Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hot Chic

Co zrobić..dać sobie z Nim spokój,czy jeszcze poczekać???

Polecane posty

Spotykałam się z super facetem,świetnie czuliśmy się w swoim towarzystwie,możemy o wszystkim porozmawiać...Z każdym problemem do mnie przychodzi po radę..Dziś jednak mnie zastrzelił..zadzwonił i mówi,co tam słychać u mnie i że u niego jest imprezka bo przyjachali znajomi i jego dziewczyna ale tęskni za mną i spotkamy się we wtorek...Dziwne to wszystko.Jest u niego laska a on do mnie dzwoni i mówi,że chce się spotkać...O co mu chodzi??? Nigdy nie mówił mi o tej dziewczynie a znamy się ponad pół roku...dopiero dzisiaj...Co mam zrobić?? Poczekać czy już nigdy się z nim nie umawiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchajcie a moze
Do Hot-chic i Anioł-dla-M: moze dzwonil do was ten sam facet:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja go traktuje narazie jak kolegę ale myślałam,że on mnie traktuje nieco poważniej niż zwykłą koleżankę..przytulaliśmy się i całowaliśmy...Po co to wszystko skoro On ma laskę??? Boże nie wiedziałam nic a nic o tym po pół roku dopiero się dowiaduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślę..nie chce go skreślać bo świetnie się czuję w jego towarzystwie ale nigdy więcej już przytulanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? zastanawiam się jednak nad tym,że przecież nigdy bym się chyba nie dowiedziała że u niego jest jakaś laska..a on mi o tym powiedział..zadzwonił..Po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze w koncu chciał Ci to
powiedziec bo wczesniej nie wiedzial jak ....i chce sie spotykac z Toba ale i byc z nia ja mam podbna sytuacje na ktoryms tam spotkaniu dowiedzialam sie ze facetz ktorym sie spotykam ma dziewczyne ,ale ciezko jest mi zrezygnowac ze spotkan z nim ,nie zakochalam sie ale cos mnie do niego ciagnie......i sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też się wspaniale czuję w Jego towarzystwie i nie chcę przestać się z Nim spotykać..tylko nie wiem kim dla Niego jestem..koleżanką,czy potencjalną nową dziewczyną??? Dziwne to troszkę..Bo wątpie,że tej dziewczynie nie przeszkadzają nasze spotkania...Poza tym spotykamy się od ponad 6 m-cy a ona nagle teraz się pojawiła i dopiero teraz o niej mówi?Wcześniej nigdy nie wspominał o żadnej dziewczynie,nigdy nie przyjeżdzała do Niego,aż do wczoraj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie chcial
Ci mowic ze ma dziewczyne ,i ona tez nie musi wiedziec o Tobie ,albo dopiero co ja poznał i nie mial okazji Ci o niej powiedziec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest z innego miasta a On nigdzie nie wyjeżdzał,więć nie mógł jej niedawno poznać...Chyba,że był z nią zanim przyjechał do mojego miasta(jakiś rok temu)...Ona wie podobno że się spotykamy i nie ma nic przeciwko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Hot Chic
Ale przeciez Ty masz chlopaka o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu dzwonił...pytał co u mnie,że tęskni i musimy się jutro spotkać lub pojutrze..że u Niego wszystko dobrze i włąśnie odląda ze swoją dziewczyną film na DVD...Kurczę męczy mnie ta sytuacja bo nie wiem na jakiej jestem u Niego pozycji..koleżanka,przyjaciółka czy potencjalnie przyszła dziewczyna??? Boże jak mi ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobną sytuację
niby ma dziewczynę..a wszędzie chodzi sam lub z kumplami opowiada o niej a jednak spotyka się ze mną..nikt nic o niej nie wie ech..chłopy to dranie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam tak se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się,że narazie możesz tylko poczekać na dalsze rozwinięcie akcjii.Wiem,że to trudne ale nie odtrącaj go bo możesz stracić przyjaciela..a może on jest rozdarty między Ciebie a tamtą dziewczynę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
No własnie ta niepwenosc kim sie jest. Slowa mowia, ale czyny zaprzeczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
do ciebie po radę? kurcze nie moge. Obenca trzyma z dala od siebie, problemow a radzi sie jakis dzieci. ciekawe ile masz lat i jaki zawod. Zawod pewnie wysoki, nie watpie w to. Ale wiek mnie interssuje dario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce- kogo Ty się pytasz bo albo pomyliłaś topiki albo sorry,bo nie rozumiem Cię..Nie mam na imię Daria.Mam 24 lata a On 27 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot... nie wiesz po co on to robi?? sa dwie mozliwosci jak dla mnie... albo zeby Ciebie zamotac, albo zeby ja wkur..... proste:) chlopy to dranie, nie?? nie wszyscy, chociaz sie zdarzaja. pozdro i mysl sama dziewczyno.... duza juz jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś to żeś mnie pocieszył chłopie :o To naprawdę mnie męczy,pomimo,że mam już swoje lata...A może podsuniecie mi jakiś pomysł,jak sprawdzić jego intencje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysli mu sms-a ...
ze ciebie nie interesuje co robi ze swoja dziewczyna i nie musi ciebie o tym informować. Swoja droga ten facet to ładny debil, daj sobie z nim spokój i na nic więcej nie licz, jak jest dobrym kumplem to ok, ale wg mnie niech tak bedzie i zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej go ...
bo koles ma coś nie pokolei w głowie. Niech mamie swojej zdaje sprawozdanie co robi ze swoja dziewczyną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie zdaje sprawozdania tylko po prostu zadzwonił i pytał co u mnie,a potem ja co u Niego,więc powiedział o dziewczynie... Macie rację chyba sobie odpuszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×