z jego planami. Jak zaczynam z nim o tym rozmawiac to mowi "przeciez to moja matka, matke ma sie tylko jedna". Tylko ze ja tez jestem tylko jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er3
moj ma 25 lat, caly czad jest mama numer 1, ale ja nie moge go chyba zostawic on mnie tak kocha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolinka smutna
Szczerze z pelnego serca !! Mamisyn zawsze nim zostanie dlaczego??Bo czuje sie tak dobrze!!Zauwazalny zaborczo kochany wychwalany!!Moj facet juz niedlugo moj ex doprowadzil mnie do choroby i na dodatek depresji nie napisze jaka to choroba bo mi przykro bardzo i nie chce aby ktos sie uzalal...Przez jego matki wychowanie doswiadczylam ze jest klamca oszustem pije pali bierze narkotyki i pisze smsy z dziewczynami po kryjomu wie ze wszystko zostanie mu wybaczone jest zadufanym narcyzem..Potrafil przyjezdzac po mnie pijany do mojej mamy domu a to nie tak blisko od siebie mamy 700km!! i oswiadczal mi sie zapraszal moja rodzine na slub!!! mowil ze pierscionek dla mnie ma!!i co przyjechalam do niego a tu FASADA11pierscionka nie ma jego rodzina nic o nas nie wie ze mamy sie pobrac i nas dodatek jego matka dzwoni po 50razy dziennie i rozkazuje nam co mamy robic jak dzien planowac jemu to sie podoba..sadze ze boi sie matki!!to sie nigdy nei zmieni ostatnio zauwazylam ze jego matka jest o mnie zazdrosna zalamac sie tylko mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolinka smutna
dodaje ze mieszkamy w Niemczech a on ma 27 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×