Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tom_Digart_24

Kompleks fajnej kobiety

Polecane posty

Gość blondyyyyyyy
nic nie podsyłam próbuje tu faceotowi pomóc a tu mnie znowu chca wykorzystywac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
jak chcesz.. jakie te dziewczyny dzisiaj nieufne:) ja tylko prowadze od 2 lat agencje reklamowa i sama jestem fotomodelka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie panowie!! więc odwagi. Wiem, że wiele osób uwaza mnie za taką kobietę jak opisałeś i niestety.... chyba na tym tracę bo faceci boją się takich kobiet i podchodza z dystansem, druga rzecz - raczej nie robię pierwszego kroku - jeśli ktoś jest dla mnie ważny - mówię niech się postara \" :) w gruncie rzeczy takie kobiety potrzebują duzo ciepła - są wrażliwe bardzo ale niestety brakuje tej \"drugiej osoby\". więc drogi autorze - jeśli natepnym razem \"trafisz\" na taką kobietę to.... ODWAGI!! to na prawdę nie jest nic strasznego. Jeli ona nie bedzie chciała nic od ciebie - to da CI to do zrozumienia w bardzo subtelny sposó - z pewnością cIę nie wyśmieje. A lepiej ryzykować niżeli do końca życia żałować ze może Cię coś ominęło! Powodzenia następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyyyyyy
tez sama wiesz ja sama pracowałam w dwu agencjach ale zrezygnowałam bo jakos tak nie specjalnie ciekawe oferty mieli. Nie dziw sie ze teraz ludzie sa nieufni bo jest tyle szmugli;] ze szok;] A laski sie na to nabierają pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
Anielskie polany - jest dokladnie tak jak napisałas:) blondyy masz racje nawet czasmi sie odzywaja do mojej agecnji tacy co chca oszukac bo przeciesz ja mam dopiero 25 lat...i nie traktuja mnie czasami powaznie,ale twarda jestem i nie daje sie wrobic wszystko dokladnie sprawdzam i radze to samo modelka zwlaszcza poczatkujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondina
jestem kobieta i chce sie wypowiedzieć na ten temat :) Ja tez to wiem faceci sie mnie boja :) taka jest prawda !!! Ci co mnie lepiej znajac to wogóle nawet nie chca rozmawiac bo mysla nie wiadomo co a zazwyczaj piekna kobieta inteligentna i wykszatłona itp. szkuka chłopaka nie pieknosci tylko kochajacego ja który bedzie tylko dla niej i nie bedzie musiała sie znim dzielic - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyyyyyy
no to dobvrze robisz, niektórym sie zdaje ze jak kobietka to od razu wyrolują a tu lipa:] jak masz namiary tej swojej agencji mozesz podrzucic strone to zerkne. Ja głównie jestem projektantką sama tez troche pracowalam jako modelka ale przewaznie współpracujemy z modelkami na pokazach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
z checia ale chce byc "anonimem"...jestem raczej znana fotomodleka,jak chcesz podam Ci na maila adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemy
zazwyczaj piekna kobieta inteligentna i wykszatłona itp. szkuka chłopaka nie pieknosci tylko kochajacego ja który bedzie tylko dla niej i nie bedzie musiała sie znim dzielic -- -- własnie:) tylko jej, bo siebie cała mu oddała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondina
ktos tu mysli tak jak ja :) witaj w gronie - jestesmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemy
to prawda:) nie ma nic piekniejszego jak kochajacy mezczyzna, moj moj, a ja jego, jego: I wszytsko jest piekne:) przytuliłabym sie i poszla tak na spacerek:) z NIm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyyy
no to ok go_si_ak@wp.pl wrzuc tu linka do strony jakby co jak będe miec chwilke czasu to zajrze :) co do anonimowosci to sie nie dziwie hehehe ja tu nawet sie nie loguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
Niestety tez jestem "taka kobieta"....i odczuwam to na własnej skórze....jest pewnien mężczyzna , który boi sie....i kończy sie własnie na spojrzeniach ...juz coraz smielszych ale...ja nie podjede bo jestem zbyt niesmiała (Panowie takie kobiety jak my ..jesteśmy nieśmiałe i boimy sięężczyzn boimy sie tego ze chcecie nas tylko wykorzystac...)wiec chyba się skonczy tylko na spojrzeniach ...a ja....nadal bede sama.... P.S= Panowie odwagi my nie gryziemy :) a tak jak wypowiadły sie inne dziewczyny w 99% jestesmy same....Wiec powtarzam ODWAGI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
Angel_From_Hell - jest dokladnie jak napisalas...wczoraj bylam na imprezie takiej z pokazem mody...w kotej bralam udział i dziewczyny z mojej grupy...prawie sie zakochalam w facecie...ktory nie byl wcale piekny...ale mial takie cos w sobie ze nie wytrzymalam i poprosilam kelnera by dal mu moj nr który na karteczce zapisalam(pomyslalam raz kozie śmierc!) a on odpisał mi cytuje " nie baw sie moim kosztem z kim sie załozyłas albo kto Cie namowił na to.." wryło mnie w ziemie..i jak tu znaleść faceta...?????? blondyy- wysłałam linka do mojej str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga
guzik prawda te ładne , śmiałe kobiety są sto razy fajniejsze i łatwo je poznac a te zakompleksione pasztety , szukają księcia z bajki , wymagania maja jak niemiara a same wyglądają i zachowują się tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga
olać brzydkie kobiety tylko te piękne są godne zainteresowania a te brzydkie cóż niech sobie stoją z boku i nie przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
uwaga uwaga - wcale tak nie jest...dlaczego nie moge normalnie pogadac wlasnie z gosciem tyljko odrazu w ccycki sie patrzy i zastanawia sie jaka jestem w lozku?????????????? i to jakies same alfonsy sie czepiaja a jak chce pogadac z normalnym to to lipaaa...albo udaje niedostepnego wstydliwego albo taki poprostu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
Tez Sama====> ja juz nawet nie próbuje zaczynac pierwsza i robic pierwszego kroku bo nic z tego....Ciekawa jestem jak sie skonczy kolejene spotkanie z tym kolesiem co na mnie wrazenie zrobił....pewnie snowu sie skonczy na spojrzeniach...i tak za przeproszeniem do usranej smierci...:/ A te jak je nazywacie"pasztetty"sa odwazne bo co im juz zalezy czy koles je wysmieje czy nie dlatego probuja.... yhhhh co za zycie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
Angel_From_Hell - moze to dziwne jest ale jestem po 4 letnim zwiazku i ciezko mi samej...mam 25 lat..wlasna firme..niczego mi nie brakuje oprocz 2 polowki...zdobylam do nieego nr tel...odezwac sie?rzeciesz jest 21wiek...równo prawnienie dawno dawno temu juz jest...odezwac sie czy nie nie wiem co robic... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
a nie rozumiem tego sformuowania troszke...a ktorzy to są godni a ktorzy nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
no dobrze a jak zagaduje usmiecha sie ale nic wiecej...jak to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
warunki? chodzi Ci o wyglad zewnetrzny? pieprze to - chce faceta dobrego z kotrym bede szczesliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzie jestescie
Piszecie, ze jestescie ladne, madre i mile, ale same. Wiec gdzie Was szukac? Gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim właśnie świecie zyjemy i tego się chyba nie uniknie. Poza tym nasunęło mi się jedno ciekawe spostrzeżenie. Szukacie dziewczyny \'normalnego\' faceta. I zastanawiacie się, dlaczego podchodzą do Was tylko \'macho\' chorujący na \'opadanie wzroku\'. A przyszło wam do głowy, że (choć żaden facet się do tego nie przyzna) Ci normalni mężczyźni często bywają równie nieśmiali i z tego miejsca biorą początek wszelkie ich blokady. Koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.freud
to napewno ma związek z kompleksem małego członka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
Czyli wynika z tego ze zawsze bedziemy same....kurde az mi sie jescze bardziej smutno zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel_From_Hell --> O nie :) To bardzo złe nastawienie. W naszym zachowaniu łatwo odzwierciedla się takie nastawienie i pogarsza tylko sprawę. Poza tym to co powiedziałem nie oznacza, ze sytuacja zawsze tak sie musi komplikowac. Czasem najbardziej niesmiala osoba zdobedzie sie na pierwsze slowo, a czasami zadne slowa nie sa potrzebne :) Poza tym wartosciowe kobiety zasluguja na cos naprawde specjalnego. Pewnie dlatego Twoja przyszlosc dopiero zmierza w Twoim kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
Jason Bourne===>Dziekuje:)Jakos tak odrazu weselej mi...moze i masz racje..ciezko mi uwierzyc...ale moze..:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×