Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna Pusia

Szczuple drobne dziewczyny odbieraja nam chlopakow

Polecane posty

Gość bo grube sa
taki tam jednostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
ZMIEN LEKARZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
smutna pusia...........> nie maszracji . naprawdę nie trzebaw być w rozmiarze 36,38 . żeby się podobać . sama noszę 44:( , ale na adforatorów nie narzekam . to co masz pokazujesz w oczach , humoreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo grube sa
taki tam jednostka -- niekoniecznie moze byc z grubasem bo go np sponosruje i jest bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamaaa3
Jak mają inni Cię zaakceptowac skoro Ty sama siebie nie akceptujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
Ty masz 44 a ja nosze 52 !!!!! jestem bardzo gruba !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo grube sa
to idz sie powies :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
moja lekarka posunęła się nawet do tego ,że powiedziała mi że mam "więcej chodzić po ulicach".ale teraz już wie jaki jest powód ( względy medyczne) . i było jej bardzo głupio jak jej o tamtym przypomniałam . od razu przxepisała mi środek na powstrzymanie łaknienia , o który prosiłam się od 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
pusia chodż na diety , tam pogadamy ?>! zakładam topic.czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki: no jak tak dalej do tego tak bedziesz podchodzic to faktycznie nikogo nie znajdziesz, łatwiej jest poklnąć na szczupłe dziewczyny i na wszystkich facetów niż przyznać sie do tego że Ci sie poprostu nie chce nic ze sobą robić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymox
hmm tez tak uwazam faceci lubią babki które sa sympatyczne ,cichutkie i nieoewne siebie.Nie twierdzę ze jestem super pewna siebie ,ale oni zwyczajnie się boją...tchórze.A do autorki tego tematu mi tez sie wydaje ze nie jestes puszysta tylko przy takim wzroście to juz otyła zacznij ćwiczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i żeby nie było nie \"odbierają\" , faceci sami do nich lecą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
dlaczego kazda z was kaze mi cwiczyc... ja cwicze i nic z tego nie wychodzi... a ponoc facet ma mnie pokochac nie za to jak wygladam tylko za to kim jestem.... a jakos nikt mnie nie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zadam wam pytanie
umowilybyscie sie z bardzo otylym mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
ale ja nie jestem bardzo otyla !!! i co ma otylosc do tego ze nikt mnie nie chce :-( nie chce byc dyskryminowana ze wzgledu na swoj wyglad;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zadam wam pytanie
ma tyle wspolnego ze sie zastanowcie czy jakbyscie byly facetami to umawialbyscie sie z takimi kobietami jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zadam wam pytanie
to pytanie do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
bzudry opowiadacie. jak jesy chuda i nie kobieca to tez ją olewają. Jak czasami spaceruje ze swoim chłopakiem i widze pulchniejsze dziewczyny które sa zadbane i fajnie wyglądają to nawet jemu sie podoba jak ma troche ciałka i dba o to. Znam tez pare baaaardzo grupbych dziewczyn któe mają tak zajebistych przystojnych gosci ze by Ci kopara spadła wiecn zamiast zrzędzic wex sie za siebie. Nie musisz od razu sie odchudzac ale zacznij sie jakos fajnie ubierac zrób cos z włosami bądx zauwazalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
a jeszcze jedno jak duzo jeszc znaczy ze masz za mało roboty i jesz zeby zabic nude. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez urazy ale rozmiar
52 to juz jest duza otylosc!!a Ty masz tylko 2 wyjscia albo zaakcptujesz siebie w zupelnosci albo dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiar 52
to nie jest nadwaga, to jest otylosc, niebezpieczna dla zdrowia. Zmien lekarza, przebadaj sie. Jesli probujesz sie odchudzac - stosujesz odpowiednia diete, a nie udajesz, ze stosujesz i cwiczysz, a nie chudniesz, to cos jest nie tak, i tym czyms musi sie zajac lekarz. Otylosc odpycha wielu ludzi, nie ma sie co dziwic. To na pewno nie przeszkadza w byciu fajna przyjaciolka, dobra kolezanka, ale partnerka, obiektem westchnien czy pragien - w duzym stopniu tak, taka jest prawda. Nie oszukuj sie, wyglad ma znaczenie, mial, ma i zawsze bedzie mial. Kanony piekna sa rozne, ludzim podobaja sie rozne rzeczy, rozni ludzi, rozny typ urody. Ale malo komu podobaja sie ludzi, ktorzy tak daleko odbiegaja, w ta negatywna strone, swoim wygladem od normy. Pusiu, zrob cos, bo spedzisz zycie na uzalaniu sie nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
ale ja siebie akceptuje !!! co z tego jak faceci to szowinisci bo wybieraja tylko te wychudzone laski a my bardziej kobiece jestesmy w odstawce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnący pączek
a ja właśnie uważam że faceci nie lubią chudych dziewczyn- takich zbyt chudych. Ja mam np. bardzo duże powodzenie, faceci się za mną oglądają na ulicy a nie jestem chuda. Mam 160 cm i ważę 54 kg, mam duże piersi , okrągłą pupę, wcięcie w talii, taką typową kobiecą sylwetkę. Dużo facetów mi mówiło że woli taką figurę u kobiet a nie szkielety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiar 52
kobieta okraglejsza, o rozmiarze 38/40 moze byc atrakcyjna, jak najbardziej. Ale nie otyla! Otylosc to choroba, trzeba ja leczyc, a nie zaakceptowac, bo w wieku 40 lat nogi odmowia posluszenstwa i trudnoscia bedzie zwykle poruszanie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcf
masz BMI rowne 33 i ty twierdzisz , ze nie masz otylosci? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnący pączek
ja mam włąśnie rozmiar 38/40. Otyłość jest oczywiści niepociągająca, tak samo zresztą jak anoreksja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
rozmiar 38 to zwyczajny rozmiar !!! kobieta wcale nie jest okragla tylko normalna !!! przeciez te wszystkie rozmiary 34, 36 to anoreksja !! przez takie gadanie ze kobieta z rozmiarem 38 jest juz zaokraglona dziewczyny maja kompleksy i pozniej mowie sie ze jak ktos ma tak jak ja 52 jest juz wtedy skrajnie otyly... a tak nie jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede zlosliwy
ale z taka wagą, pewnie nie masz wciec w talii, nie widac ci cyckow ani tylka, wszystko sie zlewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy TY tego nie widzisz
ze rozmiar 52 to nie jest kobiecosc to jest otylosc duza otylosci !!! Ja mam przyjaciolke noszaca rozmiar 44 i nie obraz sie nie wyobrazam sobie rozmiaru 52!Moja psiapsiola jest cudowna osoba ma mase przyjaciol ma adoratorow ale po pierwsze dba o siebie bardzo stara sie ubierac modnie ma swoj styl ale tez wybiera ubrania ktore co nieco tuszuja i np teraz wziela sie za odchudznaie nie dla facetow bo tych jej nie brakuje ale dla siebie i wcale nie chce byc anorektyczna 34 chce miec rozmiar 40 42 widac ze cos robi stara sie jest pogodna i wspaniala i zadbana tak tak osoby z taka waga ciezko powiedziec ze sa zadbane bo dbanie o siebie to tez pilnowanie aby nie pwasc w strajna otylosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×