Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natusia*20*

kozaczki przezroczyste !!!!!!!!plissss

Polecane posty

Gość Natusia*20*

czesc Wam !! Mam do Was pytanie czy ktos widzialam moze gdzies na necie te przezroczytse kozaczki ?? widzialam ostatnio w TV takie , miala je na sobie Ewa minge ?? prosze jezeli ktos ma link to prosze o podanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
no wiesz mi sie wydaje ze buty sa po to aby w nich chodzic a nie do łozka :):):) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfl
bo to wlasnie sa buty Ewy Minge. widzialam je kiedys w jej sklepie we Wrocku-byla jedna para,ceny tez nie znam. szukaj w jej sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfl
swoja droga-tez mi sie podobaja... pamietam,ze na jakichs wyborach miss wszytkie laski mialy te buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
JA MIESZKAM W TAKIM ZADUPIU ZE TU SKLEPOW EWY MONGE NIE MA !!!!! A NA NACIE MOZE KTOS WIDZIAL TE BUTY ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizyssss
hehe a co?? chcesz sie na mandaryne zrobic?? te kozaki to zenada na maksa jeszvze weieksza niz zeszlosezonowe mukluksy i ortopedyczne emu!!!!!! kup se laska, masz racje:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redaktorka FAKTU
te przezroczyste to kaloszki a nie kozaki przeciezD nie słuchasz ewy minge czy jak? kozaków nie ma tylko kaloszki:) mi tez się podobają akurat bym miała na deszczowa pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podobja ale o gustach sie nie dyskutuje wydaja mi sie mało higieniczne w uzyciu, noga sie w nich na pewno mocno poci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
Nie było ich w masowej produkcji A te co widziałaś to chyba wykonała firma"Bartek"produkijąca buty dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×