Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAJA123

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MILOSC KONTRA WOJSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość MAJA123

HEJ!JAKIE MACIE ZDANIE NA TEMAT ROZTANIA SIE Z PARTNEREM NA CXAS SLUZBY WOJSKOWEJ?CZY TAKI ZWIAZEK MA SZANSE PRZETRWANIA!JA JESTEM Z MOIM MISKIEM 2 LATA I NIEDLUGO IDZIE DO WOJA BOJE SIE ZE MOZE COS SIE POPSUC.SAMA NAWET NIE WIEM JAK TAM JEST W WOJU CZY ONI MOGA SOBIE GDZIES WYCHODZIC CZY JEST SZANSA ZE BEDA MIELI KONTAKT Z JAKIMIS DZIEWCZYNAMI?BOJE SIE ZE JESLI TAK TO POD WPLYWEM KUMPLI Z WOJA ZROBI COS GLUPIEGO!JAK TO JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali rg
Bedzie ciężko :o ... jak Twój misiek rozsmakuje sie w perskich okach kolegów ... lepiej zacznij szukać nowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble*
Pewnie, że mogą wychodzić. Oczywiście nie od razu, tylko dopiero po przysiędze. Dostają czasem takie krótkie przepustki i mogą wychodzić na miasto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
no co Ty napewno jesli szczerze kocha to nic nie zrobi..... i nie da sie kumplom.. a tak w ogole ja mojego do woja nie puszcze :) predzej zajde w ciaze teraz dostal wezwanie ale sie uczy i za rok znowu dostanie pewnie wezwanie ale idzie do studium a potem do pracy on nie chce isc bo nie chce si eze mna rozstac nawet na pare dni nigdzie nie wyjezdzamy osobno.. Ja juz postanowilam ze jak jak skonczy szkole to wezmiemy slub a jak nie bedzie takiej mozliwosci tooo zajde w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA123
ja tez nie che zeby poszedl ale juz probowal wszystkiego (oprocz lapowki )ale czsami sie zastanowaiam czy wojsko go moze czegos nie nauczy,on jest troche cwaniakowaty itd chcialabym zeby pod tym wzgledem wojo go troszke skrocilo.moze go zmieni na lepsze chociaz i tak jest super ale przydaloby sie jemu troszke dojrzec i wydoroslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
to na szczescie nie mam takiego problemu bo w naszym zwiazku to ja mam wiecej do powiedzenia chociaz uzgadniamy razem ale to ja wywieram wpływ.. kiedys chodzil do baru z kolegami tak o pogadac na piwo jak juz byl ze mna to bylo to raz w miesiacu a przedemna 2/3 razy i wiem ze nikogo nie podrywal ani nic..A teraz od ponad roku ni ebyl w barze :) ale to potrwalo 2 miesiace a tak samo rzucil dla mnie fajki ja tego nie robie i tez poprostu on uszanowal moje zdanie do dzis mi dziekuje ze nie pali gdyby mnie nie kochal to by nioe rzucil. a jestem jego 1 dziewczyna troche moze pomyslicie ze3 przesadzilam ale nie.. Woli ze mna spedzic czas niz z kumplami kolegow ma w szkole ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
czyli podsumowujac to jak kocha to nic nie zrobi tak???ale widomo jak to jest wplyw kumpli brak bliskosci z druga osoba wiec roznie to bywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Wątpię żeby wojsko zmieniło go na lepsze. Znałam dwóch facetów, którzy byli w woju. Jeden nic się nie zmienił, bo raczej ma mocny charakter i nie dał się przerobić. Drugi z kolei zmienił się, ale na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
ale nie uwazacie ze po woju wychodza faceci bardziej mescy ,maja duzo czasu na przemyslenia i bardziej dojrzali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Ja tak nie uważam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA123
dlaczego?????naprawde nie macie partnerow ani niogo ni znacie kto wyszedl z wojska lepszy?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_15
jak zajdziesz w ciaze to i tak go wezma :) tylko bedziecie dostawac po 1tys zl na ciebie i na dziecko :) wiec to duzo nie zmieni!wiem bo moj chopak tez pewnie niedlugo pojdzie do woja i tez myslalam jak go nie puscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak jest juz 4 miesiac w wojsku a jestem z nim juz 2 lata.i twierdze ze sie zmienil.niemaja zadnych krotkich przepustek,zalezy to od jednostki.Ale widzimy sie co 2 tygodnie.przez smsy ciagle sie klocimy,wyzywamy itd bo tak ta tesknota robi z czlowiekiem,zrywamy co 2 dzien ze soba itd ale kazdy z nas wie ze bedziemy ze soba na zawsze ale my tak malo bo jestesmy strasznie o siebie zazdrosni i tak bywa.czekam tylko na to az wyjdzie 25 lipca z wojska i wtedy bede go krotko tzrymac i bedzie ok.wiem duzo na ten temat.wiec jesli macie jakies pytania to pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×