Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tom_Digart_24

Kompleks fajnej kobiety

Polecane posty

Gość Mamut_albo_Dinozaur
Fajne kobitki wyginęły jak dinozaury i już takich nie ma haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrazenie ze ten topic
zalozyla kobieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Geronimo_
Mam dokładnie ten problem, tzn. boję się podejść do atrakcyjnej kobiety z uwagi na to, że zostanę po prostu wyśmiany. Prawdopodobnie tak nie będzie, no ale skoro na mnie uwagi nie zwróci nawet przeciętnej urody kobieta, to co mówić o tych z "wyższej półki". Nie ma się co oszukiwać, wygląd jest ważny, a na pewno bardzo ważny przy pierwszym kontakcie. Tak ładnie kobiety piszecie o charakterze, itd itp. Ale co z tego, że ja mam podobno bardzo dobry charakter, skoro żadna ładna dziewczyna nie pozwoli mi się bliżej poznać? Wszystko to nie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamut_albo_Dinozaur
Ten temat założył Neandertalczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem ładna
i nigdy nie miałam problemu.... że ludzie boją się do mnie podchodzić... po prostu jestem usmiechnięta, smiało patrzę ludziom w oczy, nie uciekam wzrokiem, nie zgrywam nadąsanej lali.... aaaaa jestem w szczęśliwym związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
To masz szczescie ze znalazłas tego jedynego:) Niestety wiekszosc facetow sie NAS boi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka zla
tez sama......ale nad orografia to moglabys popracowac.....taka sliczna i znana......az wstyd jak to czytam nie pisze po zlosliwosci....ale moze warto nabyc te umiejetnosc ,ktora kiedys przyda ci sie w twojej preznej agencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
szpilka - daj spokoj ok? jacy tu wszyscy nie omylni i zawsze pisza poprawnie niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka zla
nie napisalam ze zlosliwosci bo ja tez jestem nieomylna to byla rada,ktora powinnas przyjac w kazdym razie powodzenia w szukaniu faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sama
nie dziekuje...postanowilam nie szukac..poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
Tez Sama====>Widze za mamy to samo postanowienie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sam
a Wy gdzie czekacie to ja chętnie poszukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eh... na poczatku bylem niesmialy, a pozniej stalem sie takim zepsutym draniem, że też \"nie mogłem\" do niej podejść, bo żal było żeby taka delikatna dziewczyna zadawała się z takim zwierzem. I tak się skończyło, mimo że długo czekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
I własnie jak juz jakis koles sie odwazy to własnie jest "zwykłym draniem"....niestety:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee men
To jest częsta zasada która mnie spotkała niedawno, że gdy facet podchodzi do takiej atrakcyjnej kobiety, to albo ona juz jest zajęta, albo po prostu cie wysmieje:), ja tak mialem, trudno, zalamac sie nie załamalem, ale tak jest czesto, ze jak juz sie ktos odwazy to potem nie zawsze jest tak różowo...przypadek rzuca chyba tych facetow do tych atrakcyjnych kobiet ktore nie potrzebuja nowego faceta/faceta, a kobiety atrakcyjne ktore faceta szukaja, trafiaja w miejsca gdzie ilosc jest mierna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_From_Hell
no i tak jest w kółko....i chyba do zakonu pojde:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronn
No własnie u mnie jest zawsze tak, ze jak juz odwaze sie podejsc do jakiejs atrakcyjnej kobiety to okazuje sie, ze jest juz zajeta, albo po prostu od razu mnie zbywa. Czasami mozna sie niezle wkopac, np tydzien temu zagadalem w koncu do dziewczyny, ktora bardzo czesto widywalem w czytelni. Rozmowa byla mila, ale okazalo sie ze ona ma kogos. Jej facet akurat czekal na nia w samochodzie i widzial jak rozmawiamy, po czym wysiadl i o malo co sie na mnie z piesciami nie rzucil. Tak wiec uwazajcie panowie na siebie :) Poza tym jakos ciezko mi uwierzyc ze te naprawde ladne i wolne dziewczyny zainteresuja sie jakims przecietniakiem z urody. Ja wlasnie jestem zupelnie przecietny, na pewno zaden ze mnie przystojniak. I co z tego ze podobno charakter mam bardzo dobry, skoro zadna ladna dziewczyna sie nawet za mna nie obejrzy. Niestety takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydcy do krematorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×