Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

w moim zyciu jest za dużo facetów i za mało kobiet!

Polecane posty

30.09] 19:32 poddołowana to moze jest smieszne ale mam problem brakuje mi przyjaciółki wszystkie jakie miałam wykiwały mnie i to sie działo z róznymi laskami w róznym okresie mojego zycia. Tak powaznie to straciłam wiare w to ze kiedykolwiek spotkam jakąs fajną dziewczyne z która będę mogła sie zaprzyjaxnic. Za to facetów mam nadmiar. Najgorsze jest to ze faceci lgną do mnie jak muchy, i fajnie tyle ze ja naprawde nie chce juz facetów tylko kobiety! chce isc z nią na kawe na zakupy nie wiem pogadac pobojcyć! juz nawet nie wiem co to znaczy poplotkowac o facetach bo jak ciagle jestem w meskim gornie to zapomniałam juz jak jest z kobietami;((((((( a nie mam jak poznawac nowych ludzi, tam gdzie teraz aktualnie sie ucze ludzie jawnie mówią ze nie szukają znajomosci a ni przyjaxni kończa to co robią i wynosza sie, takze sytuacja jest nieciekawa a mozliwosci tak o poznania nie mam. Liczyłam ze tu kogos spotkam ale jak widze i tutaj jest kicha bo chętnych brak dostaje juz szału, a tu non stop smsy od kumpli czy idziemy na piwko albo ze znowu mają problem i potrzebują mojej rady. Ciesze sie ze umiem sie z nim tak dogadywac ale cholera potrzebuje tez i kobiecych przyjaciół!; [30.09] 19:51 poddołowana no chyba sie nie doczekam odpowiedzi [30.09] 19:57 taka jakas innaP moze one są zazdrosne o to ze masz tyle kolegów ? .. napewno duzo dziewczyn Ci zadrosci ze masz takie powodzenie u chłopaków itp ze jestes lubiana .. ja tez czesto miałam pecha do przyjaciółek .. była zadrosna ze mam chłopaka itp. zaczeła cos opowiadac na moj temat innym .. i tak się skonczyła nasza przyjazn .. najlepszy przyjaciel to chyba męzczyzna .. tak uważam .. bo sama takiego posiadam [30.09] 20:30 poddołowana wiesz no na pewno masz racje w tym co mówisz ale nie wierze w to ze nigdzie nie ma takiej dziewczyny , dwie mnie wykorzystały kiedys i pomogłam im zdobyc faceta który im sie podobał a potem kopneły mnie w tyłek potem kilka lat miałam super przyjaciółki ale studia przyszły wiec kontakt sie ograniczył poznałam super przyjaciela i jak sie okazało mnie ciagle na niego nagabywały a tera sie dowiaduje ze kazda po kolei sie z nim umawia. A zanim poznałam mojego obecnego faceta to on mi sie podobał ale znam go dobrze i wiem ze ma paskudny charakter... i ja bym nie mogła z nim byc, a po za tym mam cudownego chłopaka i przyjaciela ale sama widzisz... potrzebuje tez dziewczyn w swoim towarzystwie bo zaczynam dziczec...;(( a z facetami na zakupy isc to nie to po za tym jst duzo spraw kobiecych którymi sie chcesz pochwalic a jak gadam o tym z kumplami to si robią napaleni jak sepy. A moim kolezankom nigdy nie dawałam powodu zeby były zazdrosne o mnie bo wiedza dobrze ze nie rozbijam ziwązków ani mnigdy nie pcham sie w cos takiego. Moze byłam zbyt wierna przyjaciółką i dlatego obrywam. gdybym była zimna suka wykorzystująca kazdą okazje wtedy mogłabym sie zastanawiac co jest grane... ehhhhhh [30.09] 20:35 poddołowana mam chyba pecha do tych topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
zaraz bede smęcic ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny nick
Spoko ... zawsze moze byc gozej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczka
Nie przejmuj się. Ja mam 15 lat. Gram w piłkę nożną od 5 klasy podstawówki i do tamtego czasu trzymam się niemal wyłącznie z chłopakami. Dziewczyny straciły w moich oczach, poniewaz wiele z nich, podobnie jak Ciebie, mnie wykiwało. Mam wielu przyjaciół-jedynie chłopaków. I dobrze mi z tym, chociaż wiem, ze dziewczyny patrza na mnie jak na odszczepieńca, albo moze poprostu sa zazdrosne. Mam małe grono koleżanek ale to tylko kropelka w morzu moich kumpli. Nie przejmuj się, poprostu jesteś inna od wszystkich, a to nie znaczy, że gorsza. Ja osobiście lepiej czuję się w gronie chłopaków i rzy tym chyba pozostanę. Pozdrawiam i przemyśl to jeszcze raz pa :* P.S. sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
dzieki miniaczka to krzepiące ze nie jestem sama w tej sytuacji:) A to że jestem inna to akurat hehe wiem zawsze byłam odmieńcem ale dobrze wiedziec ze nie ja jedna dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frage
...u mnie na odwrot...za duzo kolegow mam... stanowczo za malo kolezanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
No to nie masz na odwrót tylko tak samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
pustawo tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jestes
poddolowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identycznie
jedyna przyjaciolka jaka mialam (choc tez nei zawsze bylafair) wyjechala na studia 200km od Naszego miasta i zadko tu bywa, kontakt sie troche urwał nawet nie calkowicie ale to co pozostalo to juz nie to samo :/ na studiach nie ma oprocz mnie zadnej dziewczyny, brakuje kogos z kim mozna poplotkowac polazic po miescie, pojsc na aerobik, cokolwiek, naet poprostu sie wygadac komus. Z jakiego jestes miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
z okolic krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
masz racje czasami nawet chciałabym wyjsc miec taką przyjaciółke np isc nie wiem na basen aerobik siłownie rany cokolwiek typowo babskiego i nigdy nawet nie miałam takiej przyjaciółki z która by to było mozliwe:( teraz na to patrze wszystko to mi smutno:( a Wy dziewczyny skąd jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identycznie
no niestety dzieli Nas jakies 5 godzin drogi (pociagiem) :/ więc zostaje Nam znajomość internetowa : też nie będę nażekać. Co prawda aerobik wirtualny to chyba nie dla mnie zakupy - allegro ;) ale przynajmniej bedziemy mogly sie wygadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
no jasne zawsze to cos:D i będziemy sobie mogły ponarzekac hehee:) o jak ja tego dawno nie robiłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeta1
Jak sę wysyła takie buźki?Sorki, że pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
robisz buźke : ) tylko bez pauzy : ( albo : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeta1
Ale chodzi mi o takie jak Poddołowana robi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
to włąsnie tak robisz tylko pzzuy między dwukropkiem a nawaisem nie ma np : ) ---> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeta1
:) nie wychodzi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeta1
A nie wyszło dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeta1
A jak robić, żeby nie wychodzić cały czas z forum, a żeby widzieć odpowiedzi na bierząco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
nie wiem jaką masz przeglądarke ale w kazdej jest taka ikonka odśwież wciskasz to i jesli ktos cos dopisze to wtedy widzisz swieze wiadomosci:) albo mozesz sobie dodac do woich tematów odwieżac i sprawdzac gdzie sie pojawiło cos nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
kurcze szkoda ze nie ma nikogo blizej z kim mozna by sie było zaprzyjaxnic buuuu:( mam identycznie- dasz jakies namiary na siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
podnosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahahaga
ja mam tak samo moja paczka to sami faceci, chce miec kumpele :/ mieszkam w wawie z daleka od znajomych i jest lipa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindsay
cieszcie sie dziewczyny. Ja mam tylko same kolezanki, zero faectow w moim zyciu.Nie znam ich , nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
wiesz z dziewczynami jest inaczej z facetem mozesz pogadac i pograc w kręgle on z Toba nie pójdzie na babski wieczór, ani na fitness ani na zakupy choc sa wyjątki. A ja mieszkam w Kraku i jedyna przyjaciółke jaką miałam taką naprawde fajną poluzowały studia, bo studiujemy gdzie indziej ona poznała nowych znajomych a moi no cóz do znajomosci chętni nie sa po za tym kazdy ma juz swoich i sa to ludzie praktycznie z całej Polski:( a moze mieszka któras z Was w okolicy krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia76
u mnie jest identycznie, brak jakiejkolwiek przyjaciółki czy chociażby znajomej, z którą można byłoby pogadać lub gdzieś wyjść, tragedia, od czasu, kiedy wszystkie kumpele powychodziły za mąż, urodziły dzieci, wszystko się skończyło. Na wszystkich portalach, na których chciałbym nawiązać przyjaźń z jakąś dziewczyną zaczynają odzywać się sami faceci, nic już z tego nie pojmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×