Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tissue

Ja- on i ten trzeci...

Polecane posty

Gość Tissue

Pragnę rady, kto mi pomoże będę wdzięczna i pełna uznania dla tej osoby. Mam chłopaka, już 5 lat jesteśmy razem. Wszystko było wspaniałe, rozumieliśmy się, kochaliśmy, potrafiliśmy porozumieć się bez słów... Poznałam w pracy kolegę, który bardzo mi się spodobał nie tylko fizycznie, ale także psychicznie- ma bardzo fajne podejście do życia, jest romantykiem, delikatnym i ułożonym mężczyzną, mogę z nim porozmawiać na wiele tematów. Dostaałam już od niego zaproszenie na wyjście do pubu, na spacer. WIem, że mu się podobam, a on spowodował, że zaczynam myśleć o porzuceniu własnego chłopaka. Nie umówiłam się z nim jeszcze- wiem, że byłoby nie fair w stosunku do mojego mężczyzny. Walczę z sobą, mam nadzieję, że jest to tylko chwilowe zauroczenie. Wyobrażam sobie jak mnie przytula, dotyka całuje... Miałam tylko jednego faceta w swoim życiu z którym się kochałam. Gubię się, nie potrafię się skupić. Niewiem co jest dla mnie dobre, co powinnam wybrać. Co dalej?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze powinnas zaszalec zycie ma sie tylko jedno poza tym idziecie da spacer a nie do kosciola po slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissue
myslałam, że moję życie uczuciowe się ustabilizowało, myślałam, że te lata z nim spędzone nie są czasem straconym, zaczynam dostrzegać rutynę, ale tak jest chyba wszędzie??? Widziałam nas na ślubnym kobiercu, mnie rodzącą jego dzieci, prowadzenie wspólnego gospodarstwa domowego. Teraz nic nie widzę. Chciałabym kochać się z tamtym, spróbować miłości z kimś innym, ale wiem, że wyrzuty sumienia mnie zadręczą, że nie będę moghła żyć z ta świadomością, że go zdradziłam... To takie ciężkie.... Deo dziękuję ci za te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissue
Gosiu nie wszystko jest takie łatwe... Wiem, że może i powinnam, ale co będzie jeśli nie bedziemy pasować do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabri
Miałam podobną sytuację. Poczekaj kilka miesięcy, a jemu powiedz że masz kogoś. I naprawdę, nie ma się z czym śpieszyć. Mi przeszło, mimo że z tym trzecim sie przyjaźnię. A z chłopakiem wyjedź gdzies na weekend , jeśli możecie, w nowe, niezane miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynPoznan
GOŚKA25 - ty glupia kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sztynpoznan synku chyba ci sie pojecia pomylily!!!!!! dziewczyna niech sprobuje bo inaczej bedzie ja ciagnelo jak nie do tego to do nastepnego!!! niech pojdzie na kawe i zobaczy czy on jest taki fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z czekoladą
Tiss a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynPoznan
napisalas "powinnas zaszalec". To dla Ciebie to samo co "napicie sie kawy"? Poza tym, jak sprubuje raz, to potem bedzie umawiala sie z kazdym facetem, ktory jej sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiez ze zaprzepascic kilka lat w jedna noc jest totalna glupota! ale moze musisz tylko zaspokoic swoja ciekawosc albo ego---idz na kawe--moze tylko to ci wystarczy jakis komplement albo buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissue
mam 23 lata Kocham swojego obecnego chlopaka,ale ... no właśnei- jest to ale- zawsze chciałam wiedzieć jak wielka jest różnica w sexie między różnymi facetami. Doznania, pieszczoty, upodobania... Tak bardzo chciałabym wiedzieć... Obudziłam sie dziś orgazmem- uwieżcie- nigdy w życiu nie miałam takiego stanu. Orgazm był spowodowany snem, w którym kochałam się z współpracownikiem. Nigdy czegoś takiego nie miałam, takiego uniesienia, takiej fascynacji uczuciowej, ale wszystko sprowadza sie w jednym kierunku- sex. Brzydze się zdradą, do dnia dzisiejszego nie potrafię wybaczyc ojcu, że zdradzał moją mamusię. Wiem jak wielka krzywda jest wyrządzana zdradzanej osobie- w sumie moją rodzinę także zdradził wiecznie oszukując. Dziekuje wam za wszystkie wypowiedzi- są dla mnie bardzo istotne i pomocne w chwili obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 23 lata----zmieniasz sie to wszystko czego potrzebowalas od swojego chlopaka w tamtym czasie (5 lat) dostalas teraz chcesz od zycia czegos wiecej-to normalne jezeli juz zdecydujesz sie na zwiazek z tamtym to od razu powiedz swojemu chlopakowi zdrada jest okropna emocjonalna takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissue
dea coś czuję, że sprowadzisz mnie na złą drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissue
niby wszystko takie proste... Dzięki za słowa które powoli naprowadzają mnie na jakiś cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynPoznan
zycze ci jednego. Zebys przespala sie z nowym facetem, poznala jak to jest zdradzac, zeby twoj chlopak sie o tym dowiedzial, zostawil cie, a ty zostala na lodzie. I na kazdego kutasa, na ktorego natrafisz, zeby cie nie szanowal i zdradzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzie mowimy kategoryczne nie!!!!!! zastanow sie jakbys sie czula gdyby twoj facet budil sie codziennie rano z orgazmem i ty wiedzialabys ze nie o tobie marzy sorki ale to nie fair!!!!! albo rybki albo akwarium!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecyduj sie a ktoregoś
lecenie na dwa fronty jest bez sensu!Albo jeden albo drugi!Wybierz tego którego naprawe kochaz,ktoremu ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz po prostu cipą. Masz chlopaka, z którym jestes 5 lat, ale to ci nie wystarcza. Musisz miec kogos, kto cie mocno wyrucha. Za dobrze ci jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×