Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tom_Digart_24

Kompleks fajnej kobiety

Polecane posty

Gość Tom_Digart_24

No właśnie dlaczego tak jest , że faceci boją się zbliżyć do fajnych , ładnych , inteligentnych , interesujących kobiet , a potem tego żałują. Ja sam jestem facetem i wiem coś o tym. Widząc fajną kobietę zakładam , że niemożliwe jest aby taka interesująca osóbka nie miała faceta.I wtedy odpuszczam.Bo mówię sobie: "przecież ja u niej nie mam szans".Kończy się najwyżej na spojrzeniach. Okazuje się bardzo często , że właśnie takie kobiety nie mają swojej ukochanej osoby a bardzo pragną ją znaleźć. Faceci czy wy też tak macie ? A kobiety może wy także jeśli chodzi o facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa_forumowiczka
nie, nie mamy tak, bo nie jesteśmy leniwe, tylko próbujemy walczyć o to, czego pragniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mie się że do tych
zarozumiałych i wyniosłych z powodu swojej urody ciężko się jest "zbliżyć".... bo sprawiajają wrażenie niedostępnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisssska
niepotrzebnie:) warto wyjsc takiej pani naprzeciw:) Miłosc sie rodiz nie tylko od spojrzen, ale to jaki dany mezczyzna jest, co ceni, co lubi, jak patryz na swiat:) jelsi pani nie zakocha sie przez pol roku bycia wtedy pasowac, ale nie wczesniej:) Miłosc jets labo jej nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatoree
dlatego sa same bo sazarozumiale i pyskatee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
a ja jestem kobietka :) i sie wypowiem. musze pow ze mam powodzenie i wlasnie konczylo sie na tym na spojrzeniach i wkoncu Moj obecny chlopak jestem z nim juz 2 latka przez 4 miesiace mnie obserwowal bal sie podejsc bo nie ukrywam jak bylam w towarzystwie kolerzanek i kolegow wyglupialismy sie i moj misiek bal sie ze go wysmieje i poprosil moja kolerzanke Nie mial nigdy dziewczyny a dla mnie sie Wydawal przystojny i Ja myslalam ze nie mam szans a tu prosze on sam potem zaproponowal mi spacerek Jestem Bardzo szczesliwa BO Jestem Jego 1 dziewczyna i Ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
o bozeeeeeeeeeee szybko pisze i tak odruchowoooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatoree
ty sie tak nie ciesz bo taki jurny prawiczek bedzie chcial dyac jeszcze inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
no na bankkkkk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
musze powiedziec ze nawet jak sie bzdury pisze to i tak Faceci daja sie nabrac.. buhahah Tylko pogratulowac panowie !!!!!!!!! Jestem facetem !!! to po 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
tak heheh własnie :) a i po 5 mam dzisiaj dobry humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze slysze o czyms takim. mnie to nigdy nie przeszkadzalo. pewnie dlatego ze nie uwazam sie za czlowieka nic nie wartego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
Żałosni jestescie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn.....
a ja chyba jestem taką kobietą :( Wszyscy mówią, że jestem ładna, ale szczęścia w miłości to raczej nie mam. Czasem chciałabym być brzydsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn..........
a ja chyba jestem taką kobietą :( Wszyscy mówią, że jestem ładna, ale jakoś szczęścia w miłości nie mam. Czasem wolałabym być brzydsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ten podszywacz
moze miec racje. oczywiscie nie zawsze tak jest ale kobiety sa...delikatni mowiac.bardzo nieobiektywne w ocenie swojej urody jak sie przekonalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 19 latki
przykro mi, ale wątpię, że będziesz ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
Własnie kiedys na imprezie pijany chlopak powiedzial mi to - balem sie podejsc ale jestem na tyle pijany ze mam odwage jestes taka ladna itd... mam powodzenie to fakt..jestem fotomodelka i to dosc znana...i jestem sama i szukam naprawde normalnego faceta...a ciezko o takiego...i nie moge znalesc...tylko sie patrzycie usmiechacie co mam sama podejsc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz..sa fotomodelki i fotomodelki :P znalem kiedys jedna...sporo gadalismy w necie ..itd :P a kiedy poznalem ja w realu to mi zrzedla mina hehe..i tyle powiem. zreszta wystarczy popatrzec na nasza miss heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
do facet. znam swoja wartosc z reszta kazda dziewczyna powinna... nie jestem tylko ladna pusta kobietą... mam firme dobrze rozwijajaca sie jestem po studiach...i moze to Was tak przeraza??? z resztan napewno nie jedna osoba z Was by mnie kojarzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes inteligentna a nie tylko atrakcyjna /co tez wsrod modelek nie takie oczywiste z ta uroda jest/ to chwali Ci sie to... sama uroda niestety nie wystarczy... bo kiedy sie podchodzi do takiej osobki to pierwsze wypowiedziane przez nia zdanie wlacza czlowiekowi w glowie alaram UCIEKAJ !!! bo sie zanudzisz na smierc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
no własnie i to mnie tak denerwuje nie mierzcie wszystkich jedną miarą nie warto...znam pare dziwczynek zwlaszcza tych początkujących co to szkole rzucaja dla slawy - najwieksza glupota jaka robia.. ja jestem po studiach ekonomicznych mam wlasna agencje reklamy i grupe modelek...i teraz one zarabiaja na mnie...a mam dopiero 25 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadabadaaaaaa
dokladnie boicie sie nas i tyle!!! ale dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo...
uwazaja nas za niedostepne czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyyyyyyyy
loll cus Wam powiem mężczyźni;] to jest przykład wiec zanim zjedziecie ze jestem głupiąm blody i paplam bzdury bo u was to zwykle standard jest ze jak blond to pewnie pusta i głupia ale cos Wam powiem. Zwykle ładne i inteligentne dziewczyny sa tez niesmiałe i przez to np jak sie na nie patrzy to sprawiają wrażenie zarozumiałej, co bardzo żadko jest prawdą. Fakt że często jest jak piszesz że są wolne, bo facetom ie wydaje ze jak jest ładna i inteligętna to pozjadała wszystkie rozumy. ja sama taka byłam ale dlatego ze byłam nie smaiła a jak skończyłam liceum dopiero kilku znajomych odwazyło mi sie powiedziec ze pół szkoły sie we mnie bujało ale wszyscy sie bali bo wyglądałam jakbym sie miała za niewiadomo co, a w praktyce połowe tego okresu czekałam na jakiiegos fajnego goscia. podkreslam fajny czyli nie taki który jest głupi przystojny ma kase i podbija serca wszystkich lolit zeby nie było. Tak wiec opdwaga męska czesto jest tu kluczem do rozwiązania- powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
blondyyy - podeslij mi fotki jak jestes taka ladna robie nowy nabor modelek ile masz wzrostu itd....napisz mi.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×