Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

W CZYM NA WESELE W LISTOPADZIE ????????

Polecane posty

[29.09] 19:46 zakłopotlka Hello dostalam zaproszenie na wesele (wrrr) data - 11 listopad w czym można isc zakładając, że o tej porze roku ciepło już nie jest ?? pomóżcie [29.09] 19:49 trararam biało- czerwona flaga. Tego dnia będzie na topie a tak na serio: ja bym poszukała ładnej sukienki (ale nie \'zwiewnej i letniej\'), najlepiej na ramiączkach, a na wierzch ładny żakiet i/lub szal by miec wiecej możliwości. Buty kryte. [29.09] 19:49 ejejejejej na golaska [29.09] 19:50 pauls_wife Ja mialam slub pod koniec listopada i .. no noramlanie sie ludzie poubierali Eleganckie spodnie, zakiet, spudnice.. MIesiąc jak miesiąc tylko rajstopy sobie załoz pozdrawiam Są w życiu chwile, kiedy instynkt mówi \"zabij\", a serce dopowiada \"powoli\"...;] [29.09] 19:52 zakłopotlka no ale wlasnie rozchodzi mi sie raczej i material no bo wiadomo w cieniutkiej kiecce nie pojde ale z jakiego grubszego mateialu znajde cos eleganckiego ?? poza tym jak będzie plus 5 to w samym żakieciku nie bardzo chyba [29.09] 19:54 pauls_wife No ale na dworze to raczej nie bedziecie sie bawic a w lokalu to juz gorąco bedzie Wiec mozesz sobie na wierzch jakis płaszczyk jesienny załozyc. Są w życiu chwile, kiedy instynkt mówi \"zabij\", a serce dopowiada \"powoli\"...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubanak
no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam ja ide na wesele w pierwszy dzien swiat bozego narodzenia i taki dylemat mam kurcze raz bylam tylko na weselu w zimie w karnawali konretnie ale w tedy to ja bylma nastolatka i sami wiecie inaczej sie na to patrzylo a teraz ??? ja tak wstepnie bo mam jeszcze czas;) mysle wlasnie o jakiejs sukience z np grubego lnu polaczonego z czyms takiej hmm klasycznej raczej czarnej i zlote dodatki no zakiecik oczywiscie no ale to jak mowie tak wstepnie bo narazie nie mam pomyslu ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknij na cosmosmoda.pl Tam w przeróżnych fasonach na pewno znajdziesz coś na taką porę roku. Ja kupowałam sukienkę na wesele w zimę także z Panią też ni powinno być najmniejszego problemu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×